KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Makk Zsuzsó

20090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

20090 pont

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes
2018. július 13.

KM nesszeszerből jutottam hozzá a szürkéhez, ami sajnos sehogy sem passzol a bőrszínemhez. Egy árnyalata sem. Nagyon hideg színek ezek az én alapvetően kreol alaptónusú bőrömhöz, zöld szememhez. Szinte bármelyik másik összeállítású paletta jobb lett volna, pláne nyárra, amikor minden a bronzosításról szól, ha sminkről van szó.
Maga a paletta nyilván használható, ha nem is a legjobban pigmentált, de ez most nekem csalódás.

Alverde Paradise Beach Ajakápoló

Alverde Paradise Beach Ajakápoló
2018. július 7.

Egyedül a papaya árnyalatnak van látható színe, a többi inkább csak a fincsi illatokban tér el. De ez a papaya valami mesés, gyönyörű, természetesen üde, friss színt és kis "szőlőzsírfényt" ad az ajkaknak, miközben kifogástalanul ápol. Ha fényvédős lenne, mégjobb lenne, de így is szuper. Rögtön vettem hármat, mert annyira jó.

Yves Rocher Plaisirs Nature Olíva-Keserűnarancs Testápoló

Yves Rocher Plaisirs Nature Olíva-Keserűnarancs Testápoló
2018. július 6.

Inkább krémzselé állagú, nem átlagos illatú, könnyen beszívódó testápoló. Nyári melegben kifejezetten frissítő, nem hozta ki az ekcémám, megfelelően hidratál.
Az illata nem tartós egyáltalán, szóval aki amiatt aggódik, hogy összevegyül a parfümjével, ne féljen!

20 ÖSSZETEVŐ