KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kmetyek

Regisztráció dátuma: 2018. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Aqua Hidratáló Arcápoló Gél

Balea Aqua Hidratáló Arcápoló Gél
2018. október 8.

Nekem szerencsére nem kell olyan intenzív hidratálás, így ez a termék teljesen elég. Nem ragad és gyorsan felszívódik. Pattanásaim nem lesznek tőle. Ez a zselés állag külön tetszik, frissítően hideg érzetet ad az arcomnak.

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2018. október 6.

Szerettem volna kipróbálni egy csokis tusfürdőt, így ezt megvettem. Amikor beleszagoltam csalódnom kellett, mert szerintem inkább gyurma szaga van a flakonban, mint csoki. Szerencsére használatnál kiderült, hogy a flakonból kikerülve már tényleg érezhető a csoki illat. Az állaga finom, krémes de ezen kívül semmi pluszt nem nyújt. Használat után nem marad meg az illata.

Update: Amióta kifogyott, nem jött elő a kezemen az ekcéma. Gyanakodtam arra, hogy ez okozhatja, de úgy voltam vele, hogy csak nem tér el ennyire más tusfürdőktől, amiktől nem volt ilyen a kezem. Hát erre kiderült, hogy mégis. Kipróbálni az illata miatt megérte, de soha többet. Ronda, pikkelyes, száraz, folyamatosan viszkető és vörös lett tőle a bal kézfejem, és balkezesként ez elég kellemetlen volt.
Így végül 2 csillagra leértékelem.

Balea Exotic Fruits Dezodor

Balea Exotic Fruits Dezodor
2018. október 6.

Finom édes illata van, ami nekem egész nap kitart, sőt néha fürdés után is érzem. Viszont amióta használom, kicsi kiütések jelentek meg a hónom alatt, így csak 4 csillagot adok egyenlőre. Ha elmúlik, vagy kiderül, hogy más okozza, megelőlegezek neki egy ötödiket is.