KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lapo

Regisztráció dátuma: 2016. február 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 29.
Bőrtípus: -

Megnézem

Viktoria Minya Eau De Hongrie

Viktoria Minya Eau De Hongrie
2018. február 17.

..férfiként tartom, hogy inkább Hölgyeken szeretném érezni mint magamon.. azonban Rajtuk lehetőleg minél többször!
Véleményem szerint egy fantasztikus és egyedi illat.. Nem túl bonyolult, egész lineáris és mégis... csodás!
A méz egész domináns benne, de mégsem gejl az egyéb friss (citrom) összetevőknek köszönhetően.
Meleg, bújós, végtelen nyugalmat sugárzó illat a hűvösebb őszi/tavaszi estékre, illetve én érzek benne némi intim hangulatot is..

Köszönöm Viktória a mintát!
Mindennemű elfogultság ellenére, büszke vagyok Rád és magára az illatra is, hiszen a parfümök végtelen és sokszor háborgó tengerében elképesztő nehéz lehet ilyen egyedi illattal megörvendeztetni minket.

Egy kis vizuális ismerkedés az illattal a részemről:

02 L`Air du Desert Marocain

02 L`Air du Desert Marocain
2018. január 27.

Update: Készítettem róla egy kis amatőr és egyszerű "videót" azoknak akik inkább vizuális típusok :)

Tény és való, hogy egy fantasztikus illatvilág, illetve (számomra ez is inkább) illatélmény.. azonban szerintem is rendkívül válogatja a felhasználóit.. Ez az illat nem fog mindenkin működni.. és sajnos én sem érzem magam hiteles viselőjének..
Van benne egzotikum, illetve némi fűszeres vadság.. teljesen más illatként képzeltem el.. egy jóval lágyabb, frissebb és levegősebb (?) illatként.. meglepő volt elsőre.
Csodás, de feltétlen próbálni kell vásárlás előtt!

Tom Ford Noir EDP

Tom Ford Noir EDP
2018. január 27.

..megosztó.. de kétség kívül egy IKON.. ez nem kérdés. Azt gondolom, hogy itt kezdődik az a kategória ami a személyre szabható illatot jelenti.
Nem kell mindenkinek tetszeni, nem kell mindenkinek megfelelni és a megfelelő alkalomkor szabad csak hordani.. ellenben túl sok, vagy nem az élethelyzethez illő lesz, illetve akár riasztó is tud lenni.
Ez egy (milyen meglepő..) végtelenül sötét, mély és tartalmas illat.. nem kezdő orroknak. Őszi és téli estékre ajánlott végtelenül elegáns, púderes illatcsoda..
(sok-sok illattal való ismerkedés után, akár csak a kupakjába beleszimatolva egyből a helyén tudja kezelni az ember a "parfüm" fogalmát..és minden más nevetséges lesz..)