KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Kremcica

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2018. augusztus 3.

Már másodjára kaptam meg a minta/utazós 10 ml-es kiszerelését vásárlás mellé a drogériában. Az elsőt elpasszoltam, de most befogtam kipróbálásra. Nekem nem tetszik. Először is mert olyan fura Wick-kenőcs szaga van, az utóíze pedig határozottan nem friss hanem édes. Amíg ezt használtam mindenképpen szájvizet kellett utána használnom mert annyira rossz íze van. Tisztítani jól tisztít, bár kicsit fura állaga van (szemcsék vannak benne). De csak optikai fogfehérítést nyújt és mióta a fogorvosommal átbeszéltük a fehérítés témáját az ilyen csiszolós fogkrémekről leszoktam mert vékonyítják a fogzománcot és több kárt okoznak mint hasznot.

Avon Mark Epic Lip Ajakrúzs

Avon Mark Epic Lip Ajakrúzs

Update:
Jelentem a Rosy outlook is teljes kiszerelésben immár az enyém. Csodás színe van, nem ül bele az ajakráncokba. Talán jobban is tetszik mint az első Wink of pink ez picit sápaszt és hajlamos az ajakráncokat kiemelni. A Nude Attitude minta viszont kuka lett, azt a sárgát el nem tudom bárkin is képzelni.

Rendes kiszerelésben Wink of pink, kicsi mintában pedig Rozy Outlook és Nude Attitude árnyalatom van. Már rég feladtam hogy megtaláljam a tartós rúzst, az ilyen klasszikus rúzsok sosem lesznek olyan tartósak mint a folyékonyak. Kellemes viselet, pigmentált színek és kb egyenletesen kopnak. Maga a csomagolás masszív és fiatalos, nincs gagyi hatása. A rúzs pedig krémes, de nincs csúszós kellemetlen érzete.
Színileg a WoP egy kellemes világos pink, nekem egészen természetes hatású árnyalat. Szerintem jollyjoker.
A RA már sötétebb pirosas pink színű, kicsit sötétebb mint a katalógusban. Talán hússzínűnek mondhatnám. Csodálatos ez is kedvencem lett.
A NA pedig sajnos nagyon sárgás nude, nem az a pink és vagy barnás (természetes) hatású árnyalat amire számítottam.
Összességében elégedett vagyok, ár/érték arányban nagyon jó.

Avon Anew Perfect Skin Revitalizáló Arcfrissítő

Avon Anew Perfect Skin Revitalizáló Arcfrissítő
2018. augusztus 3.

Én is úgy jártam mint SchmitzhoferFanni, azt hittem fújós lesz. Sajnos nem pedig úgy sokkal kihasználhatóbb lenne, lehet áttöltöm majd egy fújósba. Ami tetszik hogy kapásból felkenés után érezhetően hidratálja a bőrömet. Viszont sajnos ott az alkohol ami kiérezhető belőle, a másik pedig a bintangerős a Vitale termékvonalra jellemző illatanyag. A mostani melegben ennek ellenére szereti a bőröm, elhasználom, de új már nem fogom venni.