KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

LengyelB

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Avon Planet Spa Greek Seas Bőrsimító Lehúzható Arcmaszk

Avon Planet Spa Greek Seas Bőrsimító Lehúzható Arcmaszk
2018. április 12.

Egy átlagos maszknak mondanám. Hidratáltabbnak tűnik tőle a bőröm, igaz én zsíros bőrű vagyok, lehet normál/száraz bőrre már kevés lenne. Pozitívum, hogy nem pattanás és mitesszerképző, a bőrömet sem irritálta. Ahogyan többen írták már előttem meglepően könnyen el lehet távolítani.
UPDATE: fel kell, hogy pontozzam, többszöri használatot követően kezdem megszeretni :)!

Avon Mark Szemöldökformázó Ceruza

Avon Mark Szemöldökformázó Ceruza
2018. április 8.

A májusi Avon katalógusban jelenik meg ez a ferde fejű szemöldökceruza. Kialakítása szuper, könnyű vele "dolgozni". Tartós, vízálló formula. Külföldről kaptam több árnyalatot is (ott 5 féle árnyalatban kapható). Sajnálattal tapasztaltam, hogy itthon csak 2 féle árnyalatban lesz kapható, egy világos és egy sötétbarna színben, így a szőkék sajnos most kimaradnak a jóból. Ugyanez volt a probléma az Avon tégelyes szemöldökformázójával is, a formula tökéletes, viszont a színskála szörnyen szűk ( a világos árnyalat túl világos, míg a sötétebb szín túl sötét volt).

Dior Addict Lip Glow

Dior Addict Lip Glow
2018. március 27.

A csomagolás szerelem volt első látásra, a kupak tökéletesen záródik, annyira "masszív", hogy szinte egy kézzel ki sem lehet csavarni a balzsamot. Az illatát is imádom, finom édeskés, engem kicsit a sütőpor illatára emlékeztet :)! Két színt sikerült kipróbálnom, egy világosabbat (Lilac) és egy sötétebbet (Berry). A világos szinte nem is látszik az ajkaimon, a sötétnek is csak leheletnyi a színe, ezért mindenkit arra bíztatok, hogy merjen élénkebb árnyalatot vásárolni. Jól hidratál, bár nálam még mindig a Forever Aloe lips a befutó. Az ára viszont irreálisan magas, hasonlóan táplál egy 10-ed ennyibe kerülő termék is.