KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

LathatatlanOzike

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Balea Hővédő Spray

Balea Hővédő Spray
2018. március 18.

Amióta rövidre vágattam a hajam (önmagamhoz képest rövidre), azóta össze-vissza áll a vége, meg az egész olyan rakoncátlan. Eddig sem volt egy leányálom, de úgy ahogy elment. Mondtam is a fodrász csajszinak, hogy na, újult erővel kaparhatom is elő a hajvasalómat. (Ő is kivasalta, máshogy nem bírt vele.) A lelkemre kötötte, hogy hővédőt mindig használjak, akkor nem lehet nagy baj. A fodrász után az első utam a Dm-be vezetett, már tudtam előre, hogy ezt a hővédőt akarom megvenni, mert családon belül már ismerős, és itt is sok pozitív vélemény van róla.
Szerintem is jó választás volt. Nincs gondom az adagolásával, működik a fújóka, annyi kerül a hajamra, amennyi kell, sokáig elég lesz. Nem tapasztja össze, és talán egy kicsit egyenesít is rajta, könnyebben ki tudom vasalni a hajam.
Hogy mennyire véd a hőtől…nem tudom. Pedig ez lenne a legfontosabb. Bízom benne, hogy használ valamit, legalább egy kicsit. Nem panaszkodom, mert egész szép a hajam a hajvasalás mellett is. Biztos ő is hozzátesz ehhez.
Azt hiszem, megtaláltam a tökéletes hajhosszt, amivel jól érzem magam, és hozzá a szuper hajápoló szereket. (:

Angel Professional Hajtápláló Krém

Angel Professional Hajtápláló Krém
2018. március 18.

Olyan boldog vagyok, hogy végre sikerült vennem egyet. Már január óta hajtottam, sehol sem találtam, most hoztak a közeli fodrászkellékes boltba. Száraz hajon szoktam használni, nagyon jól beszívódik, nem lesz zsíros hatása, és puha lesz a hajam (ez nagyon nagy szó!). Tényleg ápol, nem csak ígéret. Az illata…”most jöttem a fodrásztól” illat. Isteni!
300 ml, 2800 Ft… Holnap megyek, és meg is veszem az utánpótlást. Nemám elkapkodják az összeset, és megint nem lesz hónapokig. :/ Megértem, hogy ilyen gyorsan elviszik. Csak ne tartana ilyen sokáig a beszerzése.

B.U. My Secret EDT

B.U. My Secret EDT
2018. március 8.

2018. március 8.
Több mint egy év kellett ahhoz, hogy beérjen a gondolat, ő kell nekem. :D Nem céltudatosan kerestem, véletlenül estem újra szerelembe.
A napokban volt egy röpke órám a buszig. Hova menjek... hát persze, Rossmann. Pár hétig nem igazán használtam parfümöt, csak heti 1-szer, túlságosan beleuntam az illatokba, így a parfümös részlegre sem tévedtem be. Most ezt igazán megérdemeltem. (:
Újra kipróbáltam az összes B.U-t és most is mellé tettem le a voksomat. Cseresznyés, málnás, gyümis, olyan igazán kislányos. Óó bárcsak újra gyerek lehetnék! Pedig nem is volt az olyan rég...

2016. december 7.
A napokban B.U. beszerző túrán voltam, kellett a Candy Love parfümömnek egy társ, no meg szükség volt egy kis szívmelengetőre, ha már egyszer elbénáztam 1-2 dolgot ('ne csak akkor jutalmazzuk meg magunkat, amikor minden jó' alapon működöm - talán hibásan).
Nagyon jó mindegyik, de egyik sem az igazi. Nem éreztem semelyiknél sem azt az érzést, hogy nekem ő kell. Haza is jöttem üres kézzel.
Ma megtaláltam a kabátomban azt a papírcsíkot, amire őt fújtam. Még mindig érződik rajta, bőrön nem tudom mennyire lehet tartós, de az értékelések alapján nem számítok sok jóra.
Nagyon gyümölcsös, nagyon édes, nagyon boldogságos, mindenből nagyon! Nem véletlen, hogy csak őt tettem el.
Fontolgatom... Talán tudok még neki szorítani helyet a szívemben. Nem mondhatom ki, hogy hiányzik, mert onnantól nincs visszaút.

1 MÁRKA