KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

lildiko

Regisztráció dátuma: 2015. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 14.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Yves Rocher Maracuja Élénkítő Testápoló Zselé

Yves Rocher Maracuja Élénkítő Testápoló Zselé
2018. október 30.

Én nem is értem mit vártam tőle. :D Második helyen egy jó kis alkohol, dehááát nagyon tetszett a koncepció, hogy zselés. Nyárra pedig tök jól el tudta képzelni, hogy ez működhet, és valószínűleg kevésbé kényes bőrűeknek működhet is, de nekem nem. Az én bőrömet sajnos minden tusfürdő, minden szappan, tényleg MINDEN szárítja, és extra ápolás kell neki. Szóval nekem semmit nem ér, de amúgy nyáron napközben párszor bekentem a karom, hogy érezzem az illatát, mert az csodálatos! ♥ De én azért nem adok neki kettőnél többet, mert hát hiába isteni az illata, ha amúgy nem felel meg a célnak (számomra).
Amúgy tényleg eléggé ragad eleinte, de ez nekem annyira nem zavaró.

Yves Rocher Maracuja Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Maracuja Hab- és Tusfürdő
2018. október 30.

Mikor kijött még a nyár elején, rohantam érte, mert imádom a maracuját, és a maracujás dolgokat is. Megszagoltam, és gondolkodás nélkül meg is vettem. Nem bántam meg, imádom. Szerintem jól tisztít, rajtam tartós is az illata valamennyire. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire szárít, mert engem minden tusfürdő szárít, már mindent kipróbáltam, nem tudok ez ellen tenni. De az egy nagyon jó pont, hogy SLS mentes.♥ Én szeretem nagyon, és az ára sem gáz, mert nagy mennyiséget kapok érte. Örülök, hogy megvettem.

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2018. október 30.

Amikor megláttam, hogy kókuszos fogkrém, indultam érte, és tök sokáig nem jutottam hozzá, mert mindig üres volt a helye. De aztán amikor végre meg tudtam venni, rohantam haza, hogy kipróbáljam. Nagyon kókuszmániás vagyok, nincs kókuszos dolog, amit ne akarnék rögtön megvenni. Nagyon szeretem, jó használni, nagyon jó az íze, jól tisztít. Én nem hiszek a fogkrémek fehérítő hatásában, nem is ezért vettem meg, hanem az íze miatt. :D Imádom, amíg létezik, én biztos csak ezt fogom használni. Hacsak meg nem utálom valamiért, remélem ez nem következik be. :D