KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

LathatatlanOzike

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Tesori d'Oriente Byzantium

Tesori d'Oriente Byzantium
2017. augusztus 28.

A vélemények és az összetevők alapján élnem-halnom kellene ezért az illatért. De nem…
Kiemelkedően jó, és végtelenül különleges, mandulás, mézédes, krémes, füstölős parfüm, semmihez sem fogható, párja nincs. Mégsem sikerült összebarátkoznunk. Nem érzem jól magam az illatban, valami túl sok benne. A másik ok pedig az, hogy tüsszögök tőle, csiklandozza az orrom. Halál komolyan mondom. :D Igaz, hogy allergiaszezon van, és ilyenkor mesteri szintre fejlesztem az egy napra jutó tüsszögések számát, de napközben nem szoktam sokat (reggel viszont rengeteget). Szóval tuti biztos, hogy ő hozza ki belőlem a napközbeni akciót, más parfümnél nincs ilyen. :D Talán túl füstölős, és azt nem bírom. Talán.
Kár értünk, pedig nagyon szép alkotás.
Csatlakozom a 4 csillagos táborhoz.

Guerlain La Petite Robe Noire

Guerlain La Petite Robe Noire
2017. augusztus 25.

Nyamiii…nincsenek rá szavak. Amióta megérkezett, csak őt használom. Na, jó…csak majdnem. Tegnap és ma is megcsaltam a Tesorival, amit ma gyorsan meg is bántam, ezért le is mostam a bűnöst, és felfújtam a kis feketét. Illetve már pillanatra kitekintettem a Couture tesó felé is, csak gyors tesztelésnek vetettem alá. :D
Nem tudom, hogy miért tetszik ennyire, de úgy látszik, hogy az érett cseresznye és a mandula ütős kombináció nálam. A minimális fűszeresség is nagyon jót tesz neki. Tartós illat, de rajtam nincs nagy hatósugara. Lehet, hogy még többet kellene fújnom belőle, csak sajnos nem igazán szeretem a parfümöt locsolni.
Be kell valljam, mostanában Guerlain illatokban úszok… Nekem tetszik, a pénztárcámnak nem, de valamilyen úton-módon mindig sikerült megegyeznünk. Csodálatos illatok, igazán különlegesek, érdemes kipróbálni őket.
Őszi-téli illatokat sikerült beszereznem, ő is az. Néha kicsit sok ebben a melegben, de még így is vágyom rá. Télen lesz a legszebb, az tuti! :)

Isana Hair Professional Regeneráló Sampon

Isana Hair Professional Regeneráló Sampon

2016. szeptember 6.
Kiemelkedően jó sampon, nagyon-nagyon meglepődtem. Maga mögé utasította a Schauma és Aussie samponomat is.
Először nehezen akart nálam habot képezni, de utána észhez kapott, és olyan lágy és selymes hab keletkezett a fejemen, hogy szerelmes lettem belé. :D
Már a samponozáskor is éreztem, hogy bizony, ez más lesz, mint a többi. Nem volt gubancos vizesen sem. Aztán megturbóztam egy kis Syoss hajpakolással (ami ugye mindig kell, nem elég a sampon, mert rettentően makacs hajam van). Végül született egy puha, egészségesebbnek tűnő lobonc. Ő még mindig nem az elvárt eredmény, de az is csoda, hogy ennyit el tudtam érni a hajammal.
Az ára is roppant kedvező, ajánlom. :)
Egyedül a tubusos kiszerelés nem tetszik, és az illata. De annyi bajom legyen.

2017. augusztus 25.
Majdnem 1 évig szüneteltettem a használatát, áttértem egy Syoss sampomra, de az utóbbi hetekben újra visszatértem hozzá, mert az imádott Syoss samponomat már nem forgalmazzák a drogériák, és az itthoni készletem is kifogyott. Amit így már utólag nem is bánok, mert ez a kis Isana is nagyon jó ám, nem is értem, hogy miért pártoltam el tőle. Igaz, hogy nem a legtáplálóbb sampon, de hajpakolással ezt lehet ellensúlyozni. Az illatát azóta megszerettem, sőt egyenesen imádom. Nagyon-nagyon jól tisztít (!), ez az egyetlen olyan sampon, amitől később kezd el zsírosodni a hajam.
Ja, és amióta őt használom, kaptam is egy bókot a kolléganőmtől, hogy milyen szép a hajam. Erre nagyon büszke vagyok, mert az ilyen és ehhez hasonló bókok nálam ritkaságszámba mennek, így most nagyon örül a fejem. :D
Azt hiszem, hogy a továbbiakban is őt fogom használni. Kezdve azzal, hogy a következő héten veszek is még belőle, mert már alig van a flakonban, és nem élném túl, ha valami mást kellene használnom. :D

1 MÁRKA