KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Krémhilda

Regisztráció dátuma: 2012. május 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. május 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Paula's Choice Resist 25% Vitamin C Spot Treatment

Paula's Choice Resist 25% Vitamin C Spot Treatment
2017. április 15.

Másfél éve használom ezt a krémet,egy melazma (barna folt) eltüntetésére. Eddig nem jártam sikerrel,de valamennyire halványodott a folt.Nem fogom újravásárolni.
Mivel a deluxe kiszerelés 8000 Ft,és fél évig használható fel (mivel lebomlik a C-vitamin), így már hármat elhasználtam.Ez elég borsos ár a várható szerény eredményt figyelembe véve.Lézerklinikán 8000 Ft egy folthalványító kezelés,szerintük általában 3-4 kezelés elegendő.
Érdekes,hogy az amerikai Paula's Choice oldalon pigmentfoltokra nem is ajánlják ezt a terméket.A Resist Triple Action Dark Spot Eraser 7% AHA Loton és a Resist Triple Action Dark Spot Eraser 2%-os BHA Gel hydroquinone-nal az ajánlott folthalványító. Sajnos,az EU-ban a hydroquinone receptköteles,és csak néhány országban elérhető,valószínüleg ezért került ez a termék a pimentfolt-halványítás kategóriába.

Paula's Chioce RESIST Cellular Defense Daily Moisturizer with SPF 25 & Antioxidants

2017. január 20.

A második tubust használom ebből a krémből,de kizárólag a téli időszakban,decembertől februárig.Az van ráírva,hogy "All skin types",ennek ellenére nekem ez túl zsíros,a T-vonalban gyorsan kifénylik a bőröm.Ha nem lenne benne titán-dioxid,éjszakai krémnek éppen megfelelő lenne az állaga. A szemkörnyékre is jó nekem,egyáltalán nem csípi a szemem,ami nálam nagyon ritka,még szemkrémeknél is.Kicsit fehérít,de télen úgyis használok rá egy pici BB krémet,vagy alapozót.
Ami meglepett az az,hogy még a Resist Barrier Repair,a Cellular Defense éjszakai párja is sokkal könnyebb,mint ez a fényvédős nappali krém. Általában ez fordítva szokott lenni,az éjszakai a gazdagabb,táplálóbb,mivel akkor a csillogás nem számít.
Szerintem ez a krém inkább a Resist Intensive Repair Cream nappali párjának tekinthető. A Resist Ultra Light viszont még nyáron is úgy kiszárít,hogy úgy érzem semmi víz nem maradt a a bőrömben. A PC Skin Recovery nappali krém is száraz bőrre való,de sokkal jobban beszívódik,ezért inkább azt fogom rendelni a jövőben.

Paula's Choice Barely There Sheer Matte Tint SPF30

Paula's Choice Barely There Sheer Matte Tint SPF30
2016. szeptember 19.

A koreai BB-krémek nagy rajongója voltam,ezek közül is leginkább a Skin 79 Hot Pink,és a Missha M Perfect Cover volt a kedvencem. Sajnos azonban allergiás lettem a kémiai fényvédőkre,ezért kezdtem el újból kisérletezgetni az ásványi fényvédőket tartalmazó nappali krémekkel és színezett hidratálókkal.
Aránylag világos bőröm van,de nem fehér,inkább meleg tónusú,így nagyon nehéz megfelelő színt találni.A koreai BB-krémeket sokan szürkésnek találják,rajtam meg pont azok tűnnek természetesnek.A Barely There-ből így először mintacsomagot rendeltem,ami 4 színt tartalmazott. Számomra teljesen érthetetlen,miért nem lehet a színekből külön-külön rendelni,hiszen én a legvilágosabb színre,a Level 1-re voltam kiváncsi.
A Level 1 sajnos végül túl sötét lett nekem,de tónusában olyan,hogy a napozott bőrszínemhez viszonylag passzolna.Mivel már rég nem napozom,Spf 25-30 fényvédelemmel nyár végére barnulok le annyira,hogy természetesnek tűnjön rajtam,és a nyakam ne legyen sokkal világosabb.
Annak ellenére,hogy nincs zsíros bőröm,nyáron inkább normál/kombináltnak nevezhetném,a T-vonalban gyorsan kifényesedik rajtam,különösen az orromnál.A Paula's Choice Skin Recovery Spf 30 és a Clinique City Block Spf 25 sokkal mattabb hatású rajtam.
A fedése enyhe,a bőrhibákat egyáltalán nem tűnteti el,viszont gyakrabban lesznek pattanás-kezdeményeim,mint akár az erősebben fedő termékekkel.Bár parfümmentes, az összetevők illata számomra kellemes,semleges,a Skin Recovery vagy a City Block illatánál sokkal jobb.
Mindent egybevetve nem hiszem,hogy újra fogom venni.Nem bántam meg hogy kipróbáltam,de jobban örültem volna egy deluxe-mintának.A koreai termékeknél nagy előny,hogy általában kaphatóak 5-10 ml-es kiszerelésben is,átvehetnék ezt az európai és amerikai cégek is.

3 ÖSSZETEVŐ

Amethyst Powder EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen