KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kneva

Regisztráció dátuma: 2016. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 11 vétel
Megnézem

Mixa Hyalurogel

Mixa Hyalurogel
2017. április 29.

Mintát kaptam belőle. Hát a hialuronsav eléggé az INCI végén van, ahhoz képest, h Hyalurogel. Ettől eltekintve sajnos a T-vonalam nagyon fénylik tőle, az orcákon meg kevésnek érzem.
Örülök, h nem ruháztam be a teljes kiszerelésre, pedig meg akartam venni.

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation
2017. április 29.

Nagyon szuper a színválaszték, a Rose 2 árnyalat pont a bőröm színe, a kedves sminkes hölgy adott mintákat a vásárlásom mellé (kompakt púdert vettem).
Sajnos az én zsíros bőrömre egyáltalán nem jó ez az alapozó, felkenéskor ugyan szupi-szuper, de hamar átfénylik, plusz csúnyán beleül a ráncocskákba és a pórusokba.
Csak azt tudom mondani, amit a Chanel-nál leírtam: ilyen kategóriájú termék alá nem vagyok hajlandó primert használni csak azért, hogy elviselhető legyen! Szerintem a primer arra való, hogy tökéletesítse azt, ami már magában is elég jó!
Remélem azért, hogy ez egy nagyon jó minőségű termék, de inkább szárazabb és fiatalabb bőrön működhet jól. Vagy profi primerrel alatta.

Nuxe Merveillance Expert Regeneráló Éjszakai Krém A Látható Mimikai Ráncokra

Nuxe Merveillance Expert Regeneráló Éjszakai Krém A Látható Mimikai Ráncokra
2017. április 29.

2 ml mintát használtam el. A gyógyszertárban mondták, keresnek nekem mintát, valamit, ami all skin types - ebben nehezen szoktam hinni, de ez a krém valóban jó volt zsíros bőrre is. Már az állaga sem az a zsíros, éjszakai krém állag, amit vártam. Meglepően jól beszívódott. A minta 3 alkalomra volt elég.
Az illata erős, mint a Nuxe termékeknek általában, de számomra nem volt zavaró.
Nem vagyok benne biztos, hogy megvenném-e a teljes kiszerelést, inkább keresnék valami könnyedebbet.