KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kitty9526

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 7 eladás
Megnézem

Ari by Ariana Grande

Ari by Ariana Grande
2019. január 21.

Én is az édes illatokat szeretem, és nagyon megörültem mikor rátaláltam erre. Nagyon furcsa egy parfümöt véleményezni és a véleményeket olvasni. Ugyanis nem teljesen értem, hogy az illata miatt miért húznak le parfümöket. Alapból vegyen az ember olyat, amilyen illatot szeretne és a tartósságot, stb-t pontozza. Szerintem.
Nagyon lányos illat, brutál édes, cukorkás, virágos és mindenféle rózsaszín dolog illatú. :) Azt el kell mondanom, hogy én ez előtt a parfüm előtt AVON-os parfümöket használtam (azok olyanok is voltak... :( ) és ez a csoda megváltás volt számomra. A felsőimen akármeddig megmarad, a bőrömön közepesen tartós. Nincs körülöttem egy illatfelhő, de este is érzi rajtam a barátom. Az illata rajtam is olyan, mint a teszteren, nem változik meg.
A Douglas-ban találtam rá, de nem ott vettem meg. Parfümök és sminkek esetében is, érdemes máshonnan (én Notinoról szoktam) megrendelni, ha már tudjuk melyiket szeretnénk. Majdnem a Douglasos áráért vettem meg a nagy kiszerelést a parfümből + hozzá egy tusfürdőt és egy testápolót.

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Világosító

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Világosító
2019. január 16.

Az HD Liquid Coverage alapozómban keverek minden reggel. Nem változtat az alapozó állagán vagy minőségén. Abszolút bevált.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. január 16.

Igazi full coverage alapozó. Tényleg mindent elfed, tényleg matt és tényleg tartós egész napra. Aláhidratálni kötelező (hiszen matt, szárítja a bőrt). Rajtam ez az alapozó is durván oxidálódik, ezért vettem hozzá világosító cseppeket. Gyorsan és egyszerűen kikeverem a színt, az ujjaimmal eloszlatom az arcomon és szivaccsal eldolgozom. Szerintem az állaga is pont jó, se nem túl folyós, se nem túl sűrű. Nekem a homlokom a kritikus terület, az napközben kicsit átfénylik, de nekem pont még egy természetes hatást ad, még tetszik is.

1 MÁRKA