KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kittihnl

Regisztráció dátuma: 2018. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame The One No Compromise Lash Styler Szempillaspirál

Oriflame The One No Compromise Lash Styler Szempillaspirál
2018. november 12.

Kettő csillagot adok neki, mert a benne lévő cuccal elégedett vagyok, de a spirálja egy katasztrófa. Nem választ szét, rengeteget vitt fel a szempillák tövére ha megkíséreltem szétválasztani a pillákat vele.. azért vettem meg, mert ugyan azon az elven alapul, mint a korábbi fekete no compromise társa, és ez most akcióban volt.. a fekete spiráljával kiválóan alkalmazható, egymagában használhatatlan.

Balea Szemfestéklemosó Vízálló Sminkhez

Balea Szemfestéklemosó Vízálló Sminkhez
2018. november 9.

Évekig használtam, de sajnos előjött egy roppant kellemetlen mellékhatása,amit sajnálok, mert most néztem, és igen szépek az összetevői. Az utóbbi időben viszont amikor ezt használtam, homályosan kezdtem el látni. Egy időre félre is tettem és leváltottam egy niveás tejre, pedig eredetileg azokat nem kedvelem annyira, viszont ha azt használtam, nem éreztem utána, hogy folyton dörzsölgetni akarom a szemem, mert nem látok rendesen. Még volt azonban a baleásból vagy másfél doboz otthon, így egyik reggel ismét a kezembe akadt, amit utólag nagyon meg is bántam.Egész nap rosszul láttam, a nap végéré bevörösödtek a szemeim.. nagyon sajnálom, mert előtte évekig jóban voltunk

Balea Professional Napvédő Hajspray

Balea Professional Napvédő Hajspray
2018. november 8.

Nekem bevált, bár szerintem nem csak a napozás, strandolás mellé érdemes használni. 3 hónapot töltöttem a nyáron tenger mellett, hajmosás után fújtam be, talán valamit segített, de azért a sós vízzel nehéz felvenni a harcot. Inkább csak úgy, kifésülhetőség érdekében a hétköznapokra ajánlom, oda viszont tökéletes.