KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

LathatatlanOzike

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Bruno Banani Woman EDT

Bruno Banani Woman EDT
2017. március 13.

Pár éve ismerkedtem meg ezzel az illattal először, elhasználtam egy üveggel, azóta nem vettem meg újra, mert rajta kívül is bőven van mit fújnom magamra. Néhány napja odatévedtem a drogéria parfümös részlegéhez (mint általában minden látogatás alkalmával), levettem őt a polcról, megillatoltam. Abban a pillanatban eldöntöttem, hogy nekem ő kell, nem hagyhatom el megint.
Olyan szép emlékek kötnek hozzá, olyan kellemes illat… Bújós, és egyszerre távolságtartó, édes és meleg, máskor kesernyés és olyan, mint egy jéghegy. Az öröm, és a bánat illata, minden egyszerre. Minden benne van, ami kell.
A kifújás utáni pár pillanatban nekem a Naomi Campbell Cat deluxe jut róla eszembe, utána megváltozik, és más arcát mutatja, fűszeresebb, kevésbé édesebb, vagányabb oldalát.
Négy évszakos parfüm, nincs hideghez, vagy meleghez kötve, bármilyen időben megállja a helyét.
A natural spray változatát is megvettem, igaz, hogy az nem olyan tartós, de legalább 75 ml-es, bőven lehet fújkodni (néha még éjszakára is szoktam magamra tenni…). Nem valami táskabiztos, főleg a kupakja, de ez nem von le semmit az értékéből. Az EDT változat viszont nagyon jó üvegben van, szépséges, róla nem tudom elmondani, hogy nem táskabiztos, mert nagyon nehéz leszedni a kupakját, gondolom egy rosszabb példányt fogtam ki.
Szeretem, nagyon!

Joico K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor

Joico K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor
(!)

Én is tesztelésre kaptam a 2 terméket (sampon + hajpakolás), a hosszú hajam miatt gyorsan elfogyott mindkettő.
Szerettem is, meg nem is. A sampont kellően fel lehet habosítani, nagyon kellemes, amíg rajta van a hajamon, de a kimosás nehézkes, mintha valami réteget képezne, nem lehet tőle megszabadulni.
A hajpakolást 5 percig kell rajta hagyni, be is tartottam. Sokat kellett a hajamra kenni belőle, mert olyan, mintha rá sem tettem volna, egyszerűen csak elillant a kezeimről. A kimosással itt is meggyűlt a bajom, és ami érdekes, hogy közben egyáltalán nem olyan volt a hajam tapintása, mint a többi hajpakolásom kimosása közben. Semmi selymes, pihe-puha, lágyan folyós érzés, hanem kemény, furcsa tapintású lett. Ami nem baj, csak eléggé meglepő volt.
Az együttes hatásuk után nem mondtam azt, hogy hűha, mindenesetre megérte kipróbálni. A loboncom felül gyorsan zsírosodik, alul nagyon száraz. Ettől a kombinációtól még gyorsabban zsírosodott (vagyis csak a sampontól, mert a pakolást nem az egész hajamra tettem), de a száraz részeknek kifejezetten jót tett, táplálta. Ennek nagyon örültem, mert már ráfért egy kis plusz.
Az illatát nem tudom meghatározni. Flakonból szagolva kókuszosnak mondtam volna mindkettőt, de kinyomva és a hajamon totálisan más. Olyan mellékszaga volt, hogy azt hittem, hogy felfordulok, ilyen szagot nem sűrűn éreztem eddig, de szerencsére nem maradt meg a hajamban.
Egy erős közepes, mert tetszett, hogy szép simává varázsolta a sörényem, és ápoltabbnak tűnt, de van/volt hátránya is (zsírosodás, az „illata”, és az ára).

Joico K-Pak Sampon

Joico K-Pak Sampon