KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lapo

Regisztráció dátuma: 2016. február 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 29.
Bőrtípus: -

Megnézem

Amouage Memoir Man EDP

Amouage Memoir Man EDP
2017. december 10.

Nekem a Memoir Man egy igazi fűszerrengeteg.. ennek ellenére nem a csípős, szúrós fajtából valók, nem egymással harcban lévő összetevők ezek.. utána olvasva viszonylag kevés ilyen összetevőt jeleznek..számomra mégis.. utoljára a Nizza-ban a piacon éreztem ilyet utoljára, ahol a sok-sok egzotikus fűszert már százméterekről lehetett érezni.. :

Fantasztikus, kiegyensúlyozott, meleg, egységes és csodálatos kompozíció a hidegebb napokra..

Rasasi Daarej Pour Homme EDP

Rasasi Daarej Pour Homme EDP
2017. december 7.

Update:
Eladtam, de most újra be kellett szereznem.. egyszerűen hiányzott.. :)
Továbbra is azt gondolom, hogy ebben az árkategóriában egészen elképesztő illat..

Sokan tartanak az arab parfümök világától.. én személy szerint sokakat kedvelem, néhány darabért teljesen odavagyok.. a Daarej ez utóbbiak közé tartozik. Az a parfüm, aminek kupakjába a legtöbbször beleszimatolok hezitálva, hogy melyiket fújjam magamra.. nem feltétlenül azért, mert ő a tuti aznapra vagy arra az alkalomra.. hanem mert egyszerűen várom a pillanatot amikor eljön az Ő ideje..a Daarej-nek meg kell találni azt az alkalmat amikor elsöprő tud lenni.. sem a mindennapokra, sem irodába nem való és nem azért mert olyan nehéz viselni. Egy téli romantikus sétán, vacsorán, estén nincs párja.. "bújós", "bűvöletes"..egyetértek az előttem szólókkal.. Tartós, jelentős hatósugárral bíró EDP nevetséges áron.. kétség kívül mestermű, még ha valamikor volt is egy Valentino parfüm amire hasonlít és ami mára elérhetetlenné vált..

L'Artisan Tea for Two

L'Artisan Tea for Two
2017. november 13.

Csodás, mély, fűszeres/füstös és tartalmas tea illat.. ennek ellenére némiképp pironkodva írom az előttem jelzett vélemények után, hogy ez számomra inkább az illatélmény kategória. Annak tökéletes, de nem igazán tudnám elképzelni magamon.. szerintem feltétlen próbálni kell vásárlás előtt. Abszolút megértem azokat akik szeretik, de én mégsem tartozok közéjük.. számomra picit csalódás (valahogy frissebb, nyíltabb és zöldebb illatot vártam tőle..), így ezt és a minimális hatósugarát figyelembe véve, sajnos nem tudok 4*-nál többet adni.