KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Luna11

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Katy Perry Royal Revolution Parfum Deodorant

Katy Perry Royal Revolution Parfum Deodorant
2017. június 27.

Ajándékba kaptam, és te jó ég annyira örültem neki, mert az illata egy az egyben Avril Lavigne Wild Rose parfümjének az illata. Másnak is megmutattam, és ő is azt mondta, hogy nem érzi a különbséget a kettő között. Szóval akinek esetleg hiányzik Avril parfümje, mert itthon már nem lehet a boltokban beszerezni, annak teljes mértékben ajánlom figyelmébe ezt :) Bár egyik énekesnőt sem hallgatom, de imádom ezeket a parfümöket, mert annyira különleges az illatuk. Viszont ennek a terméknek az esetén azt kell mondjam, hogy tényleg nem túl tartós, nagyjából fél vagy egy óra, amíg érezhető, utána újra kell fújni. De én még így is nagyon örülök neki :)

Alverde Volumen Sampon Bio Bambusz és Bio Narancs Menta

Alverde Volumen Sampon Bio Bambusz és Bio Narancs Menta
2017. június 21.

Azt kell mondjam, hogy egész jó kis sampon. Az illata miatt választottam, ez tetszett a legjobban a többi alverde közül, enyhén van egy kis zöldes jellege, de nekem főként a narancs dominál. Kicsit féltem, mert nem olvastam előtte véleményeket, de szerencsére nem bántam meg. Tényleg dúsabb a hajam, de nem olyan nagy mértékben. Mosás közben érzek egy kis hűsítő hatást is, ami egész kellemes így nyáron. Egy negatívuma van, hogy szárítja a hajat, de egy jó balzsammal ezt lehet kompenzálni.

Alverde Nutri-Care 5 in 1 BBHajmaszk

Alverde Nutri-Care 5 in 1 BBHajmaszk
2017. június 21.

Nem kifejezetten száraz hajvégre vettem, mert éppen fodrász után voltam, de szerettem volna valamilyen extra ápolást adni a göndör hajamnak, mert fél évig volt folyamatosan egyenesre szárítva. Aztán megláttam ezt a boltban, pont le is volt akciózva, gondoltam miért ne. Szép puha a hajam, de mást nem nagyon észleltem, szóval én is csak azt tudom mondani, hogy ennyit a balzsamom is tud. És nekem is a szúnyogriasztóra emlékeztet az illata, de szerencsére nem olyan erőteljes, úgyhogy ki lehet bírni.

Update: nekem 3 mosásra is elég volt, de a második után kidobtam, mert a hajbalzsamom sokkal jobb hatással volt a hajamra, mint ez a maszk. Ettől talán még szárazabb is lett a hajam, mint volt. Szóval azt tudom mondani, hogy aki tényleg plusz táplálást akar a hajának, az ne vegye meg.