KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maeve

Regisztráció dátuma: 2014. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2014. január 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. április 19.

Lenyűgöző. Először is, az első alapozó, aminek valóban olyan színe van, mint a bőrömnek. Az üvegben nyilván nem, de felkenve tökéletes. Nehézkes a felvitele, én nem igazán szeretem ezt a pipettás módszert, és nem könnyű eloszlatni sem az alapozót. Viszont tökéletesen fed és matt finist ad, méghozzá úgy, hogy nem látszik, hogy alapozó van rajtam. Egyszerűen csak szépnek tűnik a bőröm. Ó, és tényleg egész nap tart. Emellett piszok olcsó. Ár-érték arányban, és minőségben is magasan veri a jóval drágább termékeket.

Fructis Style Densify Mass Maker Texturizing Spray

Fructis Style Densify Mass Maker Texturizing Spray
2017. április 19.

Akkor használom, ha fel szeretném tűzni a hajam. Ami vékonyszálú, nagyon selymes, szögegyenes. Ez a spray kicsit "merevebbé", erősebbé teszi, és valóban úgy látszik, mintha dúsabb is volna. Ami a legnagyobb előnye, hogy a hajam nem csúszkál el, nem bújik ki a csatból két perc múlva. Normál hajszárításhoz én sem ezt a terméket használom.

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Energetizáló Nappali Arckrém

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Energetizáló Nappali Arckrém
2017. január 29.

Életemben nem volt még ilyen allergiás reakcióm. Úgy tudtam, hogy semmiféle kozmetikummal nincs bajom, sőt, semmire nem vagyok allergiás, de ettől a krémtől felismerhetetlenre duzzadt az arcom. Végül gyógyszeres kezelés hatására jött rendbe pár nap múlva. Valószínűleg a goji-bogyó lehet az oka. Ez viszont azt jelenti, hogy tényleg van hatóanyag a krémben, ha a jó oldalát nézzük :).