KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

LathatatlanOzike

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Guerlain Insolence EDP

Guerlain Insolence EDP
2017. november 1.

Nem indultunk zökkenőmentesen. Nem szerettem, végül mégis az enyém lett. Az első tesztelgetés alatt ibolyába fojtott, el is ment a kedvem tőle. Kis idő elteltével használtam egy krémet, aminek az illata erre a parfümre emlékeztetett, és elkezdtem vágyni rá egyre jobban, még jobban…
Meg is vettem üvegesben ezt a kis ártatlannak tűnő ibolyát, azóta nagyon érezzük egymást.
Gyönyörű, tiszta, egyedi, titokzatos… Tényleg romantikus – melankolikus, mint ahogy lejjebb írta valaki. :) Nagyon jó lesz ebbe burkolózni a mínuszban, felmelegít.
Az életem örök lakója marad…azt hiszem.

Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto EDP Légère

Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto EDP Légère
2017. november 1.

LPRN EDP füstösebb, bőrösebb verziója, a már meglévő meggy mellett. Nagyon szeretem – no, nem jobban, mint a simát – igazán kacér darab.
Az üvege mesés, az illata csodás, mi kell még? Egy kis tartósság, hiszen rólam sajnos túl hamar elillan.
Nem gondoltam volna, hogy legtöbbször vele fogom álomba ringatni magam, de mégis… valamit tud a kis hamis.

Fa Honey Elixir Tusfürdő

Fa Honey Elixir Tusfürdő
2017. november 1.

Már a második flakonnál járok, és azt kell mondjam, hogy ennyire jó illatú tusfürdővel még nem találkoztam az éveim alatt. Édes, mézes, téli álom, megzabálnám. A száraz bőrömre tökéletes.
Újravevős, milliószor.

1 MÁRKA