KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Makk Zsuzsó

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Paula's Choice RESIST Weightless Body Treatment With 2% Beta Hydroxy Acid

Paula's Choice RESIST Weightless Body Treatment With 2% Beta Hydroxy Acid
2016. július 17.

Isteni! Nekem nélkülözhetetlen alapkrém. Többnyire arcra használom éjszakai krémnek. A BHA egy áldás a mitesszerekre. Könnyebben távolíthatók el, visszaszorítja az újratermelődésüket. Egyszerre szebb, tisztább, hidratáltabb lesz a bőröm. Imádom, újravevős.

Soft Kecsketejes, E-vitaminos Krém

Soft Kecsketejes, E-vitaminos Krém
2016. július 16.

Fincsi az illata, de kb. ennyi. Kéz/lábkrémnek vettem és sokkal zsírosabb, táplálóbb krémre számítottam. Ehhez képest elég vizes, híg az állaga, nekem nem elég a hidratáló hatása. Testápolónak viszont elég jó, elhasználgatom, de nem veszek többet ilyet.

Paula's Choice Skin Balancing Ultra-Sheer Daily Defense Broad Spectrum SPF30

Paula's Choice Skin Balancing Ultra-Sheer Daily Defense Broad Spectrum SPF30
2016. július 13.

A sima hidratáló párjával együtt használom, idén ez a nyári fényvédőm. És szuper! Úgy mattít, hogy közben tényleg hidratál és nem szárítja halálra a bőrt. Egy kis természtes bőrfényt hagy, tapinásra száraz, és még a délutáni kánikulában sem csillog az arcom. Engem nem irritál, azonnal beszívódik. Az illatát is bírom, bár az csak a fényvédő szaga, de én azt amúgy is imádom, mert mindig a nyarat juttatja eszembe.

Update: Annyiban módosítom a fentieket, hogy bizony sajnos néha csíp és égő érzést kelt felkenéskor. Szemkörnyékre semmi szín alatt, mert azt nagyon tudja irritálni. Kár...

13 ÖSSZETEVŐ

Geranyl Acetate i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott