KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

linszu

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Nivea Lip Butter In Caramel Cream

Nivea Lip Butter In Caramel Cream
2018. augusztus 22.

Remek hidratáló az ajkaknak, csodás állag, csodás illat (és íz :D). Az egyetlen dolog, amit nem értek és rettentően utálok benne és az ilyen tégelyes ajak balzsamokban, hogy bele kell nyúlni ujjal, ami marhára nem higiénikus, ráadásul bemegy a köröm alá is. Csak itthon használom, mert előtte is, utána is kezet kell mosnom :(

Lush Ultrabland Arctisztító

Lush Ultrabland Arctisztító
2018. augusztus 22.

Szerettem volna egy természetes, házi arctisztítót, ami nem szárítja ki a bőröm, hanem puhán hagyja. Erről mindenki áradozott. Először egy interneten talált recept alapján próbáltam elkészíteni egy hasonlót és tetszett a végeredmény, de mivel nagyon macerás és rizikós volt a folyamat, ezért egy éve bementem a lush-ba és megvettem.
Először is, nagyon zsíros, tömény krém, amit nem lehet csak úgy vízzel leöblíteni a bőrről, smink lemosására sem alkalmas önmagában. Én először leszedem a smink nagy részét egy tejjel (plusz olajjal a szememről), majd egy pici ultrabland-dal jól átdörzsölöm az arcom, ezután egy nedves vattakoronggal áttörlöm és ennyi.
Az arcom puha, hidratált marad, nem kell éjszakai krémet használnom utána.
Mióta ezt használom, a bőröm sokkal egészségesebbnek tűnik, nem hámlik, nem húzódik, nem szárad, mint azelőtt (főleg az orrom és szemem alatt volt száraz). Drága, de egy éve megvan a 100g-os, szinte minden nap használok egy picit belőle és még mindig nem fogyott el. Újravevős termék, nagyon örülök, hogy rátaláltam.

Schwarzkopf Professional Igora Vario Blond Plus Szőkítőpor

Schwarzkopf Professional Igora Vario Blond Plus Szőkítőpor
2018. április 5.

3%-os oxival használtam, hogy világosítsak a kopott szőke színemen. 1 órát hagytam rajta, egyenletesen világosított, habár természetesen száraz volt utána a hajam, nem töredezett a vége, nem nyúlt, a kondícionáló használata után pedig a hajam ugyanolyan selymes, mint azelőtt.
Ez a por kék, tehát felvitel után nehezebb megállapítani, hol tart a haj színügyileg, ezért kap csak 4 csillagot.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ