KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

LauuKovacs

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Trend It Up Expert Finish Arcpúder

Trend It Up Expert Finish Arcpúder
2017. szeptember 2.

Még csak párszor használtam, és ez az első ilyen jellegű puderem, de attól függetlenül hogy porzik eléggé és a pamacs ami hozzá van szerintem nem ér semmit, tényleg fixalja a korrektorom. Szep árnyékot ad a bőrnek és nem marad fehér az arcom utána. Remélem sokáig kitart mert elég kevésnek tűnik ami benne van, bár az ára nem vészes :)

For Your Beauty Bontókefe

For Your Beauty Bontókefe
2017. augusztus 29.

Már nagyon régóta nézegettem az ilyen fajta haj keféket, és mivel a Rossmann márkáival megvagyok elégedve mindig ezert esett erre a választásom, meg hát valljuk be ők árulják a legolcsóbban. Nagyon megvagyok vele elégedve, az elején picit fura érzés volt, de tényleg nem húzza a hajam és szépen kitudom fesulni akár vizes vagy száraz. Külön örülök hogy az alján van tartó így nem lesz piszkos. Örülök hogy megvettem és remélem hosszú életű lesz. :)

BH 88 Color Shimmer Paletta

BH 88 Color Shimmer Paletta
2017. augusztus 28.

Pinkpandán rendeltem, nagyon szerettem volna egy sokszínű palettát, és ez ár érték arányban nagyon jónak bizonyult. Megvagyok vele elégedve, a színek nagyon pigmentáltak, elég tartósak, bár van amelyik egyforma :/ de használni fogom és nagyon szeretem, szép nappali és esti sminket is lehet vele készíteni. Néha szoktam úgy is felvinni az ecsetre a színeket hogy előtte befújom az ecsetet Avonos smink fixálóval, és így kremesebb lesz a hatás viszont ugyanaz :) A csomagolása mondjuk nem valami minőségi műanyag az ecset benne alig használhatóak a kis pamacs mindig leesik a végéről. 4*-ot megérdemel de többet vártam :)