KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

LadyLatte

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2015. január 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2015. január 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Montagne Jeunesse Tisztító Maszk

Montagne Jeunesse Tisztító Maszk
2017. június 20.

Én imádom, nagyon jó hűsítő maszk, nyárra pont tökéletes, az első használatnál jobban éreztem a hűsítő hatását mondjuk, másodjára már nem lepett meg. A pórusokat szépen összehúzza, száraz tapintású lesz tőle az arcom, mondjuk emiatt pont száraz vagy problémásabb bőrűeknek nem ajánlom, utána pici könnyű krémmel hidratálni kell azért, amúgy újravevős. :)

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2017. március 1.

Első használat utáni vélemény következik. :D
Szerettem volna otthonra egy olyan arcpakolást, amit nem kell két használat után újravenni, tehát nem a kis duplatasakos verzió, hanem nagyobb kiszerelés. Ennél nem is dönthettem volna jobban! Az illata meglepett, azt hittem kicsit természetesebb vagy visszafogottabb lesz, az arcomon hamar megszáradt, lemosás után a pórusokat összehúzta, kisimultabb és frissebb lett az arcom, tisztít is elég szépen, szóval abszolút megérte, lehet, hogy a másik kettő is bele fog csusszanni legközelebb a kosaramba... :)

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2017. január 17.

Ez a rúzs nálam az üzletben okozta az első sokkot, mivel alig bírtam a tesztert lekaparni a kézfejemről, konkrétan olyan színes foltos kézfejjel mentem ki, hogy a pénztáros meg is mosolygott. :D
Iszonyatosan tartós rajtam ez a rúzs, rendesen dörzsölni kell hogy lejöjjön, a színei elképesztőek, szerintem 1-2 kivételével felvásárolom őket, és igen, tényleg sötétebbre szárad mint alapból felkenéskor látható. Az én ajkaim nem szárította ki, olyan mintha rajta se lenne semmi.
(szerelmes vagyok,ja.)