KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

LengyelB

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Labello Lips2Kiss Color Lip Balm

Labello Lips2Kiss Color Lip Balm
2019. január 7.

A rózsaszínű árnyalatból vettem első körben 2 darabot. Nem bántam meg :). Tartósságától nem szabad csodát várni, napközben többször is újrakenem, emiatt van mindig 1 a táskámban is. Kiadós mennyiség, így sokára fogom elhasználni őket. Jól hidratál, szép, "finom" a színhatása. Jó ár/értékű kis ajakápoló.Egy próbát mindenképp megérhet másoknak is :)!

Lancôme Lip Lover Ajaktökéletesítő

Lancôme Lip Lover Ajaktökéletesítő
2019. január 7.

Az utazóméretet kaptam ajándékba a 355-ös árnyalatból. A színe nagyon tetszik (a pink egyik árnyalata), felhordva sem lesz túl erős a színhatás. Tartóssága a nullával egyenlő, még evés-ivás nélkül is 1-2 óra alatt kenődik, lefolyik. Ami pozitívum, hogy nagyon jól hidratál, ám hasonló hatást jóval olcsóbb termékkel is el lehet érni. El fogom használni, de teljes kiszerelésű terméket nem vennék, annyira nem győzött meg.

Estée Lauder Pure Color Desire Rouge Excess Lipstick

Estée Lauder Pure Color Desire Rouge Excess Lipstick
2018. december 27.

Magyarországon még nem lehet hozzájutni, külföldről kaptam több árnyalatot is ajándékba. Ami a külcsínt illeti a "csomagolásba" azonnal beleszerettem, a mágneszáras arany tok csodás. Ami pedig a "tartalmat" illeti, még a külsőn is túltesz. Szuper tartós formula, szinte egész nap fent maradt az ajkaimon, evés-ivás mit sem változtatott a színén. Annyira pigmentált, hogy szinte elegendő csupán hozzáérinteni az ajakhoz, kiváló a fedőképessége. Ami pedig még inkább szerethetőbbé teszi, hogy ebben a szeles, hideg időben sem szárította ki a számat!