KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kneva

Regisztráció dátuma: 2016. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 18 vétel
Megnézem

Paula's Choice Perfect Cleansing Oil

Paula's Choice Perfect Cleansing Oil
2018. június 14.

Ennek a lemosónak a legnagyobb hibája az, hogy túlárazott.
Ha nagyon bele akarok kötni,akkor azt mondom még,h eléggé folyékony.
Megjelenése óta kíváncsi vagyok erre a termékre. Múlt hónapban végre meg is vettem. Valóban illatmentes, teljesen leöblíthető, nem marad zavaró réteg utána.
Kiszerelése nagyon igényes, vastag műanyag, kupakkal, pumpás adagolóval. Bátran vihetjük magunkkal utazásra.
De vannak hasonlóan jó termékek jobb milliliter áron.

Yes! Nurse Protect Your Lovely Hands

Yes! Nurse Protect Your Lovely Hands
2018. május 29.

Az itteni vélemények alapján sokkal sűrűbbnek és sokkal büdösebbnek képzeltem. Szerintem az illata olyasmi mint a TBS Shea vajas vagy Argan olajos vonala: nem gyümölcsös, hanem olyan növényi olaj, növényi kivonat illatú. Egyáltalán nem büdös, nem rossz illat, de nem is egy L'Occitane kézkrém.
Maga a krém könnyű állagú, babszemnyit oszlatok el a kezeimen, addig kenem amíg egyszer csak felszívódik, és a bőröm olyan matt-érzetű lesz. Hagy egy réteget, de teljesen iroda-kompatibilis: nem hagy nyomot a papíron, nem csúszik ki a kezemből a golyóstoll, nyugodtan ihatok üvegpohárból.
Január 3 óta használom, naponta többször. Nem rossz, de nekem éjszakára valami sokkal sűrűbbre van szükségem. Azóta vettem egy Chemistry Brand-et is, de nem kizárt, h ezt is újra fogom venni. A tubusos kiszerelés igazán táskabarát, de a pumpásat éri meg megvenni.

Up: Megvettem a nagy kiszerelêst, azóta is használom.

Lancôme Bi-Facial Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes

Lancôme Bi-Facial Non Oily Instant Cleanser Sensitive Eyes
2018. április 7.

Az itt olvasott jó vélemények hatására vettem meg. Szememet nem csípte, nem is lett tőle homályos a látásom. Átitatott vattakorongot hozzányomom a szememhez és kb le is szedi a spirál és a szemfesték nagy részét (Clinique High Impact). Csak ezután kezdem el óvatosan törölgetni a szememet, így teljesen lehoz mindent. Szájról is a rúzsokat szépen leszedi, nem keni szét.
Arcra micellás vizet, illetve arcolajat használok.
Egy cseppet túlárazottnak érzem, de akcióban vagy nagyobb kiszerelésben elképzelhető, hogy megveszem (125 ml volt meg).

2 MÁRKA

8 ÖSSZETEVŐ