KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

klaere

Regisztráció dátuma: 2012. február 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. február 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Korrektor Vitaminokkal

Bourjois Healthy Mix Anti-Fatigue Korrektor Vitaminokkal
2017. április 17.

Nekem ez egy kicsit csalódás, G-napi szerzemény. 51-es árnyalat egész világos, sárgás árnyalat szépen ellensúlyozza a szem alatti sötétebb elszíneződéseket. Fedése építhető és nem ül meg az apróbb ráncokban. Kiemelésre viszont nekem nem elég világos. Ami viszont megdöbbentett, hogy csillámos(!), elég bazári megoldás szerintem.:/
Volt teszter, ott nekem nem tűnt fel sajnos.

Schwarzkopf Silhouette Super Hold Hajlakk

Schwarzkopf Silhouette Super Hold Hajlakk
2016. december 25.

Nem ragad, nem keményít, és talán az első lakk amitől nem képződik fehéres "lerakodás" a sötét hajamon. Nagyon finoman permetez majd lehetetlen hogy a frizura egy részére túl sok kerüljön. Egyébként nagyon erősen tart, de nincs meg az a parókaérzet az embernek. =) A tartóssága is kiemelkedő kibír egy egész munkanapot, de alkalmakra is ajánlom. Szuper cucc.

For Your Beauty Make-Up Szivacs

For Your Beauty Make-Up Szivacs
2016. december 11.

Még csak két bevetésen van túl meg egy mosáson, de kitűnő. kellően puha, h finoman "felütögessem" az alapozót, van ugye a hegyes vége, azzal szem alatti korrektort szoktam, illetve ennek van egy nagyobb lapos oldala, azzal viszem fel az alapozót értelemszerűen.:) nem is ragozom tovább a többiek már mindent leírtak. Én ajánlom, de megtalálni két hét volt, mert mindig hiánycikk. pedig tervezem a következőt is beszerezni.