KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

laracroft

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Palmolive Aromatherapy Sensual Tusfürdő

Palmolive Aromatherapy Sensual Tusfürdő
2017. november 12.

Isteni illata van, jól habzik, nem szárít. Nagyon nagy kedvenc!

Guerlain French Kiss EDP

Guerlain French Kiss EDP
2017. november 12.

Nehéz véleményt kifejteni egy olyan illatról, amiről csupán egy szó ugrik be: tökéletes.
Nincs semmilyen zavaró mellékzönge, egyik illatjegy sem kiabál, nem karcos, nem túl édes, teljesen kiegyensúlyozott mestermunka.
Jellegében a gyümölcsössége miatt először a La Petit Robe Noir ugrott be, valamiért én a málna mellett mintha éreznék egy kis cseresznyét is, de amíg a LPRN szinte azonnal zavaróvá válik rajtam, mert van egy köhögéscsillapítós-gyógyszeres jellege,addig a French Kiss tökéletesen egybeolvad velem, marad ugyanaz a finom, gyümölcsös, kissé púderes-vaníliás illat. A leszáradásában kissé dominánsabbá válik a púderesség, de nagyon lágyan, kedvesen.
Hatósugara közepes, szerintem tökéletes, nem kondenzcsík-húzós, de karnyújtásnyi távolságon belül stabilan érezhető. Tartóssága szuper, reggel felfújom, este még érezni, egész nap körülölel. Egyetértek az előttem szólókkal, valóban angyali. Én abszolút odavagyok érte!

Catrice Soleil D’Été Golden Lip Booster

Catrice Soleil D’Été Golden Lip Booster
2017. november 5.

Kicsit ragacsos, de legalább szájfényhez mérten egész tartós. Önmagában nekem nem elég, de a rúzsoknak gyönyörű arany csillogást ad. Egy furcsaságot vettem észre: amikor kihúzom az applikátort, túl sok anyag kerül az ecsetre, és fröcsög, csöpög! Több felsőmet is lecsöpögtettem vele véletlenül, pedig nem vagyok egy Mr. Bean.