KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

LathatatlanOzike

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Lolita Lempicka Lolita EDP

Lolita Lempicka Lolita EDP

Update 3 /2018. január 15./
Újra itt, el sem hiszem. A 2016-os zavarodottságomat még fokoznám annyival, hogy azóta sikeresen eladtam. Mostanság pedig megbántam…gondolom a hideg idő hozta meg a kedvemet hozzá. Pár napja csengetett a futár vele, és most már tudom…sohasem fogom tovább adni. Egy kincs. Boldogság illata van. Lehet, hogy megtaláltam Az illatomat? Nem hinném, ez nem ilyen egyszerű. De egyet tudok. Nagyon is jó, hogy újra velem van. (: Nem kell túlbonyolítani, csak élvezni…

Update 2 /2016. november. 15./
Nem akarom kitörölni az előző véleményem, de szeretnék egy új fejezetet nyitni.
Ahogy írtam már, pár hónappal ezelőtt az EDT-hez volt szerencsém, viszont utána az utamba sodort a sors (köszönöm ;)) egy kisebb mennyiséget az EDP-ből, kicsi minta és üveges változat formájában is. És hamarosan jön a további utánpótlás is. :$
Sokkal, de sokkal jobb, mint az EDT! Nem olyan elsöprő a szerelmünk, mint a Zara Nuit-tal, de nagyon szeretem.
Még várok a használatával, megvárom a decemberi, januári dermesztő hideget, de alváshoz néha már most fel szoktam fújni. (Tudom, ne mondjatok semmit, furcsa vagyok...)
Meleg, puha, bújós, kuckózós illat, pont beleillik a meleg takaró, forró tea képbe is.
Már elképzeltem, ahogy szelem majd vele együtt a frissen lehullott, érintetlen havat, miközben vacogok az elvileg meleg kabát és sál alatt. :D
Imádom a telet, és Ő még egy kis pluszt is tesz hozzá.

Update 1 /2016. május 30./
Az EDT változat van meg nekem, ezt azért tisztázom, mert belekeveredtem. :)
Nem, nem és nem... Nem tetszik, egyszerűen nem tudom megszeretni, rosszul vagyok az illatától. Émelyítő, szúrós, megfájdítja a fejem. :( Nem értem, hogy miért. Pedig úgy örültem, hogy végre lehet egy Lolitám. Eddig tartott az öröm, fel kellett tennem az oldalra, mert látni sem bírom.
Imádom a parfümöket, gyűjtővé válok lassan, nem tudom, erről hogy lehetek ilyen rossz véleménnyel. Sajnálom.
Az almácska miatt 2*.
___
Annyira, de annyira vágytam rá, ezt hajtottam a boltokban. Meg is találtam, de teljesen másra számítottam, nem annyira tetszik. Pedig nagyon szeretném szeretni.
A megjegyzések között benne van, hogy milyet sikerült vennem, remélem, hogy jó parfümhöz írom. (Nem volt rajta semmi fantázianév, szóval biztos ez az.)
Visszatérve az illatra: túl erős, tolakodó, valami tisztítószerre emlékeztet.
Az alma: érdekesen nézhettem ki, ahogy próbáltam lefeszegetni az almáról a tetejét, hogy tudjak fújni belőle. Szerencsére gyorsan rájöttem, hogy hülye vagyok, nem így kellene. Ilyen megoldást még nem láttam, tetszik.
Maga az üveg külseje, formája is kellemes.
Ebben a melegben valóban borzasztó lenne magamon viselni, de próbálgatom addig is megszeretni, amíg el nem jön a tél, mert akkor már használnom kell és kész. Nem azért vettem, hogy ne használjam! :D
Jövök majd vissza, ha lesz változás a kapcsolatunkban.

John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk

John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk
2018. január 15.

Először nem értettem, hogy mi ez a sok jó vélemény itt. Az első pár alkalommal semmit sem csinált, a hajam ugyanolyan maradt, mint volt. Eltelt pár hét, és elkezdte kifejteni a hatását. A hajam puhább lett, és kevésbé szöszös. Azóta is nagyon szeretem, már a másodikat használom, de rájöttem, hogy olyan hú de sokkal nem jobb, mint a fele ennyibe kerülő drogériás társai. Lehet, hogy le is váltom hamarosan.

Desigual Fresh Bloom

Desigual Fresh Bloom
2018. január 15.

Karácsonyra kaptam egy kis aranyos 15 ml-es kiszerelést, táskabarát, és nagyon szép. Az illat egy friss, virágos illat, kissé átlagos, de tavasszal, nyáron el fogom használni. Addig is várat magára, mert most nincs itt az ideje.

1 MÁRKA