KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Leander

Regisztráció dátuma: 2016. június 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. június 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Schauma Miss Fresh Szárazsampon

Schauma Miss Fresh Szárazsampon
2019. január 19.

Csodásan frissít, jó az illata és nem hagy maga után erős fehérséget. Legalább olyan jó, mint a Batiste termékei. Egy hátránya, hogy kicsit hamar elfogy.

Purederm Zöld Teás Kollagén Maszk

Purederm Zöld Teás Kollagén Maszk
2019. január 9.

Egész jó, szépen hidratál, frissít, nem irritál, a bőröm puha és ragyogó utána. Egyedül azért nem 5 csillag, mert a használata a többi fátyolmaszkhoz képest kissé nehézkes: furcsa az alakja, kissé merev a kialakítása és ezzel történt meg életemben először, hogy felhelyezés közben beleszakítottam. Miután nagy nehezen sikerült feltenni, onnantól a hatása nagyon rendben volt (bár azért az sem unikális - nem üti például Dr. Chen maszkjait, de cserébe legalább olcsóbb).

L'Oreal True Match Arcpúder

L'Oreal True Match Arcpúder
2019. január 4.

Rose Ivory színben használtam és nem jött be. Elsőre jónak tűnt a szín, rendben van minden, aztán pár pillanat alatt - pufff - NARANCSSÁRGA. Más púderem nem csinálta ezt és többféle krémet/szérumot, primert is próbáltam alá, mindennel fura színe lett egyhamar, így azt hiszem a púderben lehet a hiba. Cserébe nem valami tartós, ami ebben az esetben végülis pozitívum. Nem irritált, könnyű használni, praktikus a kiszerelése - van hozzá pamacs, tükör, stb. Csak éppen hülyén nézel ki tőle. De mivel ahogy látom a többség szereti, így lehet, hogy csak velem inkompatibilis.