KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

lovecreams

Regisztráció dátuma: 2016. július 27.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. július 27.
Bőrprobléma: -

Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder

Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder
2017. szeptember 23.

Kezdésnek a 08-as peach party! jött velem haza. Ez egy csillogó rozsdaszín, a legjobban így tudom körülírni. Szépen pigmentált, szemhéjbázis és-alapozó nélkül is kibír egy egész napot, nem is gyülemlik össze. Jó kis mono szemhéjfestékek ezek, kezdő sminkelőknek (mint én!:D) remek választás lehet.

Trend It Up Soft Matte Körömlakk

Trend It Up Soft Matte Körömlakk
2017. szeptember 23.

Up: Tartóssága 4-5 nap körül mozog, tehát nagyon jóóó! És végig matt marad, nem fényesedik át. Biztosan veszek más árnyalatokat is, ajánlom.

Lányok, lányok! Irány a dm..nagyon sok Trend It Up termékre 50% akció van, és elsunyították!:DD (azokra a termékekre, amik kivonásra kerülnek..egyáltalán nincsenek kifosztva az állványok!)
Ma ebből a lakkból vettem meg a 030-as árnyalatot 450 Ft-ért, 900 helyett. Gyönyörű halványlila színe van, két rétegben már szépen fed és gyorsan szárad. Addig egy ötöst megelőlegezek és a tartósság tesztelése után updatelek:)

Balea Szárazsampon Világos Hajra

Balea Szárazsampon Világos Hajra
2017. szeptember 21.

Az illatán valamit változtattok szerintem, most egyáltalán nem szúrós és fullasztó, kifejezetten kellemes lett. 1-2 nappal képes kitolni a hajmosást, én többet nem is várok el tőle. Az első szárazsamponom, nem akarok és nem is fogok másfajtát kipróbálni..már 4-5-ször újravettem. Egyszerűen tökéletes:)