KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

lildiko

Regisztráció dátuma: 2015. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj
2019. január 12.

Én ezt nem rendeltetésszerűen használom, mert hajmosás előtti pakolásnak nekem bevált a saját kis olajos keverékem. Viszont. Ezer éve kutatok egy normális hajvégápoló után, de a szilikonos borzadályokat utálom, mert egyszerűen érzem a hajamon, hogy nem lesz se puha, se ápolt, csak csúszik a szilikontól. Pedig kipróbáltam ilyen baromi drága cuccokat is rá. Egyszerűen nem találtam soha semmit, mert az összesben csak szilikon van kb, a krém állagú hajvégápolók meg az én hajamra sajnos semmit nem érnek. Aztán egyszer csak rátaláltam erre... Semmi szilikon, semmi borzasztó összetevő. Láttam, hogy nem hajvégápoló, de gondoltam adok neki egy esélyt, maximum elhasználom tényleg pakolásnak. :D De az a helyzet, hogy annyira bevált, hogy csodálatos. A nedves hajvégeimre szoktam tenni nagyon kicsit, eleinte még sikerült túltolnom, de aztán belejöttem. Így nem lesz csúnya tőle a hajam, de egyébként egy éjszaka alatt beszívja akkor is, ha többet teszek rá véletlenül. Csodapuha lesz tőle a hajam, és nagyon szép. Szőkére van festve a hajam, és a fodrászom állandóan dicsérget, hogy milyen ügyesen vigyázok a hajamra, mert gyönyörű fényes és egészséges, egyáltalán nem töredezik. Nagyon imádom, már soha többé nem tudnék tőle megválni, hálás vagyok érte. ♥ Száraz hajra is szoktam tenni, ha igényli, és úgy is csodásan működik. Nekem ez tényleg csodaszer, és ilyen mértékű használattal szerintem sosem fog elfogyni.

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló
2019. január 12.

Nagyon sokáig álldogált a fürdőszobában, anyukám vette, én meg őszintén szólva valamiért nem érdeklődtem annyira iránta, pedig a kókuszos cuccok a máiám. :D Aztán egyszer elfogyott az aktuális balzsamom, és gondoltam jobb híján kipróbálom. Hálát adok az égnek érte. :D Hát ez egy csoda. Én hosszú éveken keresztül próbálgattam, cserélgettem a balzsamokat, mert mind olyan volt hogy oké, puha a hajam, de egy nap múlva már semmi hatása. Na ettől viszont nagyon-nagyon sokáig csoda puha lesz a hajam. Pedig azóta szőkére váltottam, amitől még extra száraz is lett. Amióta ezt használom, nem csak a lenövésemen látszik, hogy nő a hajam, hanem a hosszán is. Én mondjuk általában sokáig rajtahagyom a hajamon, de volt már olyan alkalom, amikor csak 1-2 percig volt időm rajtahagyni, és akkor is szuper lett a végeredmény. :)
Egyébként nekem az illata nem jön be, szerintem nincs kókusz illata. Pedig ha valakit, akkor engem meg lehet fogni a kókusszal. :D

Yves Rocher Maracuja Élénkítő Testápoló Zselé

Yves Rocher Maracuja Élénkítő Testápoló Zselé
2018. október 30.

Én nem is értem mit vártam tőle. :D Második helyen egy jó kis alkohol, dehááát nagyon tetszett a koncepció, hogy zselés. Nyárra pedig tök jól el tudta képzelni, hogy ez működhet, és valószínűleg kevésbé kényes bőrűeknek működhet is, de nekem nem. Az én bőrömet sajnos minden tusfürdő, minden szappan, tényleg MINDEN szárítja, és extra ápolás kell neki. Szóval nekem semmit nem ér, de amúgy nyáron napközben párszor bekentem a karom, hogy érezzem az illatát, mert az csodálatos! ♥ De én azért nem adok neki kettőnél többet, mert hát hiába isteni az illata, ha amúgy nem felel meg a célnak (számomra).
Amúgy tényleg eléggé ragad eleinte, de ez nekem annyira nem zavaró.