KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kremcica

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Thierry Mugler Angel Muse EDT

Thierry Mugler Angel Muse EDT
2018. június 22.

Egy ideje már tesztelgetem, mostanra érett meg bennem a vélemény. Legelső fújásnál nem volt elég tartós, de további próbáknál már simán bírta a 7-8 órát. Kifújáskor marakujás-citrusos háttérben a sima Muse-al, de mégis sokkal könnyedebb, nyáriasabb illat. Mégsem mondanám nyári illatnak, mert elég tömény ez is, könnyen tömegpusztító fegyverré válhat. :D Leszáradásában is visszaköszön az anyaillat, nehéz megkülönböztetni a kettőt. Szerintem ha vkinek az EDP tetszene de túl soknak érzi, akkor ezt nagyon tudom ajánlani. Hozza a mai trendet: édes és gyümölcsös, fiatalos, ráadásul folytatja a már megszelídített Angel vonalát. Összességében tetszik, de nálam az EDP jobban betalált még ha azt csak alkalmi használatra is tudom fújni.
Úgyhogy fel is töltöttem eladásra. :)

Adidas Climacool Deo Spray

Adidas Climacool Deo Spray
2018. június 22.

Hölgyeim, ez nem izzadásgátló hanem dezodor. :) Ergo csak elfedi a szagokat, de attól még izzadni fogunk. Ezt csak azért írom, mert azt elvárni amit a gyártó/termék sem ígér nem fair. Mint dezodor nekem bevált, reggeltől estig kitart a friss illata és nem leszek tőle büdös. Nem a legjobb amit eddig használtam, de a jobbak közül való.

Avon Senses Garden of Eden Tusfürdő

Avon Senses Garden of Eden Tusfürdő
2018. június 21.

Nekem tetszik az illata, virágos és közben citrusos. Az hogy kevésbé habzik vagy hogy nem tartós az illata számomra bocsánatos bűn, mert az 500 ml-t olcsóbban vettem mint két Baleás tusfürdőt ellenben élményben nem rosszabb.