KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Loona

Regisztráció dátuma: 2012. május 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. május 3.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Alterra Hidratáló Hajsampon Gránátalma és Aloe vera

Alterra Hidratáló Hajsampon Gránátalma és Aloe vera
2017. november 27.

Szimpatikus volt, hogy cf/vegán, meg az itteni vélemények is szimpatikussá tették, ezért vettem meg akciókat kombinálva ezt a sampont az eredeti ár kb. feléért. Csak az így elcsípett alacsony ár miatt nem vagyok szupermorci, mert amúgy a cf/vegánságán kívül az egyetlen pozitívum, amit el tudok róla mondani, az az, hogy legalább ártani nem ártott a hajamnak.

A kevésbé pozitív élményeim vele:
- az illata nekem kifejezetten nem tetszik, mű tutti-frutti/rágógumi, de legalább szerencsére enyhe, így a balzsam el is nyomja
- én is tapasztaltam, hogy gyorsabban zsírosít: ha önmagában használjuk (úgy értem, hogy csak ezt, meg utána balzsamot, másik fajta sampont nem), már rögtön a hajmosás után is olyan, mintha nem tisztított volna eléggé, és tényleg hamarabb kell utána hajat mosni
- egyáltalán nem habzik, amivel alapból nem lenne bajom, nem igénylem a habzást egy sampontól, ha anélkül is rendesen el lehet oszlatni a hajamon, de ezt nem lehet, ezért nagyon sokat kell belőle használni, így pedig rekordgyorsasággal fogy: maximum egy hónapja használom (háromnaponta), és talán a harmada lehet még meg úgy, hogy javarészt másik samponnal együtt használtam, önmagában csak pár alkalommal próbáltam.

Madre Labs Serumdipity Facial Oil with Peptides

Madre Labs Serumdipity Facial Oil with Peptides
2017. november 27.

Nekem sem működött sajnos - azaz a hatásáról nem tudok beszámolni, csak a használhatóságáról: három használat után rá kellett jönnöm, hogy én ezt egyszerűen se nappalra, se éjszakára, egyszerűen semmikor se tudom használni. Nem zsíros érzetet ígért, ehhez képest az én zsíros bőrömön egyáltalán nem szívódott be, se öt perc, se öt óra eltelte után, akármilyen kis mennyiségben vittem fel, szuperfényes- és ragacsos maradt egészen addig, amíg le nem töröltem :/
Durva azt látni, hogy vízhiányos bőrön is így viselkedett, azt hittem, hogy az én zsíros bőröm a ludas megint...

Yamuna Shea Vajas Sampon

Yamuna Shea Vajas Sampon
2017. szeptember 30.

Egy flakonnal használtam el belőle, és bár egyelőre még nem vettem újra, mert most van betárazva két másik sampon kipróbálásra, határozottan úgy gondolom, hogy újra fogom venni a közeljövőben, ugyanis nagyon szerettem használni. A kellemes, édeskés mandulás illatát kifejezetten finomnak találtam, azt pedig pláne szerettem benne, hogy úgy tisztította jól a hajamat, hogy nem szárította, és valahogy jobban el lehetett oszlatni, mint az átlag hasonló, szilikonmentes natúr sampont (jobban is habzott azoknál picit - nem vad habzásra kell gondolni, de a hatékony eloszlatáshoz pont elég volt), mert a kevesebb sikálás miatt a hajam is kevésbé gubancolódott tőle össze, könnyebb dolga volt a balzsamnak utána.
Elég sűrű, emiatt nehéz volt rendesen kinyerni a flakonból, de a márkaboltban a flakonokhoz kapható pumpa megoldotta ezt a problémát :)

A csomagolásról itt is csak azt tudom leírni, amit a tusfürdőnél is említettem: szerintem nagyon szép, áramvonalas, letisztult, harmonikus a színvilága.

5 ÖSSZETEVŐ

Stearyl Palmitate eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Brassica Campestris/Aleurites Fordii Oil Copolymer EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen