KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kremcica

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Eveline Slim Extreme 4D Mezo Push-Up Intenzív Mellnövelő Szérum

Eveline Slim Extreme 4D Mezo Push-Up Intenzív Mellnövelő Szérum
2018. december 12.

Feszesítési céllal vettem és arra többé-kevésbé be is vált. Nagyon jó illata van, néha mondjuk kicsit már sok is estére. Én csak estére használom mert tényleg várni kell a beszívódásával. Az incije borzalmas és olyan hűha hatást sem ért el, úgyhogy nem hiszem hogy újravásárolom mert ennyit egy jobb testápoló is tud.

Avon Rózsaszín Jázmin Ajakbalzsam

Avon Rózsaszín Jázmin Ajakbalzsam
2018. december 12.

Próbálkoztam már az Avonos ajakápolókkal, de az eddigiek nem voltak meggyőzőek. De mondhatnám úgy is hogy ez meglepően jól teljesít. Picit fura az illata, kicsit zsírosabb hatású de mikor már fáj a szám akkor már mindegy. A lényeg hogy segít, jól hidratál.

Ahava Ásványi Testápoló

Ahava Ásványi Testápoló
2018. december 11.

Ahhoz képest mennyire drága testápoló szerintem borzasztó. 40 ml-es utazó kiszerelésben kaptam és már akkor bontatlanul a flakonon keresztül átérződött az illata annyira erős. Nekem nem tetszik, túl sok(k). Akkor tudtam elhasználni mikor náthás voltam és alig éreztem szagokat (még akkor is átverekedte magát az orromba). Nemcsak erős, de szerintem büdös is. Maga a krém állaga kellemesen folyós, jól kenhető és gyorsan beszívódik. Viszont nem érzem hogy hidratálna pedig a bőröm nem igényli a töményebb testápolókat. Sokkal többet vártam ettől a terméktől. :(