KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kovacsrekaa

Regisztráció dátuma: 2013. január 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 2.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

1 ELADÓ KRÉM

Ebelin Zöld Teás Konjac Szivacs

Ebelin Zöld Teás Konjac Szivacs
2018. március 15.

Arcmosashoz kerestem szivacsot, amivel konnyebben le tudom szedni az arcomrol az arcpakolast. Picit elhultem a dm araitol, 600-900 ft-ert arulnak olyan szivacsokat, amikkel maximum a konyhai pultot torolnem le.. Mar epp tavozni keszultem amikor megakadt a szemem ezen a termeken. A leirasa megtetszett, az ara is barati. Elso hasznalat utan nagyon finom puha lett az arcom, illetve az arckremem is hamarabb felszivodott. Csak felakasztva szarad, de furdoszobaban esely sincs ra igy erdemes radiator szelere akasztani :D Csodat abszolut nem varok tole, ez is csak egy szivacs.

Alverde Aqua 24H Balance Cremegel Meeresalge

Alverde Aqua 24H Balance Cremegel Meeresalge
2018. március 13.

Olcso de natur kremet kerestem arcradirozas utani apolonak. Tokeletes arra. Arcmaszk, arcradir es ez a kence. Iszonyatosan zsiros krem, az illata nekem inkabb uborkas.

Himalaya Herbals Stain-Away Fehérítő Fogínyvédő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Stain-Away Fehérítő Fogínyvédő Gyógynövényes Fogkrém
2018. február 25.

1 honapja a tv reklam miatt vettem meg, puszta kivancsisagbol. Az elejen nagyon elegedett voltam vele. Az ize tok jo, utana tudok vizet inni, nem csip nem eget. Viszont a foginyverzesem maradt a fogaim nem lettrk feherebbek, illetve ujabban random fajnak a fogaim, gondolom a dorzsolos szemcsek kart tesznek a zomancba. Nem veszem ujra

1 MÁRKA