KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Luna11

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Katy Perry Royal Revolution Tusfürdő

Katy Perry Royal Revolution Tusfürdő
2017. augusztus 20.

Nem rossz kis tusfürdő. Tényleg gyengébben habzik, de szerintem ennek tudható be, hogy nem is viszketek tőle. Szóval annak is tudom ajánlani, aki esetleg egy kicsit szárazabb bőrű, viszont az extra száraz bőrűek esetében már nem vagyok biztos. Fürdőszivaccsal egyébként egész jól el lehet oszlatni. Az illata elég halvány, de érezhető. Fürdés után tényleg nem leng körbe erős illatfelhő, tusolás közben is alig érezhető, de nekem egész sokáig megmarad a bőrömön az illata, bár csak akkor érződik, ha közvetlen közelről szagolja az ember. Viszont nekem speciel kifejezetten kellemes, hogy nincs olyan erős illata, úgy fogalmaznék, ez egy könnyed nőies illatú tusfürdő.

Alverde Geschenkset Lieblingsmensch Cremeöl-Dusche

Alverde Geschenkset Lieblingsmensch Cremeöl-Dusche
2017. augusztus 19.

Ajándékba kaptam ezt a csomagot és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekem az illata olyan tipikus alverde, kellemes. A tusfürdőjét szerettem a legjobban mert egyáltalán nem viszkettem tőle, szóval biztos, hogy szét fogok még nézni az alverde tusfürdők között. Igaz, amiatt hogy nem habzik, egy kicsit többet kell belőle használni. A két krém is jól szuperál. A testápoló nehezebb textúrájú, de ez kell is a száraz bőrömnek. Igaz, hogy nem hidratál annyira mélyen, de jobb, mint a legtöbb testápoló, amit kipróbáltam. Abszolút jó termékek, mindenképpen megérik az árukat.

Alverde Volumen Sampon Bio Bambusz és Bio Narancs Menta

Alverde Volumen Sampon Bio Bambusz és Bio Narancs Menta
2017. augusztus 19.

Azt kell mondjam, hogy egész jó kis sampon. Az illata miatt választottam, ez tetszett a legjobban a többi alverde közül, enyhén van egy kis zöldes jellege, de nekem főként a narancs dominál. Kicsit féltem, mert nem olvastam előtte véleményeket, de szerencsére nem bántam meg. Tényleg dúsabb a hajam, de nem olyan nagy mértékben. Mosás közben érzek egy kis hűsítő hatást is, ami egész kellemes így nyáron. Egy negatívuma van, hogy szárítja a hajat, de egy jó balzsammal ezt lehet kompenzálni.

UPDATE: Már egy jó ideje használom, és azt kell mondjam, hogy nekem hosszú távon nagyon szárította hajam. Mindenképpen le fogom váltani, annak ellenére, hogy az illatát imádom és kicsit később is kezdd el tőle zsírosodni a hajam. Ezek sajnos nekem nem teszik jóvá azt, hogy mennyire szárítja a hajat.