Lettiyy

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Száraz Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Száraz Bőrre
2018. november 22.

Már a harmadik tégelyt használom, én teljesen meg vagyok vele elégedve.
Kombinált, vízhiányos bőröm van, a tavaszi-nyári időszakra nappali krémként nekem bevált. Nem húzza a bőröm, nem lesz zsíros sem tőle, kellemesen puha lesz a pofim és tökéletesen lehet rá sminkelni, egész nap tartja magát.
Az állaga és az illata nekem tetszik, az ára pedig pazar.

update: A hidegebb időszakban sajnos kevésnek bizonyult, de ennek ellenére még mindig imádom.

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2018. november 8.

Vegyes típusú bőröm van, az alapozó sajnos nem játszik nálam. Sokáig kerestem, de eddig ez a termék az, ami viszonylag szépen elfedi a bőrhibáimat és nem szárítja /zsírosítja túlzóan az arcom. Nem hibátlan termék, de ár - érték arányban teljesen megfelelő.

update: Sajnos/szerencsére találtam egy másik terméket, aminek jobban tetszik a végeredménye, így ez már csak 3* marad a számomra.

Balea Arctisztító Hab Mandulavirág Kivonattal

Balea Arctisztító Hab Mandulavirág Kivonattal
2018. október 16.

Ez az arctisztító hab volt évek óta a legjobb "befektetésem".
Először csak arctisztításra használtam, de kíváncsi voltam, hogy a sminkkel hogyan bánik. Évek óta problémás számomra a szempillaspirál leszedése, mivel eddig bármit használtam, másnap reggel mindig "pandamacis" szemmel ébredtem. De ez a hab egy csoda. Olyan gyönyörűen leszedi a festéket és a szempillaspirált, hogy öröm nézni. Nem csíp, nem teszi totál szárazzá a bőröm. Imádom. Biztosan újraveszem még.