KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lilla90

Regisztráció dátuma: 2015. március 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Blush Box

Catrice Blush Box
2018. december 1.

Nekem a 20-as és 50-es árnyalatban van meg ez a pirosító én nagyon szeretem ezt a két színt. A 20-as szín egy természetes kicsit halvány pink és korallos szín természetes sminkekhez a legjobb , az 50-es árnyalat már egy erőteljesebb élénkebb. Kevés is elég ebből a pirosítóból annyira jól pigemntált én legyező alakú Dm-es ebelin ecsettel szoktam dolgozni az jól bevált. Jó minőségű termék jó áron és tartós is nekem ez a kedvencem ajánlom.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2018. november 13.

Szerintem ennek az alapozónak jár az 5 csillag nálam nagyon bevált. Tojás alakú smink szivaccsal szoktam fel vinni szépen terül könnyen el dolgozható nyári időszakban találtam rá és sokszor még a 30 fok feletti hőmérsékletet is jól bírta nem folyt le nem kopott csúnyán ott maradt ahol kell. Valóban vízálló és érintés álló plusz pont hogy egy ilyen üvegcse sokáig elég akkor is ha napi szinten használom, nekem négy hónapig elég volt. Kedvező az ára is nekem ez az abszolút favorit.

Catrice Blush Flush Kettős Ecset Arcra

Catrice Blush Flush Kettős Ecset Arcra
2018. november 13.

Szuper kis termék mikor megláttam a boltok polcain nagyon megfogott az elegáns külseje, itthon mikor haza értem azonnal ki is próbáltam. Szerintem nagyon szépen el lehet vele dolgozni a krémes púdereket is ajánlom.