KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

klaere

Regisztráció dátuma: 2012. február 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. február 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. május 6.

Sziasztok! Először is kiváló alapozó lenne, én nem ismétlem meg a pozitív tulajdonságait, előttem mindent elmondtak, viszont kb 20 perc után iszonyat módon besötétedik rajtam. A nap folyamán pedig legalább további 2-3 árnyalatot sötétedik rajtam, főleg ha napsütés éri az arcom. Megvan a Catrice saját primere is amit alá kipróbáltam, de sajna nem segített a helyzeten. (020 rose beige árnyalat) Én már csak színváltós alapozónak hívom. :/

Catrice Camouflage Cream

Catrice Camouflage Cream
2017. május 6.

Nekem csak 990 forintba került. Ennyi pénzért ajándék. A 30 dollár körül mozgó ̶B̶o̶b̶b̶i̶ ̶B̶r̶o̶w̶n̶ krémes korrektor is hajlamos beleülni a ráncokba. Szerintem akinek vannak apró ráncai a szeme alatt, inkább a folyékony korrektor ajánlott. Én szem alatti karikák eltüntetésére megvettem a pink és a sárga árnyalatot. A gyűrűsujjammal keverem a kettőt majd feltapogatom a szemem alá az ujjam hőjétől szépen megolvad és könnyen kenhető lesz. Én nem vettem észre benne csillámot szerencsére. Eredmény= karikák eltűntek, éveket fiatalít rajtam. Színtelen púderrel fixálom várok 10 percet és a felesleges púdert lesöpröm egy szemhéjecsettel.Nekem így atombiztos egész nap. Five stars!

Signal Anti-Zahnstein Fogkrém

Signal Anti-Zahnstein Fogkrém
2017. május 6.

Nagyon jó hatása van. Nekem kb. 1 hét alatt reggeli és esti használattal, fellazította a fogköveket az alsó fogsoromon. Önmagában nem tüntette el, de használtam fogselymet is esténként. az első hét végére a selyem használatakor szabályosan kipattogtak a fogaim közül a fogkövek. Sajnos dohányzom és nekem viszonylag hamar megjelennek ezek a randaságok. Én a hatást a fogkrémnek tulajdonítom, mert ezelőtt párhuzamosan használtam 3 fajta fogkrémet, többnyire fehérítőseket, de fogkő ellen nem működtek. Én a L*dl-ben fedeztem fel, nagyon olcsó, egy próbát sztem mindenkinek megér.:)