KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kneva

Regisztráció dátuma: 2016. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 16 vétel
Megnézem

NIOD Sanskrit Saponins

NIOD Sanskrit Saponins
2018. január 15.

Nagyon megszerettem. 2-3 naponta használom este. Olajos lemosás ,öblítek, jöhet a SS. Nekem azért több kell a babszem nagyságnál. Kb 20 Ft-os méretet nyomok ki. A zsírosabb bőrön nem habzik szinte semennyire. Mégis érzem h tisztít, mert szuper tiszta utána az arcom. öblítés után a mitesszereim kevésbé láthatóak és kevésbe sötétek. Mintha a felszínüket egy kicsit feloldaná és ezáltal nem olyan kifejezettek. (De azért nem szünteti meg őket.) Mindig átkenem a nyakam is, meg amennyi a dekoltázsra jut, azt is egy kicsit átdolgozom körkörös mozdulatokkal. A kádban szoktam tusolás előtt, mert ennek így neki kell vetkőzni.
Nekem nem húzódik a bőröm utána. De minden esetben követi további rutin.
Az illata nekem olyan zöldséges, valamilyen ragura vagy ételre hasonlít. Nem kellemetlen egyáltalán, inkább úgy mondom, h elsőre kissé szokatlan, de nem zavaró.
Dobozában állítva tárolom.
A használatok közötti napokon illetve reggelente PC Skin Balancing habzó lemosót használok.

Up: A 90 ml 4 hónapig volt elég. Utánrendeltem a nagy kiszerelést.

NIOD Fractionated Eye Contour Concentrate

NIOD Fractionated Eye Contour Concentrate
2018. január 15.

Amikor a 28 klinikai technológiáról olvastam, bevallom, valami erősebb vagy kifejezettebb hatást képzeltem el. Számomra ez a leggyengébb Niod termék, amit próbáltam, vagy mondom akkor úgy, hogy ami a legkevésbé tetszett nekem. Szépen kisimítja a szemkörnyéket, de van szarkaláb, amivel nem tud megbirkózni. Nyilván mérföldekkel jobb, mint egy drogériás, vagy mint egy gyógyszertári szemránckrém. Én olyan Lancome, vagy Estee Lauder kategóriába tenném. De csodát sajnos ő sem csinál.
Kb 2 vagy 3 hét kellett ahhoz, hogy fokozatosan kifejtse a hatását. Reggel - este használom, 1-2 cseppet teszek és körbe kenem a szemem. Nem csíp, nem homályosít, nem irritál, ez egy nagy plusz. Kicsit nehezen szívódik fel, és fényes marad a szemkörnyékem. Csak önmagában használtam, azért, hogy lássam a hatását.
Én azt gondolom, hogy úgy hat a legjobban, hogy a megszokott kedvenc szemránckrém alá kenjük, mint egy szérumot. Akkor felturbózza annak a hatását.
Napi kétszer használva kb 6 hétig elég. Erős 4-es.

NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex

NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex
2018. január 15.

A legjobb állagú hyaluronsav, amit eddig használtam. Végre egy olyan készítmény, ami felszívódott a bőrömbe, nem pedig a felszínén maradt.
A kis kiszerelés volt meg, reggel-este használva kb 3 hétig tartott ki. Egy pipettányit tettem fel minden alkalommal. Jó lett volna, ha meg tudom állni és kevesebbet használok alkalmanként, de nagyon jó érzés volt, h ilyen szépen felszívódik.
Az ára mellett egyetlen negatívuma az illata: engem az újrahasznosított nyomtatópapírok szagára emlékeztetett, de nem volt zavaró, amire felkentem már el is illant.
Legközelebb a Hyalide-os kistestvérét fogom kipróbálni, mert annak kedvezőbb az ára, pont a felébe kerül.

2 MÁRKA

6 ÖSSZETEVŐ