KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kitti002

Regisztráció dátuma: 2012. július 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. február 16.

Mindenhol ódákat zengtek erről a spirálról, úgyhogy pár hónapja én is megvettem. Mivel nem drága, vesztenivalóm nem sok volt vele. Nagyon jó kis szempillaspirál. Az ára vicc ahhoz képest, hogy simán felveszi a versenyt a "nagy" nevekkel. Az egyedüli problémám vele, hogy hajlamos leperegni a szem alá, de ezért nem vonok le tőle pontot.

Diadermine, Lift+ Nutritive Éjszakai Ránctalanítókrém

Diadermine, Lift+ Nutritive Éjszakai Ránctalanítókrém
2017. január 24.

Megmondom őszintén, kicsit megijedtem az előző kommentárt olvasva, mivel akkor már megvettem ezt a krémet. Emiatt a vélemény miatt a biztonság kedvéért csináltam egy bőrpróbát a karomon, de nem lett semmi gond. Viszonylag szép összetevői vannak, így reménykedtem, hogy az extra érzékeny arcbőröm szeretni fogja. Még csak pár napja használom, de elégedett vagyok vele. Állagra nehéznek tűnik, de a bőröm hamar beissza, nem irritálja, sőt úgy vettem észre, inkább nyugtatja, lehúzza a pirosságot. Ránctalanító hatásáról nem tudok mit mondani, mivel én megelőzésképpen vettem, szerencsére még nem sok mindent kell "vasalnia" az arcomon. Az illat nálam arckrémeknél nem fontos, én a hatásra megyek, de finom babakrém illata van a krémnek. Remélem nem kell visszajönnöm és lehúzni az értékelést. :)

L'Oreal Skin Perfection 5in1 BB Krém

L'Oreal Skin Perfection 5in1 BB Krém
2016. november 15.

Nem akartam minden nap alapozóval terhelni a bőrömet, így gondoltam kipróbálom a BB krémet. Kicsit félve vettem meg, de nem bántam meg. Nincs összehasonlítási alapom, mivel ez az első BB krémem, de nekem ez egy kellemes, könnyed kis krém. A fedése nyilván nem olyan, mint egy alapozónak, de nem is ez a dolga.Szép, természetes hatása van, egészséges fényt ad a bőrnek és szerencsére pattanásokat sem okozott (eddig). Én először hidratálókrém felé kenve próbálkoztam vele, ami totális kudarcba fulladt, mert mintha radíroznák, úgy jött le az arcomról, pedig hagytam beszívódni az arckrémemet. Így én reggel hidratálókrém helyett is ezt teszem fel, ami nálam nagy csoda, mert sosem gondoltam volna, hogy elég lesz csak ennyi hidratálás, főleg hideg időben. Este persze azért extra ápolást kap a bőröm, így tudom elérni azt, hogy reggelente elég legyen ez a BB krém. Kiárusításon vettem, úgyhogy szerintem meg fog szűnni. Aki még ki akarja próbálni, most tegye.