KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kvica94

Regisztráció dátuma: 2013. június 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. június 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Timotei Pure Sampon Normál és Zsíros Hajra

Timotei Pure Sampon Normál és Zsíros Hajra
2013. június 23.

Nemrég vettem, 2-3x próbáltam ki, és nekem nagyon tetszik már most! Egy kicsi is elég, hogy utána az egész hajamat (ami nem rövid) be tudjam vele kenni rendesen! Tetszik, hogy parabén, színezék és szilikon mentes! :) ez a második biosampon, amit használok, nekem eddig bevált, illata is kitűnő! :))

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2013. június 20.

Én is imádom!!
Januárban vágattam hajat, azóta használom. Kb. 10 cm-t nőtt!! Hetente 1x kenem fel, az egész hajamra, hajtőtől a végéig, majd folpackkal körbetekerem a fejem, rá egy sapkát, és 3-4 óráig rajtahagyom. A kiöblítés nehézkes, nekem 2-3x kell átmosnom samponnal. Ügyelek arra, hogy amennyire csak lehet, természetes legyen a sampon és a balzsam is. Eleinte nagyon hullott a hajam amikor használtam, de szerintem ez nem a ricinustól van, vagy nem tudom.. :S
A szempillámra is kenek fültisztító pálcikával, nem vettem észre nagyon-nagy változást, bár az én szempilláim amúgy is hosszúak, de látható azért, hogy szebbek lettek! :)

Ha ricinusolajat használok hajmosás előtt, láthatóan szebb, puhább lesz a hajam szárítás után! És ezt mások is észrevették!! Nagyon szeretem, mindenkinek csak ajánlani tudom! :)