KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kneva

Regisztráció dátuma: 2016. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 15 vétel
Megnézem

CV Cadea Vera Vital 25+ Hyaluron Booster

CV Cadea Vera Vital 25+ Hyaluron Booster
2017. augusztus 10.

Tegnap láttam ezt a terméket a neten, és este el is mentem a Müllerbe, h megvegyem :D Az ára egy vicc.
Nekem nem jön be ez a gránátalmás-vonal, mert csípett az orrom tövénél. Más CV gránátalmás termékek is csíptek eddig.
Clinique Mild Clarifying és G&G Calm Down után tettem fel a már megszáradt arcbőrre. Teljesen vízszerű oldat, egyáltalán nem hatott zsírosnak, pedig arra számítottam. Felkenéskor kifehéredett, vagy inkább felhabzott, nem tudnám megmondani. Majd fokozatosan felszívódott. Bár csípett, azért nem mostam le, vártam, h mi fog történni. Mattra száradt, a bőrön kipihent és kisímult lett tőle.
Fél ampullát használtam el. Nem rossz, nem pirosodott ki a bőröm tőle, de a csípő érzés miatt biztosan nem venném újra. Már útban van hozzám a The Ordinary Hyaluronsavas széruma.

Heliocare Oil-Free Compact SPF50 Kompakt Színezett Fényvédő

Heliocare Oil-Free Compact SPF50 Kompakt Színezett Fényvédő
2017. augusztus 10.

Webshopból megrendeltem, bár nem nagyon találtam róla véleményt, illetve főleg spanyol nyelven amit én nem értek. Így egy kis izgalommal vártam a kézhezvételt.
Fair szín van meg, ez kellően világos és felkenve egyáltalán nem sárgás. Inkább fényvédő, mint sminktermék. Sűrű, krémes textúra, az applikátor amit hozzá adnak semmire sem jó szerintem. Ecsettel vittem fel, de eléggé csíkos a végeredmény (MAC 190). Igazából ez a krém semennyire sem szívódik be a bőrbe, hanem órák múlva is ott marad a bőr felszínén, és ha hozzá nyúlok az arcomhoz, akkor onnan letörlődik és csík marad a helyén. Szóval 2-3 óránként valóban újra kell kenni. Krémes pirosítóval, bronzosítóval szépen elegyedik. Fixáló púdert meg sem próbáltam a teejére tenni.
Eléggé fényes a finise. Nem mattul idővel sem . De nem is sárgul a színe.
Négyes alá.

HERBioticum Vadgesztenyés Lábkrém

HERBioticum Vadgesztenyés Lábkrém
2017. augusztus 10.

Átellenőriztem az INCI-jét, nincs benne DMDM, és egy-két tételnyi különbség van még. Változtattak az összetételen?
Szerintem ez egy nagyon jó kenőcs, lábdagadás ellen hatásos, de akkor 3-4 alkalommal kell kenni naponta.
Kellemesen hűsít, verhetetlen ár-érték arány, szeretem használni. Egyszer már újravettem.
Illetve kétszer. Mert a második vásárlásnál észleltem, hogy a krém nem hűsít. És illatos. Ezután vettem a harmadik tégelyt, ami ugyan olyan volt, mint a legeső, ami már elfogyott. Összehasonlítottam a második és a harmadik vásárlásom krémeit és a krémek állaga sem egyforma. Nem is tudom, hogy mit gondoljak? Mi lehet a 2-ban?
Amúgy az 1. és a 3. öt csillagos.

2 MÁRKA