KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

majoreszternora90

Regisztráció dátuma: 2013. január 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. január 28.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

For Your Beauty Profi Make-Up Schwamm

For Your Beauty Profi Make-Up Schwamm
2017. május 4.

Bennem kavarodás van emiatt, mert ilyen teljes tojásom van, nem a vágott oldalú, de a dobozára nem ez a szöveg van írva, mint a képen. Mindegy. Szeretem nagyon, a leggyengébb alapozóból is kihozza a maximumot, szépen megnő, puha, minden szuper. De nagyon hamar megrepedt, talán két-három hét után, igaz picikét csak, és ennek nem örülök. Szerencse, hogy betáraztam két tartalékot is, hátha megint nem kapok hónapokig.

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2017. május 4.

upd. Egy ismerősömnek közvetítettem a piactérről egy Lilas D'ort, de sajnos megjárta vele, lehet, hogy az aranyszemcsék miatt, vagy az, hogy ez egy 2010-es limitált kiadás (sajnos nem néztük meg a neten előre, hogy mikor adták ki, nem gondoltuk, hogy akár hétéves is lehet az a példány, amit meghirdettek), de irritálja az arcát, piros foltocskák jelentek meg. Így csak dísz maradt a kis csinos dobozka. Le nem pontozom, mert ez nem a termék hibája, más színekkel soha nem volt gondunk. Megnézte a kódját, és a Checkcosmetic szerint 2012-es gyártású. Hát ez sem most volt, és mivel nincsenek lefóliázva, ezért a felbontás után 1,5 évig jó sem játszik, hiszen már előbb levegőt kaphatott.

Imádom az illatát, néha csak szagolgatni nyitom ki. :D Kétféle van, Rose Ambré (matt, középsötét meleg rózsaszín, szerintem icipici terrakottás beütéssel) és Rose Frisson (hűvös, világosabb, alig csillámos, igazi rózsás rózsaszín). Az előbbit a meleg árnyalatú, a másik a hidegebb sminkjeimhez használom.
Eddig nekem még nem lett tippanós a teteje. A Frisson kicsit porolós, de puha ecsettel használva nem gond. Nekem a benne lévő bevált, nem cipelek magammal még egy pluszt emiatt. A felesleget lehúzom a tok tetejének a peremével a kis ecsetről. Ha kell, kézzel rásegítek az eloszlatásra.
Sajnos a nyitógombról lejön az aranyszín, különben imádom a formáját.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. május 3.

Tetszik a látvány, a felvitellel nincs bajom, szivaccsal szép, egységes képet lehet elérni. Homlokom közepén pár óta után púderrel is átfénylik, orcáimon pedig kicsit szárít, tehát átlagos drogériás alapozónak mondanám, ár/érték aránya jó. Nekem a legvilágosabb vált be, de még ez is picit sárgás, nem értek egyet azokkal, akik szerint "ez végre nem sárgás", mert én is mindig azokat vadászom, és sok márkában találtam már olyat, ami jobban megy a bőrszínemhez.
Fedése közepes, tehát nem maszkos, ha nem fél litert viszünk fel, én egy pici korrektorral rásegítek, de csak azért, hogy a kopás miatt ne látsszon ki a bőrhibám. Átlagos bőrállapotúaknak lehet, hogy nem is kell semmi pluszban. Vállalhatóan kopik, tartósságát én azon mérem le, hogy mennyit tudok este letörölni.

Frissítek: sajnos továbbra is szárít, hiába hidratálok alá. Ezért nem is használom mindennap. Árkategóriájában viszont a legjobb. A négyszögletes Matte alapozójukat sokáig használtam, szerintem annál nem jobb, csak más.