KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lilla90

Regisztráció dátuma: 2015. március 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. június 6.

Nem olyan régen vettem mikor a 24h made to stay láttam hogy el kezdett kifogyni. Nagyon jó dolognak tartom ezt a pipettás adagolót, a csomagolás is szép és minőségi érzetet kelt viszont a pipettás adagoló nem mindig olyan praktikus. Mikor kipróbáltam az alapozót azzal vittem fel az arcomra aztán erről hamar le is szoktam mikor egy két erősebb megnyomás után foltos lett a nadrágom, könnyű fel vinni szép egyenletesen. Kicsit tényleg maszkszerű hatása van viszont tartósés nem vettem észre hogy csúnyán kopna, nekem még ebben a nyári hőségben is jól teljesít. Kedvező az ára is biztos újra veszem.

Catrice Instant Glam Eyeshadow Palette

Catrice Instant Glam Eyeshadow Palette
2018. április 21.

Kipróbáltam és szeretem ezt a kis terméket, szépek benne a színek és nagyon eredeti benne a kis ecset tényleg gyorsan egyedi színátmenetes sminket lehet vele el készíteni. Nekem ha az ecsetjével használom gyengébbek lesznek felkenve a színek én mindig saját szemhéjpúder ecsetemmel viszem fel közepesent tartós, szép színek vannak benne ajánlom!

Catrice 24H Made To Stay Alapozó

Catrice 24H Made To Stay Alapozó
2018. április 21.

A Rimmel alapozómat akartam lecserélni egy olcsóbb alternatívára és erre esett a választásom. A pattanásokon kívül nincs más problémám a bőrömmel nem zsírosodik, nem száraz. Mikor megláttam a szín választékot azt hittem nem fogok olyat találni ami nekem jó lesz 4 árnyalat kicsit kevés. Ami végül nekem jó lett a 025-ös warm beige árnyalat, kicsit folyékonyabb állagú könnyű el dolgozni és szépen fed. Ami külön tetszik benne, hogy vízálló és nem maszk hatású egyáltalán nekem nagyon nagy kedvenc.