KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maggie

beautyjunkie
Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

beautyjunkie
Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bobbi Brown Telluride Collection Shimmer Brick

Bobbi Brown Telluride Collection Shimmer Brick
2015. augusztus 9.

Régóta vágytam egy Shimmer Brickre, de nem tudtam dönteni a színeket illetően. Viszont amint megpillantottam ezt a limitált kiadást..elvesztem. :) Kipróbáltam és tudtam, hogy ez lesz az, amit meg KELL vennem, és azóta sem bántam meg. Egyszerűen mesés darab!

Bobbi Brown CC Cream SPF 35

Bobbi Brown CC Cream SPF 35
2015. augusztus 9.

Nagyon szeretem! Valahogy összekapja a bőrömet, anélkül, hogy komolyabban fedne. Nyáron önmagában használom, de az alapozó alá is tökéletes, sokkal szebb rajta minden, arról nem beszélve, hogy spf 35-ös!
Nem tömíti el a pórusokat, nem okozott pattanásokat és nagyon kevés elég belőle, ezért kiadós mennyiség és megéri az árát. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy! Ennél a sminknél láthatjátok élesben: http://beautyjunkie.blog.hu/2015/07/30/nyari_minimal_smink

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló
2014. augusztus 5.

A nagy melegben nekem nem issza be olyan könnyen a bőröm, csúszós marad a lábam, és ha szoknyában keresztbe teszem, akkor csúszkálnak..
Ettől függetlenül, ha előző este kenem be magam, akkor teljesen jó, és mintha kicsit "szépítené" a bőrt, jól esik a kis fehér lábaimra is ránézni.
Nem hidratál túl tartósan, max két napig érzem a hatását.
Az illata szerintem elég nehéz, észrevettem, hogy amikor hidegebbre fordul az idő, egyre inkább van kedvem használni.
A kiszerelése miatt jobban szeretem, mint a TBS testvajakat, lehet, hogy inkább ezt fogom továbbra is újravenni.

1 ÖSSZETEVŐ

PEG-8 Laurate eu|i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerintalacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.