Kremcica

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 7.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Monu Night Renewal Complex

Monu Night Renewal Complex
2019. február 17.

Lookfantastic dobozban kaptam meg 30 ml-es kiszerelésben. Eleinte sokáig félretettem mert a Monutól próbáltam már más termékeket és annyira nem nyűgözött le. Viszont elfogyott az arckrémem ez meg kéznél volt és használni kezdtem. Mint hidratáló nekem a kombinált vízhiányos, zsíros bőrömre kevés a mostani hideg-hűvös időben még más termékekkel együtt használva is, tényleg egy könnyű krémről van szó. Úgyhogy félreteszem a tavaszi-nyári időszakra akkor jó lesz, de időnként most is hozzákeverem a másik krémemhez ami már jobban hidratál. Ami miatt megkapja a 5*-ot annak ellenére hogy az illatát nem szeretem és nagyon drága, hogy látványosan kisimítja a bőrömet másnap reggelre. Először csak pislogtam, de mikor másodjára is hozta a hatást kedvencem lett.

Lush Sleepy Tusfürdő

Lush Sleepy Tusfürdő
2019. február 17.

Sokáig epekedtem utána úgy hogy még sosem szagoltam. Végül beadtam a derekam és megvettem a legkisebb kiszerelést. Mikor megkaptam (online rendeltem) kicsit tartottam attól hogy romlottat kaptam annak ellenére hogy a szavatossága még bőven rendben van. Eleve inkább szürke színű mint a képen lévő lila és a nyakánál a flakon el is volt színeződve. Illatra is valami élénkebb, levendulásabb, édesebb illatra számítottam. Amúgy gyanítom csak arról van szó, hogy kézzel készítik és minden készítő egy picit másabbra kavarja ki. Nem irritál, nem büdös úgyhogy nincs vele baj. :) Amúgy egy sűrű, krémes tusfürdő, pici kell belőle és egyáltalán nem szárít. Belengi az illata a fürdőt és tartós a bőrömön, érezhetően minőségi. Nem lett kedvencem talán a kezdeti csalódás miatt is, de nagyon kellemes vele a fürdés. Árban sokkalom mikor ki kell adni érte a pénzt, viszont egy sajátmárkással összehasonlíthatatlan (egyedibb illat és sokkal tovább tart mint amaz).

Yardley English Lavender EDT

Yardley English Lavender EDT
2019. február 17.

Imádom a levendula illatát, önmagában a frissességével, vaníliával, citrusokkal, bárhogy. Úgyhogy ki kellett próbálnom ezt a parfümöt, főleg hogy szó szerint szemetszúrt a Müllerben. De nekem ez borzalmas. Az erejével nincs baj, az van neki. De a levendula mellett olyan gyógynövényes köptetősziruphoz hasonló illatot érzek némi dohos felhanggal hogy ez egy biztos nagy nem a részemről.