KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kitty9526

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Dominique Cosmetics The Lemonade Palette

Dominique Cosmetics The Lemonade Palette
2018. szeptember 13.

Ugyanolyan szerelem, mint a Latte Palette. Christen a kedvenc youtuberem örökre, imádom, amit csinál és imádom a márkáját is.
Aki követi, tudja, hogy a Lemonade kollekcióval volt némi probléma... Amit én kaptam paletta csodálatos!! Extrém módon krémes és az, hogy pigmentált csak egy dolog. Revolution palettáim is szépen pigmentáltak, de Christen palettái valami fenomenálisan szépen eldolgozhatóak. Elég egy halvány ecsetérintés és a szemhéjadon olyan a festék, mint a panben és nem kell egy vagyont fizetni az ecsetekért, hogy tökéletesen eldolgozza az ember. A csillámos színeket (ahogy a dobozára is ráírták) újjal vagy nedves ecsettel lehet a legszebben felvinni.
Sajnos vége van a nyárnak, egy darabig most félre lesz majd rakva (legalábbis a csillámosak).

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2018. szeptember 10.

Nem akarom túlragozni. Az én számon olyan "porosra" száradt, nem tapasztaltam még ilyet. De ez még hagyján, mert elkezdte csípni a számat. Szörnyű volt, le kellett mosnom.
Amúgy elég nagy a színválaszték belőle és látom sokan szeretik. Valószínűleg tartós, hiszen teljesen lemattul, nem ragad.
Bár a minőséget nem befolyásolja, de azért is próbáltam ki, mert eszméletlen jó neveket adtak a rúzsoknak (ha ez valakinek szintén számít :)).

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2018. szeptember 10.

83 pretty cool life: azzal kezdeném, hogy múlt héten a Rossmannban az akciós polcon találtam 230!!! forintért. De ez még hagyján, most már tudom, hogy többet is kifizetnék érte. Pontosan egy hete, hétfőn kentem fel, alá és főlé Miss Sporty 5in1 alap és fedőlakkot kentem. Két rétegben vittem fel, viszonylag gyorsan száradt, és már a 7.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! napja egy körmömön pattant le egy pici darab. Ez számomra hihetetlen. Drogériás, sima körömlakk, 230 forintért és már fent van egy hete! Hatalmas a színválaszték, van is itthon még 1-2 szín csak nem nagyon nyúltam értük, de ezután azokat is próbára teszem és updatelek. :) Számomra csodaszer kategória. 5*