KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

LathatatlanOzike

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2017. május 21.

Nagyon örülök annak, hogy Dm kuponnal hozzájutottam 1500 forintért, teljes áron nem terveztem megvásárolni. De. Amióta kipróbáltam, más lett a véleményem, 3000 forintot is ki fogok adni érte, ha elfogy, mert szuper arcpakolás, és rájöttem, hogy még így is sokkal jobban megéri, mint a kis 200 forintos tasakok, mert rengeteg használatra elég, nem csak a feltüntetett 10 alkalomra.
Nem szoktam vastagon felkenni, mert úgy sohasem száradna meg, a vékony rétegnek is szoktam hagyni min. 15-20 percet, hogy teljesen meg tudjon kövülni az arcomon. A megszáradt maszk nagyon pöttyös lesz, látszik, hogy dolgozik. Nem irritál, nem csíp, és annyira nem húzza az arcom, hogy kibírhatatlan legyen. Nekem az illata is tetszik, utána még órákig érzem, ami talán előny is, mert tényleg fincsike. A lemosás nehézkes, de ez van, annyi baj legyen.
Az eredmény: kevesebb pattanás, simább bőr, kisebb pórusok, kevésbé zsíros bőr.
A csomagolása praktikus, ízléses, jól mutat a polcon.
Fontolgatom, hogy kipróbálom a zöldet is, mert ez a kis fekete tarolt nálam, biztos a másik is hasonlóan jó lehet.
1000%, hogy újra meg fogom majd venni.

Balea Pflegecreme Für Dich Kirsche & Kokuscreme

Balea Pflegecreme Für Dich Kirsche & Kokuscreme
2017. május 21.

Természetesen engem is a csomagolása fogott meg, nagyon édes. Cukkerek, a madaras változatot is megszereztem. Ha kifogy, kimosom őket, és tárolok bennük majd mást. :)
Nem vártam sokat a krémtől, és az sem érdekelt, hogy milyen illat fogad majd, de kellemesen csalódtam, mert fantasztikus az illata, és nem a leghígabb krémet tették bele, van benne egy kis anyag, de könnyen el lehet oszlatni.
A kezemre használom, arra bevált, az arcomon, számon nem fogom kipróbálni, de így is gyorsan el fog fogyni, az biztos.

Intimissimi Romantica EDT

Intimissimi Romantica EDT
2017. május 21.

Valóban nagyon jázminos, virágos illat, nagyon pici púderrel. Szerethető illat, és üvegből szaglászva kellemes is, de rajtam annyira nem mutat jól, nem illünk össze, ezért kénytelen vagyok megválni tőle.
A tartóssága jó, az üvege neki is gyönyörű.
Maradok az Innocente testvérénél, ő a nekem való. :)

1 MÁRKA