KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kneva

Regisztráció dátuma: 2016. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 24.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 16 vétel
Megnézem

Bobbi Brown Hosszantartó Zselés Szemhéjtus

Bobbi Brown Hosszantartó Zselés Szemhéjtus
2017. október 15.

Nekem a lilás színű van meg. Az én szemeimen tartós. (A Lancome Genifique szemkrémmel nem szerették egymást, ha az esetleg ráment a szemhéjamra, akkor képtelenség volt a tusvonalat meghúzni.)
A használata olyan száraz érzés, nem tudom ezt jobban megfogalmazni. Nem eléggé zselés az állaga, nem csúszik eléggé. De ezért pontot nem vonok le, szépen lehet vele dolgozni.
Lapos ecsettel használom, azt ajánlotta hozzá a sminkes lány az üzletben a tusecset helyett. (Van amúgy MAC 209-es tusecsetem és azzal sem lesz szebb az eredmény, mint a lapossal.)

Sába Gyermekfürdető Bőrvédő Vitaminokkal (pH5)

Sába Gyermekfürdető Bőrvédő Vitaminokkal (pH5)
2017. október 13.

Valóban nagyon jó termék és sokkal olcsóbb, mint a patikai márkák gyermek/baba fürdetői. Jól habzik, jól tisztít, kíméletes. Kislányomnak ekcémás a bőre, és ez a fürdető jó szokott rá lenni, nem irritálja. Nagyon enyhe az illata.
Herbaházban szoktam megvenni, de valóban nincs mindig készleten. Azokban az internetes webshopokban sincs, ahonnan én egyébként szoktam mást rendelni. Ezt a fajtát még gyógyszertárban sem találtam eddig, ott általában az intim lemosók szoktak lenni. Nagy kár, hogy nincs Sába termékekből a nagyobb drogéria láncokban, úgy könnyebben hozzáférhető lenne.

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%
2017. október 9.

Számomra ez egy nagy mellényúlás volt, pedig szépen írják, hogy nem jó érzékeny bőrre. Én személy szerint a bőrömet közepesen érzékenynek sorolnám, ritkán adódik gondom vele.
Egy több lépcsős esti arcápolási rutin utolsó lépésének tettem fel heti 2 alkalommal 4 héten keresztül. Képtelen vagyok az egész arcomra használni, mert nem csak csíp, de inkább a "melegítő érzést" én úgy mondanám, hogy kissé éget. Nagyon kipirosodnak az orcáim tőle, egészen rozaceásnak tűnök. Ha előtte BHA-t használok, akkor ezek a tünetek mind fokozottan jelentkeznek.
Nem szeretném nagyon lepontozni, de összességében megbántam, hogy megvettem. A nap okozta károsodások nyomainak eltüntetése volt az a mondat, ami engem sajnos megfogott. Megpróbálom elhasználni csak a homlokomra.
Még azt is kiemelném, hogy rendkívül híg, nem marad benne a pipettában, hanem csepeg össze-vissza, nagyon kell ügyeskedni, hogy ne csepegtessem le magam vagy a kürdőszobai környezetet.

2 MÁRKA