KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Luna11

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Magic Effects Mineral Crush Ragyogó Körömlakk

Avon Magic Effects Mineral Crush Ragyogó Körömlakk
2017. október 4.

A Diamond színben rendeltem, és valóban nagyon tartós, a hatása is elég egyedi, gyorsan szárad (gondolom a textúrája miatt), 2 rétegben jól fed. Szóval összességében egy nagyon jó körömlakk, viszont még is van egy a csalódásom vele. a katalógusban a Diamond árnyalatnak teljesen szürkés, ezüstös színe volt, és pontosan ez volt az, ami miatt választottam, mert szerettem volna egy semleges lakkot, ami mindenhez passzol. Na most ehhez képest, ez inkább egy barnás árnyalat. Tudom, hogy ez nem egy nagy tragédia, de mégsem azt kaptam, amire számítottam.

Isana Compressed Deospray Secret Rose

Isana Compressed Deospray Secret Rose
2017. szeptember 19.

A kicsi változatát vettem meg "vészhelyzet" folytán, egyszeri használatra, és azt hittem, hogy utána ki fogom dobni, de legnagyobb meglepetésemre nem így történt. Azt hittem, hogy valami gagyi dezodort vettem meg, viszont azt kell mondjam, hogy nagyon jó. A nyári embertelen 40 fokban nem igazán tartós, de egyébként normál körülmények között jól elfedi a szagokat és sokáig bírja. Plusz pont, hogy egyáltalán nem színezi a ruhákat, pedig nem is black & white típus. Szóval biztos vagyok benne, hogy meg fogom venni a nagy változatát is. Egyébként nekem az illata egy nagyon picit hajaz a B.U. rózsás illatára.

L'Angelica Sampon Teafaolajjal

L'Angelica Sampon Teafaolajjal
2017. szeptember 19.

Kicsit felemásak az érzéseim a termékkel kapcsolatban. Az illata nekem nem igazán hasonlít a teafa olajéra (volt már olyanom, szóval tudom, hogy milyen), nekem is inkább hajaz a mentolra, mint a teafa olajra. Az állaga nagyon folyékony, de ez nem baj, mert egyébként jól habzik. Nekem a hajmosást egy nappal ki tudta tolni, viszont annyira kiszárította a hajamat, hogy muszáj volt abbahagynom a használatát. Pedig csak a hajtövekre kentem, a hajam többi részére pedig másik sampont használtam, de ez sem javított a helyzeten. A hatása is felemás, mert az első használat után érezhetően csökkent a korpám, viszont tovább nem javított rajta. Nem tudom, ez változott-e volna, ha tovább tudom használni.