KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Makk Zsuzsó

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Uriage D.S. Emulzió Krém

Uriage D.S. Emulzió Krém
2016. május 24.

Upd: Kissé alulértékeltem ezt a krémet, azóta megszerettem. Pár napja csak ezt használom esténként, mert különféle bőrproblémák miatt tartok egy mindenmentes hetet, és ez a krém zseniális. Hamar beszívódik, eszméletlen jól hidratál, nem zsíros, és megszüntette a seborrheás foltokat.

A La Roche Kerium DS és a Bioderma Sensibio DS alternatívája. Csodaszernek nem mondanám, kicsit nehezebb, mint a Bioderma, de ez is hamar beszívódik. Lehet fölé alapozni, bbkrémezni. Ártani nem árt, nem irritál, de a problémát, aminek a kezelésére szolgál nem szünteti meg. Enyhe, max. középsúlyos seborrheára jó lehet, de tűzoltásra kevés.

Alverde Rózsás Ajakápoló

Alverde Rózsás Ajakápoló
2016. május 24.

Ez nagyon jó! Kellemes illatú, nem olyan masszív, mint a körömvirágos, és tényleg nagyon enyhén ad egy kis selymes fényt. De nem gyöngyházas, nem csillogó. Nagyon természetes, és kellően ápol is. Be fogok tárazni belőle.

Naturstar D3-Vitamin Krém C-Vitaminnal

Naturstar D3-Vitamin Krém C-Vitaminnal
2016. május 16.

Nem tűnik zsírosnak, pedig az, de nem annyira krémes, mint inkább vizes állaga van. Érdekes az illata is, nem mondom, hogy rossz. Eddig a kezemet kentem csak vele, de szerintem az arcot leszámítva lehet kenni mindenhova. Mivel kicsit ragacsos marad utána a bőr, én este használom.
Kár, hogy van benne alkohol. Jó lenne tudni, hogy egy "kenéssel" mennyi D-vitamin jut be a szervezetembe, de ilyesmi nincs ráírva.

12 ÖSSZETEVŐ