KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

laracroft

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Thierry Mugler Aura EDP

Thierry Mugler Aura EDP
2018. január 20.

Rajtam nagyon erős, harsány, édes vanília egy minimális frissítő mellékzöngével (rebarbara? fás jegyek?). Nem értem, miért mondja mindenki, hogy ez valami különlegesség, ami nem a mai trendeket követi.. Kicsit más, valóban, de azért ez a szuperédes gourmand jellege elég hétköznapi. Maga az illat nekem tetszik, de túl erős, egy fújás is elnyom minden más illatot úgy legalább 10 kilométeres körzetben.
Veszettül tartós és igazi kondenzcsík - húzós parfüm.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2018. január 11.

Nekem nem igazán jött be. Nagyon sok réteget kell felvinni ahhoz, hogy meglátszódjon, na de akkor meg tapaszt. Nem tetszik a végeredmény, még akkor sem, ha a színe szép fekete. Ráadásul még egy kicsit kenődik is. Van ennél ezerszer jobb spirálja is a Loreálnak.

The Body Shop Havas Szilva Testvaj

The Body Shop Havas Szilva Testvaj
2018. január 11.

Gyorsan beszívódik, mérsékelten hidratál, de az illata nagyon tartós, csak éppenséggel nekem nem tetszik. Nekem a gyermekparfümök kislányos gyümölcsös-virágos illatvilága ugrik be róla, de ez nem von le az értékéből. Mondjuk a gyenge hidratálás miatt nem feltétlenül éri meg az árát, de akinek tetszik maga az illat, az a tartóssága miatt imádni fogja.