KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kovacsnikoletta92

Regisztráció dátuma: 2015. január 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 27.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Diamond Nails Zselé Lakk Lemosó Segédanyag Aloe Vera

Diamond Nails Zselé Lakk Lemosó Segédanyag Aloe Vera
2018. június 18.

Update: most fogy el az első üveg, de még nem döntöttem el, hogy ezt veszem-e újra. Minden esetre rájöttem a technikára :)
1. nagyon picit meg kell reszelni a felső réteget
2. vattakorongot általában köröm nagyságnyi darabkékra vágok és átitatom a lemosóval
3. itt a trükk alliexpressről rendeltem $1-ért 10 db köröm leoldó "csipeszkét" ami nem engedi kiszáradni, elmozdulni a lapocskákat a körmömről
4. 10 perc türelem és leolvad a körmömről mind a 4 réteg hibátlanul, darabokban rózsafapálcával sérülésmentesen eltávolítható

Sajnos a DN 3in1 primer mellett, ezt a terméket sem venném újra. Nekem szó szerint semmit nem csinált, hiába volt fent 10-15 percig, az előzetes reszelés sem segített neki, viszont a bőrömet kifehérítette ahol hozzáért, és ennek nagyon nem örülök. A csomagolása is elég gyengére sikerült, ha pedig megnézitek az összetevőket, semmi másból nem áll, mint illatanyagból és acetonból, egyedül az aloe tartalma miatt nem 0 pont számomra. Nem venném újra :(

eBay Szilikon Arctisztító Kefe

eBay Szilikon Arctisztító Kefe
2018. június 18.

Update: mivel folyamatosan kicsúszott használat közben az ujjaim közzül, így már nem használom, csak ecset mosásra, arra viszont tökéletes :)

Imádom, nagyon kellemesen masszírozza az arcot, egyetlen hátránya, hogy könnyen kicsúszik az ember ujjai közzül. Drogériákban irreálisan drága az ebayen 1$ körül van az ára 2 db-nak, így a másodikat smink ecset mosásra használom, arra is tökéletes :)

Philips Satinelle Advanced Wet & Dry Epilator BRE640/00

Philips Satinelle Advanced Wet & Dry Epilator BRE640/00
2018. június 18.

Én az egyik tesóját, a BRE650-et vettem meg, amihez 8 kiegészítő van (bőrsimító sapka, borotvafej, testradírozó kefe, hámlasztó kefe, masszírozó fej, kettő szűkítő sapka, masszírozó sapka epiláláshoz), nagy akció volt az egyik online webáruházban és 32 ezer forint helyett 10 ezer forintért jutottam hozzá, úgy gondoltam ez így kihagyhatatlan ajánlat :)
A borotva fej szerintem nagyon szuper, a masszírozó is jó, bár azt nem igazán jut eszembe használni, a többi kellekék jóformán fölösleges.

Az első epilálásomkor nagyon fájt, mindig is borotvát használtam, így ezen nem lepődtem meg, illetve 2. töltésre tudtam csak végezni a két lábszárammal.
A gép nagyon kézreálló, könnyen kezelhető és a kis megvilágító fény egyszerűen szuper. Amit furcsálltam, hogy voltak olyan szőrszálak, amiket vagy egyáltalán vagy 3-4 áthúzásra szedett ki.

Október óta használom folyamatosan mindkét lábszáramon, a karomról már leszoktam, mert nagyon fájt. Összességében azt vettem észre, hogy ott hagy egy-egy szálat, hiába megyek át többször is a területen, illetve a benőtt szőrszálak, de azt egy tű segítségével könnyen ki tudom húzni a bőr alól.
Kipróbáltam az arcomon is, a szűkítő sapkák semmit nem érnek, csak megnehezítik, viszont nekem utána nagyon nagyon begyulladt a terület, így ezt is hanyagolom.

A lábamon jól teszi a dolgát, de az igazán érzékeny területeket (hónalj, bajuszka, comb) nem fogok kipróbálni. A borotvánál ezerszer jobb!!!! :) Bár nem vettem észre, hogy kopna a szőr a kezelt területeken. A lámpája szerintem nagyon praktikus és jól meg is világítja a területet, főleg, hogy én mindig a kicsit sötétkés zuhanyzóban használom. Gyorsan tölt és kábel mentes, tökéletesen kézbeillő kialakítás.

1 smink