KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

madeinbeauty

Made in Beauty
Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Made in Beauty
Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2012. augusztus 15.

Valóban egy nagyon megosztó illat!Érdekes egyébként mikor kijött az illat valahogy nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet, vicceltek? az Angel után? :D, ó és papíron szagolva nem is ízlett, aztán pont parfümvásárlási időszakom volt, de nem kimondottan ezért mentem a Douglasba, fizetéskor kaptam belőle egy testápolót, megszagolgattam, nekem már ekkora is nagyon ízlett, magamra kentem és úristen nagyon tetszett, persze olvastam róla hideget meleget, de rajtam egy kellemesen édeskés illata van, tartós és mintha mindig megújulna, a szobámban is folyamatosan érzem, sokan meg is dicsértek, kérdezték milyen parfümöt használok, elmentek megszagolgatták, hogy hű ez az? úristen, de büdös.
Áh szóval ez olyan mint Harry Potterben a varázspálca, a parfüm választja ki a megfelelőt, nem pedig az aki viselné. :D

e.l.f. Studio Cream Eyeliner

e.l.f. Studio Cream Eyeliner
2012. július 30.

Nekem a Copper árnyalat van meg és egyszerűen imádom, nem általánosságban véleményezem most ezt a terméket, mert ahogy olvastam ahány árnyalat annyi textúra, pigmentáltság és tartósság. A Copper tartósságban eszméletlen, nekem nagyon olajos a szemhéjam, nyáron még rosszabb is a helyzet, de hű társam ha tusvonalról van szó a legnagyobb melegben is! Az állaga tényleg nem a megszokott habos-krémes formula, hanem keményebb, de használatában ez problémát nem jelent. A pigmentáltságára sincs panasz, egyszóval mindenkinek ajánlom ezt az árnyalatot! :)

Sleek True Colour Rúzs

Sleek True Colour Rúzs
2011. november 11.

Én imádom ezeket a rúzsokat, ezért az árért ajándék!Gyönyörű, pigmentált színek, kellemes viselet.
További véleményért, képekért:

9 ÖSSZETEVŐ