KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

KlauCica

Regisztráció dátuma: 2014. október 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

eos Smooth Sphere Lip Balm - Strawberry Sorbet

eos Smooth Sphere Lip Balm - Strawberry Sorbet
2017. március 26.

Szárazak az ajkaim főleg a hideg téli időszakban, ekkor használtam az eOs-t is októbertől egészen februárig, csak akkor fogyott el pedig naponta használtam. Szóval mindenképpen gazdaságos, elsőre az ára magasnak tűnik de hát 5 hónapig elég volt. Jó az illata jó az állaga, a kialakítással sincs olyan nagy baj bár mikor az utolsókat rúgja és nagyon kevés van már akkor a fél arcodat bele kell nyomni hogy a szádra kerüljön a termék :D Összességében nem rossz, szeretném másik illatban újravenni

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2017. március 26.

Nekem nagyon szárazak az ajkaim ez azonban nem igazán segített a problémán. Elég nagy a hype a Carmex körül ezért ennél jóval többet vártam tőle, mondhatni csalódás. Az adagoló kialakítás szerintem nem praktikus könnyű túltolni a dolgot, és hát ez gyakorlatilag egy szájfény... csillogott tőle a szám rendesen hidratálás nuku, az illata elmegy de ha véletlenül megnyalod a szád szélét vagy valahogyan a nyelvedre kerül (ami valljuk be egy ajakápoló esetén egészen könnyen megeshet) rendkívül keserű, undi íze van.Mikor belekezdtem az írásba még 2 csillagot kapott de mimre mindezt leírtam rájöttem hogy nincs mire, csak az 1-est érdemli.

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2017. március 26.

Vegyes érzelmeim vannak, az ára miatta kisebb kiszerelést a "mintát" vásároltam meg belőle kiszállítással így is majdnem 5000 Ft-ban állt meg a dolog. Nagy reményeket fűztem hozzá a vélemények alapján de nekem sajnos nem hozott látványos eredményt, sőt tulajdonképpen nem vettem észre pozitív hatást. Mostanában rendkívül pattanásra hajlamos a bőröm az egész arcomat piros pöttyök, foltok, hegek borítják és nagyon nehezen tisztul ki ha egy folt eltűnt jött két újabb. Ennek a problémának a megoldását vártam tőle de sajnos semmi. Az arcomat egyébként szárítani nem szárította, illata kellemes, pár csepp is elég a teljes arcra.