KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lapo

Regisztráció dátuma: 2016. február 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 29.
Bőrtípus: -

Megnézem

Boucheron Jaipur Pour Homme

Boucheron Jaipur Pour Homme
2018. október 28.

Update - EDT-t vásároltam belőle és nagyon nem bántam meg. Egyrészt ez esetben is gyönyörű szilázsa van és nagyon tartós.. 2-3 fújás az amikor még nem sok, de már teljes a gyönyör.. óvatosan kell vele bánni az tény. Talán picit férfiasabb mint az EDP de még mindig unisex illat is lehetne. Csodálatos, minőségi illat.. Egészen biztos vagyok benne, hogy amennyiben ezt egy niche márka forgalmazná (pl. egy Amougae illatnak tökéletesen beillene a repertoárba) nagyságrendileg 10X ennyibe kerülne..Igazi gyöngyszem haladó illatmániásoknak!

2017.09.05. - Akik szeretik a régi vágású illatokat azoknak feltétlenül ajánlom.. akik nem, de van bennük egy kis különc jellem, azoknak is.. nekem nem feltétlenül a szívem csücske ez a kategória, illetve számomra inkább illatélmény mint a mindennapokban hordható parfüm, azonban abszolút megértem azokat akik imádják és ódákat zengenek róla.. számomra is élmény beleszimatolni, annyira egyedi púderes, szappanos, fűszeres, niche kategóriájú unisex különlegesség.. tartóssága és hatótávja feléért is küzdenek a napjainkban kiadott illatok..egy fújóst mindenképp beszerzek belőle, viszont 100 ml a világ végezetéig is sok lenne számomra.

Armani Mania

Armani Mania
2018. október 23.

Francis Kurkdjian munkássága elején készített egyetlen egy Armani illatot. Ő volt az.. A mai napig megállja a helyét a tavasztól őszig könnyen hordható, némi eleganciát is kölcsönző friss, tiszta férfiillatok között..és bár a mai trendek szerint némiképp már klasszikusnak is hathat, számomra ez csak előnyt jelent.
Nagyon szeretem, tartóssága rendben van, de sajnos elég bőrközeli illat, ezért a -1 csillag.

Creed Himalaya

Creed Himalaya
2018. október 23.

Az egyik legalulértékeltebb Creed illat az Aventus, a Green Irish Tweed stb. árnyékában.. nagyon kár érte.
Kifújás követően nagyon fémes érzetet kelt, majd egyre inkább egy tiszta, friss szappanos/púderes illat bújik elő belőle.. nem egy túlbonyolított illat, de egészen elképesztő minőség is társul hozzá. Már bocsánat, de véleményem szerint egy iszonyat jó designer illat a Himalaya..igen tudom, ehhez egy kicsit drága, de a kevés niche minőségű illatok egyike, ami szinte bárki számára könnyen hordható a hétköznapokban és amit nem egy fajta illatélményként könyvelnek el vagy gondolkodnak el azon, hogy nem lesz-e sok vagy disszonáns az adott (hétköz)napon.
A tartóssága és a hatósugara is említésre méltó, rajtam 7-8 órát gyönyörűen kitart, nagyon szép hatósugár kíséretében.