KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

linszu

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

2045 pont

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2017. augusztus 22.

Ez egy csoda! Tényleg javít a bőr tónusán. Ráadásul 3-4 hónapja arcmosás után ezt használom csak (semmi éjszakai krém, olaj vagy szérum) és mégsem szárad a bőröm. Újravevős!

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2017. augusztus 22.

Körülbelül 3-4 hónapja vettem 3 másik termékkel együtt a márkából. Imádom az állagát, imádom, hogy nem tartalmaz káros összetevőket, tényleg hamar beszívódik, kellemes érzetet kelt, igazán jól hidratál és szinte minden napos használattal még mindig van a tubusban. Ráadás, hogy szégyentelenül olcsó ehhez képest.
VISZONT, azt kellett tapasztaljam, hogy a használata mellett valahogy visszatértek a pattanások, egyebek. Nem durván, de visszatértek. Előtte a Neutrogena egyik könnyed hidratálóját használtam.
Akármennyire is szeretem, nem veszem újra, hacsak nem derül ki, hogy nem ő a bűnös.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Concealer
2017. január 9.

Nem rossz termék. Nem épp a leghigiénikusabban használható concealer és a fedése sem a legjobb, de azt szeretem benne a leginkább, hogy nagyon természetes, üde hatást kölcsönöz a bőrnek és a színe is természetes, se nem túl sárga/narancs, sem pedig túl rózsaszín.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ