KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lencseee

Regisztráció dátuma: 2016. április 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Etude House Fix And Fix Powder Fixer

Etude House Fix And Fix Powder Fixer
2019. január 16.

számomra ez a laura mercier púder koreai dupe-ja:-) természetesen nem tud annyi ideig és annyit, de nem is kerül annyiba. póruseltűntető, álomkönnyű, nekem jól funkcionál, igaz ezt mondom úgy, hogy engem nem zavar, ha újra fel kell vinnem a nap folyamán. ár-érték arányban nagyon jó!
Update: miután elfogyott ez a csoda, belevetettem magam a highendes púderek kipróbálgatásába (volt MAC, Bobbi, Mercier...a KVD még úton van) és csak abban erősítettek meg, hogy ez nem 5, hanem akár 6 csillagos is az ötös skálán! Hibátlan, és mindez kb 2500 pénzért. Én újraveszem, amire az innisfree no sebum púderjét kivéve példa még nem volt. A nagyon drágákat meg vagy elhasználom egyszer, vagy hamarosan itt kötnek majd ki:-P

Urban Decay Perversion Szempillaspirál

Urban Decay Perversion Szempillaspirál
2019. január 15.

2018.12.19: (kérdés volt): hát lányok, én ma vetettem be először és nagyon-nagyon elégedetlen vagyok...nagyon folyékony, több rétegben sem szeretne fedni jobban, inkább összetapasztja a pilláimat...várok még a leminősítéssel, vagy eladom most!:-)
2019.01.15. (ez már vélemény): nem tetszik sajnos...egy teljes méretű terméket vettem a Sephoraban, és próbálgattam vagy 10-szer, de az én szempilláimon nem építhető...borzasztóan természetes felvíve, így ez nem lesz az én spirálom. Nem is tudom, mit csináljak egy ennyire drága, de nem használt pillaspirállal?! Biztos, hogy nem fogok hozzányúlni, ha ebben az évben még nem tettem meg, már nem is jön össze...Sajnálom, de nagy számok alapján, ilyenbe is bele kellett futnom...én nem ajánlom, csak annak, aki kifejezetten ezt a a természetes hatást szereti.

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2019. január 11.

Es letezik olyan Lancome, ami nalam 5 csillagos. Van benne egyediseg az en szamomra. A rozsa illatat nem szeretem altalaban a parfumokben, mert valahogy olyan borsos, szuros az orromnak. De ebben megvan valami harmonia, amivel en eddig nem talalkoztam. Nem "tucatjellegu";-)