KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

LathatatlanOzike

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Elixir

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Elixir
2017. július 25.

A sima Le Secret sikerén felbuzdulva, őt is egyből bevállaltam üveges verzióban, 100 milisben… Rá kellett jönnöm, hogy a vakvásárlás nem az én asztalom. Máskor előbb tesztelek egy kis fújóst, és utána jöhet a nagy kiszerelés. Nagyon vágytam rá, most mégis tovább adom. Finom, szép illat, de nem igazán illünk össze.
Sok a hasonlóság közöttük, ugyanakkor különböznek is. A Le Secret szelídebb, gyümölcsösebb, lazább, nyáriasabb, míg az Elixir töményebb, édesebb, érzékibb illat, de benne is ugyanúgy megvan a nyári gyümölcsösség. Az utóbbi viszont jóval tartósabb, ez hatalmas plusz pont, mert a másik nagyon illanós, pedig ugyanúgy EDP-ről van szó.
Egyáltalán nem rossz parfüm, tőlem simán megérdemli az erős 4 csillagot. Kár, hogy nekem sok ez az illatözön.
Az üvege nagyon szép, illik a színe a tartalmához. :)

Pomellato Nudo Amber EDP

Pomellato Nudo Amber EDP

2017. június 19.
Egy tündéri Krémessel cseréltünk, nagyon finom illathoz jutottam hozzá. Már az első találkozás alkalmával is nagyon tetszett, azóta meg egyenesen imádom. Különleges, titokzatos illat, nem hasonlít egyik parfümömhöz sem. Édes, lágy, bújós, mézes és megnyugtató. Nem túl bonyolult, de mégis izgalmas…nagyon egyben van.
Sokáig tart a bőrömön, de egy percig sem zavaró, finoman csücsül rajtam órákon keresztül.
A 10 milim még kitart egy darabig, mert más parfümöket is használok, és amúgy is meleg időben egy kicsit sok, de mindenképpen jönni fog belőle egyszer a nagy kiszerelés, őszre-télre időzítem.
/A Krémmánia megtanít arra, hogy ne olvasgassam a véleményeket, mert ha megteszem, túl sok parfümöm lesz itthon, és szerényebb lesz a pénztárcám. :D De mit lehet tenni, ha hajt a kíváncsiság… Másrészről pedig jó, hogy létezik, hiszen akkor őt sem ismertem volna meg, hiba lett volna egy ilyen illatocskát kihagyni./

2017. július 17.
Aha, persze, őszre-télre időzítem… Nem láttam jól a jövőt, pár napja a 90 ml-es kiszerelés a fiókomban csücsül… :D Lehetetlen volt várni vele. Jól is tettem, hogy nem vártam, mert nagyon jót tesz a szememnek és a lelkemnek a gyönyörű dobozkája, üvege. :)

Nivea EDT

Nivea EDT
2017. július 17.

Nemrég kaptam, de már most az egyik legkedvesebb illatom. Annyira megnyugtató, annyira tiszta, annyira krémes, annyira Nivea… :) Be kell szereznem belőle még többet, mert nélküle nem akarok élni, nagyon imádom! Bármilyen évszakban, napszakban megállja a helyét. Kár, hogy a tartóssága nem a legjobb… De nem baj, így is szükségem van rá.
5 millió csillag!!!

1 MÁRKA