KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Luna11

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Classic Henna Hajfesték

Classic Henna Hajfesték
2017. május 24.

Viszonylag sokáig használtam, kb másfél évig. A burgundi, illetve a borvörös árnyalatot váltogattam. Nekem gesztenyebarna hajam van, és azt kell mondjam, hogy szépen befogta. Az árnyékban megmaradt a hajam barnás színe, de lámpa/napfényben szépen látszódott a vörös. Szép egyenletesen kopik, kb 2-3 esetleg 4 hajmosás után már teljesen kikopik, ezalatt azt értem, hogy már nem fogja be a törölközőt, de még továbbra is bent marad a hajban a vöröses árnyalat, ami főleg napfényben nagyon szép tud lenni. Többszöri használat után csak lenövéssel vagy szívással jön ki a hajból, plusz, az újra festésnél azt vettem észre, hogy a lenőtt résznél világosabban fogja be a hajat, egyébként minél többször használja az ember, annál sötétebben fogja be. Nekem egy idő után annyira sötét lett, hogy a szép vörös szín csak pár mosás után látszódott. Nekem már annyira nem tetszett az eredmény, amikor már nagyon sötét lett.
Szóval, én összességében meg vagyok elégedve a termékkel, egyetlen bajom volt vele, mégpedig a szaga. Egyszerűen borzalmas, ráadásul nem csak felkenésnél éreztem, nekem legalább 2 hajmosásnak el kellett telnie, de volt, hogy 3 is, mire kiment a hajamból. Főleg elalvás előtt volt nagyon kellemetlen, nem egyszer a fejem is megfájdult tőle. Írták páran, hogy sóskához tudnák hasonlítani, én nem. Nekem egy az egyben az agyagra hasonlít a szaga.
A véleményeket olvasva meglepődtem, hogy éppen PPD, egy ennyire káros anyag van benne, bár valaki írta, hogy a vörös árnyalat nem tartalmazza. Most sajnos nem tudom megnézni, de ha esetleg legközelebb vásárolok ilyet, mindenképpen megnézem az összetevőit, mielőtt fizetek érte.

X-Epil Használatra Kész Gyantázócsík Arcra Hypoallergén

X-Epil Használatra Kész Gyantázócsík Arcra Hypoallergén
2017. május 23.

Csatlakozom az elégedetlenek sorába. Alig tépett ki szőrszálat, kb annyit ért, mint halottnak a csók. Emellett nekem a tisztítókendő illata sem tetszett, számomra émelyítően édes volt. Alig vártam, hogy elfogyjon.

Alverde Nappali Arckrém Bio Vadrózsa Kivonattal Száraz Bőrre

Alverde Nappali Arckrém Bio Vadrózsa Kivonattal Száraz Bőrre
2017. május 20.

Anyukámnak vettem, ő nagyon meg van vele elégedve. A kezére is szokta használni, ott is szépen hidratálja a bőrét.
Egyszer-kétszer én is csentem belőle egy picit, hogy radírozás után bekenjem vele az arcom. Szerintem kellemes illata van egyáltalán nem erős, és hamar elillan, szóval nekem egyáltalán nem volt zavaró. Könnyű krém, gyorsan beszívódik, viszonylag jól hidratál, a bőröm szép puha tőle. Az én zsíros bőrömet szerencsére nem tette annál zsírosabbá, mint amilyen egyébként. Szerintem ár-érték arányban teljesen jó.