KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kvin

Regisztráció dátuma: 2014. október 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 29.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Eau De Lacoste

Eau De Lacoste
2018. október 12.

Muszáj megjegyeznem, hogy imádni való az üvege, illetve a kupakja! Egyszerű, letisztult stílus, jól mutat az illatgardróbban, a fürdőszobában, a ruhák mellett ott felejtve vagy a könyvespolcon is. Tényleg a szoba éke, és jó kézbe venni, a kupakja nagyon klassz, tetszik az egész úgy, ahogy van!
Engem megvett a design, valószínűleg inkább csak a fentiek miatt nyúlok érte, nem az illat miatt.
Az is jó, de nem annyira ütős, legalábbis rajtam nem az igazi, a bőrömön kevésbé érvényesül a jázmin-narancsvirág páros, túl gyümölcsös-édeskésnek érzem, üvegében illatolva jobban tetszik. Hétköznap felfújkálós, póló-farmeres kombóhoz is kiváló, mert nagyon nőcis, és meglepően jó a szilázsa.

Annick Goutal Musk Nomade

Annick Goutal Musk Nomade
2018. október 11.

Ó, jaj! Hát ez borzalmas! Olyan a szaga, mint egy rohadó virágcsokor, aminek a közepébe belerottyantottak.
Felfordul tőle a gyomrom...
Csak azért nem 1 csillag, mert Annick Goutal és elfogult vagyok a márkával szemben, nem akarom lehúzni vagy talán a minta romlott, nem tudom, de borzasztó :(

Amouage Memoir Woman EDP

Amouage Memoir Woman EDP
2018. október 10.

Tarzicia véleményének első részében osztozom. Én is szeretem az ilyeneket és vártam ettől a parfümtől.
Nos, megint csak pislogok, az előző AG Musk Nomade "élmény" után első gondolatom az volt, hogy talán romlott mintákat kaptam, de végülis ez nem büdös, csak mintha nem is az a parfüm lenne. Bár eredeti Notinos fújós minta, nyomtatott feliratos kis zászlókával, szóval az kell, hogy legyen, viszont akkor óriási csalódás!
Finom illat, nem arról van szó, de ez közel sem az, amit vártam. Felsorolt illatjegyekből kb. semmi, rá sem ismerek, kár is boncolgatni, mert EZ EGY FRISS, ZÖLDES, tipikusan meleg idős illat, amit gyorsan magamra fújok indulás előtt. Semmi karakter, semmi mélység! Nem ilyennek kellene lennie!
Ráadásul abban a kategóriában annyira gyenge, hogy ihaj! Kétszer kellett fújnom egymás után, mert percek alatt bőrközelivé válik, úgy kell rátapasztanom az orrom, hogy most mit is érzek, de nem változik, félórája ugyanolyan, csak halványodik. Kellemes, de ezt egy 3ezres drogériás pafüm is tudja.
Mi ez, kérem?!

Közepesre értékelem, mert nem akarom lehúzni magát az illatot, sajnos nincs összehasonlítási alapom, csak gyanítom, hogy az én mintámmal nem stimmel valami...