KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kovacsrekaa

Regisztráció dátuma: 2013. január 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 2.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

1 ELADÓ KRÉM

Signal Long Active Intensive Cleaning Fogkrém

Signal Long Active Intensive Cleaning Fogkrém
2017. július 26.

Szaritja a szamat, mint minden Signal fogkrem. A fogamrol a lepedeket nagyjabol 5 hasznalat utan tuntette el. Azota nincs lepedek a fogaimon. A szamat tisztanak erzem, a fogaim nem lettek erzekenyek a hasznalatatol illetve erosebbnek erzem a fogaim. Most fogy el, nem fogom ujra venni. Nem lett szerelem, max fellangolas.

Balea Farbglanz Shampoo Granatapfel & Gojibeere

Balea Farbglanz Shampoo Granatapfel & Gojibeere
2017. július 17.

Update: sajnos mennie kell a balzsammal egyutt. Heti ketszer hasznalom. Az utobbi 1 hetben eg a fejborom hajmosas utan. Piros, es tele van pattanas szeru pottyokkel, illetve csomokban hullik... (csak ezt hasznalom es a balzsamot, hajat nem festettem honapok ota, igy az nem lehet ludas)

Eloszor a balzsamjat probaltam ki, az teljesen bevalt. Igy kerestem egy olcso sampont, mivel az Elseve Extraordinary Claytol tiszta korpa a fejem, a h&s sampon meg szarit, igy vettem meg ezt. Isteni az illata, jol tisztit es nagyjabol ennyi. Ugyanugy heti ket alkalommal mosok hajat.

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2017. július 7.

Nem vagyunk annyira joba, mint amennyire szeretnem. Nekem valahogy ez a termek a nem kategoria. Az illata eleg furcsa, az allagaval sem vagyok kibekulve. Vegyes a bortipusom, ehhez merten mind a harom kence jo (lenne). Nagyon rirkan hasznalom, talan heti egy-ket alkalommal borradir utan. Reggel erzem, fura tapintasu a borom, es mintha alapozo lenne rajta. Nem kap levegot. Egybol at torlom micellas vizzel, es ilyen barnas trutymot szed le az arcomrol. Sajna, a visszakuldesi idobol kicsusztam, igy buktam a penzem.

1 MÁRKA