KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

linszu

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2018. március 17.

Azt hiszem egy ujsaghoz adtak meg egyszer regen. Ahhoz kepest, mennyire olcso markarol van szo, amitol legtobben nem varnak minoseget, ez egy remek koromlakk. Sokeves es meg mindig kivalo az allaga. Az ecsetet kulonoskeppen szeretem, jo a formaja, nem hosszu, alom vele dolgozni. A szin jol fed, tartos, hamar szarad.

Maybelline Color Show Crystallize Körömlakk

Maybelline Color Show Crystallize Körömlakk
2018. március 17.

A 232 Rose Chick szint vettem meg anno, amikor piacra dobtak es akkor meg ilyesmi szint nem igazan lattam. Olyan mint egy szines smirglipapir. Hasznaltam egy darabig, de hamar beszaradt es a korom felulete is olyanna valik tole, mint egy smirgli, erdes. A szinei miatt pontozom csak fel.
Ui. nehez lemosni a rucskos felulete miatt.

Nails Inc Denim Effect Farmer Hatású Körömlakk

Nails Inc Denim Effect Farmer Hatású Körömlakk
2018. március 17.

Egyser leertekelve vettem, mert nagyon bejott a szine. Valoban farmer hatasu, rendkivul jol fed, DE matt vegeredmenyt ad, ami meg nem is lenne problema, viszont ez egy "rucskos" koromlakk. Tehat, miutan megszarad, erdes a felulete, beleakad mindenbe es ez marha idegesito. A tartossagara mar nem emlekszem, viszont az elottem szolo jol mondja, mindent befog, ha le akarom szedni. Plusz, mivel nem sima feluletet kepez a kormon, iszonyat nehez tole megszabadulni. Probaltam mar ugy is alkalmazni, hogy a tetejere egy reteg atlatszo lakkot kentem, hatha az kiegyenliti a feluletet, de nem...
Ez a lakk inkabb arra jo, ha csak egy nap akarjuk hasznalni valamilyen apropobol, de amint emlitettem, rettento macera tole megszabadulni.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ