KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Leander

Regisztráció dátuma: 2016. június 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. június 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

got2b Fresh It Up Szárazsampon Az Azonnali Formázhatóságért

got2b Fresh It Up Szárazsampon Az Azonnali Formázhatóságért
2018. augusztus 18.

Kellemes az illata, könnyű használni, nem hagy fehér foltokat, de nem is nagyon itatja fel a zsírt. Formázhatóságot sem tapasztaltam. Kellemes illat, kicsit segít felfrissíteni a frizurát, de sokkal jobb szárazsamponok vannak, amik tényleg napokig hatékonyak.

L'Oreal Elseve Total Repair 5 Low Shampoo Gentle Cleansing Cream

L'Oreal Elseve Total Repair 5 Low Shampoo Gentle Cleansing Cream
2018. augusztus 16.

Nem annyira az én hajamnak való, de így is megszerettem. Puha, táplált lesz tőle a haj. Zsírosodásra hajlamos hajnak lehet, hogy nem ideális választás, bár napi hajmosásra ebben az esetben is jó lehet. Nyáron néha jó valami frissítőbb, esetleg egy mélytisztító sampon, de télre tökéletes. Puha, ápolt haj a végeredmény, feleslegesség teszi a balzsamot illetve a kiöblítést nem igénylő hajápolókat. Biztosan fogom még használni.

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál
2018. augusztus 1.

Csodálatos pillákat csinál, természetes, mégis rettentő dús hatású, gyönyörű a végeredmény. Ami miatt mégsem lett nagy kedvenc, az az, hogy sajnos nem valami tartós: potyog, kenődik, különösen a nyári melegben. Kár érte, mert a végeredmény nagyon szép, de sajnos ez nem kárpótol azért, hogy a nap végére pandaszerűvé válik az ember.