KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Makk Zsuzsó

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Babydream Extra Sensitive Waschschaum

Babydream Extra Sensitive Waschschaum
2017. április 20.

Teljesen rendben van, kivéve az, hogy limitált. Ezért kénytelen leszek betárazni belőle. A Dm Saubarhez képest nem sok különbséget látok, talán ez mintha egy picit kevésbé szárítana, és krémesebb habot képez. De lehet, hogy csak beleképzelem. Mindegy, úgy jó, ahogy van. Reggel és este is ezt használom arctisztításra, este hidrofilkenőcsös sminklemosás után ezzel szedem le a maradékot.
Nagyon kíméletes, érzékeny bőrre szerintem nincs jobb ár/érték arányú alternatíva.

Benton Snail Bee High Content Lotion

Benton Snail Bee High Content Lotion
2017. április 15.

Nagyon kevés olyan krémmel találkoztam, ami igazi mélyhidratáló hatású lett volna. Ez ilyen. Érezhetően a bőr mélyebb rétegeit is feltölti. Emellett nem irritál, nyugtat, nem zsírosít, nem okoz aknét, pillanatok alatt felszívódik, nem csillog. Szuper ár/érték arányú. Reggeli rutinban gyakran úgy használom, hogy egy pumpányit ebből, egyet a szérumjából összekeverve kenem fel. Úgy valami fantasztikus!

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30
2017. április 9.

Update: Kitapasztaltam, nekem úgy működik a legjobban, ha hozzákeverem valamihez, ami kicsit javít a csúszós állagán. Most a Clinique City Block fényvédőjéhez keverem és úgy már tökéletes. Nagyon kellemes viselet, természetes, enyhe-közepes fedésű végeredmény. Ezzel a módszerrel az amúgy túl sárgás tónusán is lehet szelidíteni.

2014. május 8.
Nagyon szerettem volna szeretni, mert tényleg kellemes, púderes, könnyed állaga van, szépen, egyenletesen fed, bár nekem nem volt sárgás beütés (a világosabb árnyalat). Jól hidratál, nem kell alá semmi. Nem csíp, nem irritál. Viszont ez a púderes érzet kb. fél óra alatt elillan, iszonyú hamar átfényesedik, pedig nem zsíros a bőröm. Ragacsos, csúszkál, gyakorlatilag majdnem lefolyik. Ha hozzáérek az arcomhoz, azonnal rátapad az ujjamra. Csak télre tudom elképzelni. A rozáceára pedig marad az IPL, BBL és társai. Meg az emésztőrendszer rendbetétele.

13 ÖSSZETEVŐ

Geranyl Acetate i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott