KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

lovecreams

Regisztráció dátuma: 2016. július 27.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. július 27.
Bőrprobléma: -

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém
2018. január 18.

Első C-vitaminos krémem, így nincs összehasonlítási alapom. Bár szeretném megérni, hogy a Nivea kihagyja valamelyik termékéből a töménytelen mennyiségű illatanyagot..
Szóvaal! Úgy használom, ahogy kell: lefekvés előtt. A kis csőrrel könnyen tudom adagolni, általában az arcomra viszem fel direkt módon. Viszont folyamatosan jön belőle a krém, ha nem nyomom meg a tubust akkor is..:( Nem mondanám, hogy gyorsan beszívódik, de azt sem, hogy lassan..átlagos idő alatt. Reggelre nekem szebb lesz a bőröm: simább, puhább, hidratáltabb. Kezdetben azt gondoltam, hogy pattanásokat okoz, de most bebizonyosodott, hogy nem ez okozta.
Még az is lehet, hogy újraveszem:)

Makeup Obsession Szemhéjpúder

Makeup Obsession Szemhéjpúder
2018. január 17.

618 Ft-ért jutottam hozzá az E168 Blanc nevű árnyalathoz. Direkt highlighternek szerettem volna, és tényleg nagyon jó..nem csillámos, hanem természetes szép fényt ad és tartós! Ugyanakkor szemhéjon is szépen mutat, kellően pigmentált és nem porzik. Megérte, az tuti:)

Alverde Express 2in1 Hajkúra Citrom-Papaya

Alverde Express 2in1 Hajkúra Citrom-Papaya
2018. január 17.

Van benne pár illatanyag, de konkrétan se nem papajás, se nem citromos az illata..olyan natúr:D Két használatra volt elegendő egy zacskó, tulajdonképpen nem rossz, de az 5 az 1-ben BB hajmaszk (szintén Alverde) társa sokkal jobb. Puha és fényes lesz tőle a hajam, ugyanakkor mégis picit sprőd..

25 ÖSSZETEVŐ