lha

Regisztráció dátuma: 2018. május 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. május 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Effaclar K(+) Bőrkiegyenlítő Arckrém Zsíros, Mitesszeres Bőrre

La Roche-Posay Effaclar K(+) Bőrkiegyenlítő Arckrém Zsíros, Mitesszeres Bőrre
2018. augusztus 26.

Használtam a család többi tagját is. Mikor kifogytam a Matt-ból, kipróbáltam ezt. Érdekes módon nekem csak rontott az aknés bőrömön. Mintha csak jobban bedurrantak volna. Leálltam vele pár hónapra, aztán újra próbáltam, de ugyanaz. Megy a kukába. Még utána kell járnom, hogy miért működik a Duo és a Matt, ez meg nem. Fura.

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával
2018. augusztus 26.

Ár érték arányban kiváló. Használat után nagyon tiszta és kellemes érzetű a bőröm. Jó lenne rendszeresen használni és nem csak akkor, mikor eszembe jut :) Szaradás alatt eléggé feszül és melegít is kicsit. Viszont tényleg zárja a pórusokat. Utána szoktam használni valamilyen pórustisztitó tapaszt és nagyon jól működnek együtt. Az illatát nagyon szeretem, sokáig elég, talán csak a lemosása macerás kicsit. Nagyon beleáll a pórusokba, de nyilván így tud oda hatni, szóval ennyit megér.

FLP Aloe Propoliszos Krém

FLP Aloe Propoliszos Krém
2018. augusztus 12.

Kozmetikustól kaptam kezelés utánra és szépen lenyugtatta a bőrt. Ezen felbuzdulva mentem 3 napig az egész arcomat majd azt vettem észre, hogy rettenetesen szárít. Ezentúl majd csak pontszerűen alkalmazom, ahogy a többiek is írják előttem. Ha úgy sem lesz jó, akkor majd update-elek.