KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

LauuKovacs

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rival De Loop 3:1 Micellás Arctisztító Kendő

Rival De Loop 3:1 Micellás Arctisztító Kendő
2017. augusztus 1.

Elég jól letisztitja az arcom, jobb mint a Baleás, kifejezetten tetszik hogy elég nedves, és nem szárít. Viszont a szemhéjamon ha már 2x végig húzom irritálja és dörzsölő érzésem van. Újra nem veszem bár 129ft-ert vettem akciósan :)

MakeUp Revolution The One Highlight Contour Stick

MakeUp Revolution The One Highlight Contour Stick
2017. július 28.

Pinkpandás rendeléshez járt, és nagyon vártam már, kíváncsi voltam nagyon milyen lesz. Van egy kontur palettám a márkától amit nagyon szeretek és abban van egy highlighter ami ezüstös inkább ez pedig olyan pezsgő színű. Ki is próbáltam, ám eléggé csalódott voltam mert alig látszik nagyon sok rétegben is, jó krémes az állaga de alig tart :/

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick
2017. július 28.

Ma próbáltam ki először. A 24-es árnyalat van meg, ami a számon elég barnás és sötét bár megdicsertek hogy jól áll én meg annyira nem baratkoztam meg vele. Pinkpandarol rendeltem így elég nehéz volt eldönteni a színt hiszen nem tudtam kipróbálni. Összességében egy erős 4* mert az tény hogy az evést nem bírja, bár nem vészesen kopik inkább csak bevul viszont elég száraz érzés, nagyon mattra szárad és hamar, viszont ezért az árért akkor inkább már vagy a Lovely vagy pedig az Avon ill. a Trend it up-ra szavazok. Több árnyalatot szerintem nem szerzek be.