KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

lilibeck

Regisztráció dátuma: 2013. július 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Syoss Color Stylists' Selection Tartós Hajfesték

Syoss Color Stylists' Selection Tartós Hajfesték
2017. március 2.

10-5ös árnyalat.
Eddig nagyon szerettem a syoss hajfestékeket, de számomra most ez mellényúlás volt. Az állaga nem igazán tetszett, a színelőhívó habos volt, és miután belenyomtam a színt sehogy sem akart elegyedni. Kiöntöttem tálkába úgy tudtam csak elkeverni. Kicsit aggódtam, hogy lehet baja van a festéknek és az sem nyugtatott meg, hogy végig annyira viszketett tőle a fejbőröm, hogy folyton vakargattam. Ez a festék kimosása után sem múlt el még néhány óráig.
Egyébként a szín rendben volt, sötétbarna hajam (tő) aranyos szőke lett. A már festett középszőke hajamon (hajvég) nem sokat változtatott. A balzsam sem tetszett most, ettől egy sokkal jobb változat jár a többi syoss hajfestékhez.
Nem veszem újra.

Balea Dusche & Creme Melone

Balea Dusche & Creme Melone
2017. február 20.

Nekem mindig a tavalyi nyaralás jut eszembe az illatáról, a dinnyés koktélok :D sajnos az illata nem tartós, és szerintem a habzása sem tökéletes, de ennyi pénzért biztos hogy újra veszem

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2017. január 27.

Hajfestés óta másodjára mostam hajat és szó szerint még mindig büdös. Émelyítően erős, kellemetlen szaga van ami nem akar elillani. Minden másban profi