KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

majorfanny

Regisztráció dátuma: 2014. június 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2014. június 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: < 18

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum

Paula's Choice Resist Ultra-Light Super Antioxidant Concentrate Serum
2015. július 24.

Használtam belőle tasakos és deluxe mintá(ka)t is, most gondolkozom a teljes kiszerelésen. Az 5*ból és ebből már rá lehetett jönni, hogy imádtam!:) Kombinált a bőröm, ezért választottam ezt és nem a sűrűbb, nehezebb verzióját. Ebben több az olyan antioxidáns, ami gyulladáscsökkentő is egyben, tehát segít a pattiknál + van benne C vitamin is ami pedig a foltoknál és nekem mindkettőből jutott (szerencsére már nincs annyi, mint kb. fél évvel ezelőtt, amikor még mindenféle alkoholos és egyéb "hasznos" összetevős krémet kentem a fejemre). Hámlasztós napokon nem használtam csak másnap hidratáló alá. Szerettem használni, gyönyörű lett tőle a bőröm!

Paula's Choice Resist Weekly Resurfacing Treatment

Paula's Choice Resist Weekly Resurfacing Treatment
2015. július 7.

Amikor elkezdtem okosan ápolni a bőrömet és kialakítottam a profi rutinomat, egyből ebből rendeltem mintát, mert biztosra akartam menni. Nem bántam meg, a kedd reggelek mindig örömteliek, mert babapopsi bőrre ébredek. Próbáltam kézzel és vattakoronggal is felvinni, de hámlasztót nem szeretek felvinni kézzel így maradt a vatta. Télen vártam fél órát és csak utána kentem rá a hidratálót, most nyáron már nem kenek fölé semmit. Nekem még nem okozott semmi problémát, remélem nem is fog.

Rimmel Wonder'full Szempillaspirál

Rimmel Wonder'full Szempillaspirál
2015. július 7.

1900 ft-ért vettem a DM-ben még év elején, mert a Lash Princess után kellett valami szilikonkefés is (azon kevesek közé tartozom, akik ezt preferálják:D). Nem bántam meg, ez is hozta a műszempillahatást, nem pergett, a színe is jó volt, szépen dúsított, hosszabbított és szétválasztotta a pilláimat. Most visszatértem a Lash Princesshez, de ezt is bármikor újravenném!