KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mackobunda

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. szeptember 16.

Bajban vagyok, amikor ezt az alapozót kell értékelni.
A szín tökéletesen passzol a világos bőrömhöz, de az állaga nem a legmegfelelőbb.
Túlzásba lehet vinni a felvitelét, ugyan építhető, de nagyon maszk hatása van. Erős alapozó és jól fed.
A zsíros részt hiába mattítja jól, ahol szárazabb a bőröd ott nagyon csúnyán ül el, hiába fedi a hibákat is. Nem lesz szép az összhatás és öregebbnek látszik a bőr. Úgyhogy próbálom nagyon minimális rétegben felkenni.
A ruhákat nem fogja össze, ami pozitívum.
Egy fél napot simán kibír átfényesedés nélkül.
3 csillagot kap, de még gondolkozok a végleges pontozáson.

Bourjois Twist Up The Volume Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Szempillaspirál
2018. szeptember 8.

Három rétegben használom, az egyik oldalon mindig elfekszem a szempilláimat, így azt nehezebb kikennem.
A sima keféje annyira nem vált be (első csavarás) , de mikor összetömöríti és becsavarja (második csavarás) az nagyon jó.
Szép fekete, erős színe van, jól kihangsúlyozza a pillákat. Tust sem kell használni mellé mégis ugyan az a hatás.
Ha a kettőt ötvözöd már nagyon drámai a végeredmény.
Nem vízálló, nem nehezíti meg a tincseket, nem szárad kőkeményre.
Bár száradhatna gyorsabban a festék, mert képes vagyok az elején lepislogni.
Nap végére izzasztó munkanap után képes a szem alá foltosodni.
Vízzel és szappannal közepesen jön le.
Még egy megjegyzés, hogy a jobb szemem bekönnyesedik tőle, szóval az érzékenyeknek nem biztos, hogy ajánlanám.
Másfelől engem nem zavar.
A szem alatti maszatolódástól 4 csillagot kap, ha ez nem lenne számomra tökéletesen megfelelne.
Ár / érték arány megfelelő.

Escada Sorbetto Rosso

Escada Sorbetto Rosso
2018. szeptember 6.

Több parfümöt is nézegetve a barátom miatt ezt a parfümöt vettük meg. Rágógumi és sárgadinnye illata van.
Neki nagyon tetszett. Én inkább a Carolina Herrera / Good Girl Legere-re szavaztam volna.
Az árához képest nem túl tartós. Elfújkáláshoz kicsit drágállom az árát.
A 30 ml volt akciósan 13. 000 Ft

Update: Eddig se szerettem, mert semmit mondó, de most már elfújni sincs kedvem. Nagyon bánom, hogy rávettek.

1 smink

1 MÁRKA