KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

kvin

Regisztráció dátuma: 2014. október 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 29.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Au Pays de la Fleur d'Oranger Rose Irisée EDP

Au Pays de la Fleur d'Oranger Rose Irisée EDP
2018. július 26.

Jaj, nekem ez nagyon tetszik! Alapvetően fás-púderes, visszahozza a rizsparókás régi időket. folyt.köv. még érlelgetem...

Sergio Tacchini Fantasy Forever Eau Romantique EDT

Sergio Tacchini Fantasy Forever Eau Romantique EDT
2018. július 21.

Update:
Tavasszal próbálgattam a hűvösebb időben. Korábban is működött, de most a melegben sokkal jobban tetszik, megszerettem. Nem annyira édes gyümölcsös-virágos, szuper az a kesernyés mogyorós hatás, sokkal jobban kiérződik. Meggondoltam magam és már nem is adom üvegében. Nem lesz a csúcstartó, nem niche minőség, de a maga nemében különlegesnek tartom, végre nem a szokásos tavaszi/nyári parfümöcske. Pedig korábban ilyesmit írtam, de már akkor is éreztem, hogy van itt még mögötte valami. Melegben tud jobban érvényesülni. Szívesen elfújkálom.

Finom, könnyed gyümölcsös tavaszi/nyári parfüm. Málnás-citrusos, érdekes édeskés behatással. Sokat nem tudok elmondani az ilyen jellegű illatokról, mert nem az én típusom -nekem már-már mogyorósnak hat- ahhoz képest pedig tetszik, szívesen fújnám magamra. Aki kifejezetten kedveli az ilyen tavaszi gyümölcsös, virágos illatokat, azoknak nagyon tudom ajánlani.

Dolce & Gabbana The One Desire

Dolce & Gabbana The One Desire
2018. július 21.

Nagyon vártam, imádom a fekete, noir illatokat, de neki csak az üvege az sajnos. Ezzel mondjuk nincs egyedül, sorakoznak nálam a fekete üvegcsék, de nagyon kevés nyújtja azt, amire igazán vágyom. Az igazi fekete számomra nem gyümölcsös és édes. Az igazi fekete mély, sötét, titokzatos, mint az éjszaka, füstös, karcos, sejtelmes. Rá kell jönnöm, hogy a "noir"-ozás sokszor tényleg csak marketing és nagyon távol áll tőle az éjszakai "vágy". (Ugyanez a helyzet a lilákkal is)
Az indítása sem egy nagy bumm, - de még az a legjobb része -, majd fokozatos középszerűvé érik, illetve olyan, mintha már többször éreztem volna, más parfümök is hasonló élményt nyújtanak. A végére meg alig érezhető édeske, számomra semmi csavar. Engem az ilyen jellegű illatok már nem tudnak lenyűgözni, másra vágyom. A kémiának is biztos nagy szerepe van, de az én bőrömön ez valahogy kevés.
A gyönyörű, fekete üvege miatt gyenge négyes.