KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

LathatatlanOzike

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Zara Dandelion EDT

Zara Dandelion EDT
2017. február 13.

Fel nem foghatom, hogy miért adják ki ugyanazt a parfümöt más néven, és más üvegben... Rejtély.
Nekem ő egy az egyben Zara Marrakech. A szóban forgó parfümnél már leírtam a véleményem, át is másolom ide, illetve még annyit tennék hozzá, hogy a Zara parfümök ára vicc. Szinte ajándék ez a 100 ml.
Rajtam eléggé tartós a lötyi.
Az üveg színe is megér egy misét. 😊 Az alakjáról nem is beszélek inkább, abba már régen beleszerettem a testvérei által.

"Gyümölcsös, édes, nagyon-nagyon szirupos illat, tiszta hercegnős.
Hercegnő ugyan nem vagyok szerencsére, de el fogom használgatni azt a 10 milit, sima boltba rohangálós hétköznapra jó, de bevallom, hogy a legtöbbször inkább nem hozzá nyúlok a lusta napokon sem, mert többre vágyom, nincs mélysége. Olyan kis rózsaszín.
Pár nap után rájöttem, hogy fújósból szaglászva mire hasonlít egy kicsit az illata (felfújva nem). Ambroxol köptető szerintem, gyerekkorom egyetlen kedvenc gyógyszere. :)"

Alverde Med Testápoló Gyógyvízzel, Irritált Bőrre

Alverde Med Testápoló Gyógyvízzel, Irritált Bőrre
2017. február 13.

Valóban ugyanaz az összetevője, mint az arckrém változatnak, csak egyetlen egy helyen van eltérés. Na már most... Eldönthettem, hogy 1000 forintért 50 ml-t, vagy 200 ml-t választok. Ki sem találnátok, hogy melyik került a kosaramba.
Ha besokallok az agyonillatosított testápolóimtól, hozzá szoktam nyúlni. Természetesen az arcomra is használom, mert szinte ugyanaz a 2 termék.
Nem sűrű krém. Kicsit ragacsos érzésem szokott lenni tőle, de ez nem von le semmit az értékéből.
A feladatát ügyesen ellátja.

Balea Sweet Wonderland Bodylotion

Balea Sweet Wonderland Bodylotion
2017. február 12.

Nehezen, de meglett, tudtam szerezni belőle 2-t is, miután a város 4 Dm üzlete közül egyikben sem találtam. Így máshol kellett keresnem.
A tusfürdő testvérét is imádom, az meg duplán jó, hogy zuhanyzás után ugyanazt az illatot kenhetem magamra.
Hidratálás szempontjából nem a legjobb testápolóm, de lassan úgyis jön a tavasz, elég lesz egy ilyen vizesebb állagú krém is.
Az ára nevetségesen alacsony.
Sajnálom, hogy limitált.

1 MÁRKA