KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kremcica

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

NYX Glitter Primer

NYX Glitter Primer
2018. október 21.

Szemhéjprimerként szoktam használni csillámos és metálos szemhéjpúderekhez. Tökéletesen tartja a sminket, de ahogy lentebb is írták gyorsan kell vele dolgozni annak ellenére hogy tömörebb állagú. Szóval előbb egyik szemet sminkelem ki aztán a másikat, nem párhuzamosan. Ez a csőrös kialakítás nekem is sokkal jobban bejön mint a tégelyes vagy applikátoros verziók. Egyértelműen 5* termék, megéri az árát.

Astor Eyeartist Brow Booster Szemöldökspirál

Astor Eyeartist Brow Booster Szemöldökspirál
2018. október 21.

Kiárusításban jutottam hozzá a 001 Blond színűhöz féláron. Számomra ez a tökéletes szemöldök spirál. Próbáltam már más márkákat, de ennek a színe és a kefe mérete az ami számomra a legjobban működik akár önmagában akár mellé ceruzával. Nincs benne csillám (volt olyan szemöldökspirálom amiben pl volt wtf). Van egy kis fura temperás festékes szaga, de nem erős nem zavaró. Egyedüli negatívuma hogy az ecset hajlamos túl sok terméket felvenni.

Original Mane ‘n Tail Hoofmaker Hand & Nail Therapy

Original Mane ‘n Tail Hoofmaker Hand & Nail Therapy
2018. október 19.

Egy angol beautyboxból kaptam kisebb kiszerelést. Sajnos elég vacak a csomagolása, önteni kell de nincs benne szűkítő. De ez nem annyira releváns mivel delux kiszerelés, a képen ahogy látom már ésszerűbb kialakítást kapott. Visszafogott, de azért jól érezhető illata van. Nekem nem tetszik, valamilyen rovarriasztóra emlékeztet. Az állaga krémes, se nem híg se nem folyós így könnyen eloszlatható és relatíve gyorsan beszívódik. Kicsit ragacsos (beszívódás után már nem) a hidratálása is közepes. Jó-jó de semmi extra ami miatt megvásárolnám. Most látva az incijét kicsit elszörnyülködtem, tele van illatanyaggal (ami még nem is ad jó illatot) mellette kétféle parabén, formaldelhidszármazék tartósítószerként. Nem vagyok vaskalapos az incinél, de ez botrányos.