KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

lullababy102

Regisztráció dátuma: 2018. július 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. július 5.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2018. július 5.

A bőrömet tekintve szerencsés vagyok, hiszen *lekopogom* 0 pattanás, miteszerek is épphogy. Talán emiatt is nem vagyok annyira az alapozók híve, inkább a BB krémekre esküszöm. Viszont ez az alapozó valami zseniális. Talán a legelső Maybelline termék, amit kipróbáltam. Az árnyalatok jók, az állag könnyű és emiatt a felvitele és az. Szépen fed, de nem túl erősen, így nem lesz maszk hatású az arcunk. Plusz tartós is és nemcsak az arcon hanem a tubusban is-sokáig elég.

Maybelline Baby Lips Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Ajakápoló
2018. július 5.

Először külföldi (leginkább amerikai) youtubereknél láttam és mivel annyira agyon volt hypeolva, mikor megláttam nálunk is a drogériák polcain, beszereztem egyet. Megmondom őszintén sima ajakápolónak elmegy, a halvány színek szépek, mert természetesek, de pl. az erős pink nagyon természetellenes volt a számon. 800 Ft-ért engem annyira nem győzött meg

L'Oreal Paris Skin Expert Kostbare Blüten Arctisztító Tej

L'Oreal Paris Skin Expert Kostbare Blüten Arctisztító Tej
2018. július 5.

Egyszerűen imádom! Végre megtaláltam álmaim arctisztító tejét. Valamiért nem vagyok a micellás víznek nagy híve, inkább az arctisztító tejekre esküszöm. Imádom, hogy nagyon sok van a dobozban, így nagyon sokáig elég, tehát ár-érték arányban meggyőzött. Az illata nagyon finom és pikk-pakk lehozza a sminket dörzsölés nélkül. Nekem nagyon bevált ! :-)