KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Makk Zsuzsó

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

For Your Beauty Ecsettisztító

For Your Beauty Ecsettisztító
2018. január 22.

Pompás találmány, tényleg megkönnyíti az ecsetmosást. Könnyen tisztítható, praktikus, percek alatt végzek.

Ebelin InvisiBobble

Ebelin InvisiBobble
2018. január 22.

Hm, hm. Érződik, hogy ez egy dupe, mert úgy tudom, az eredeti nem tágul ki, nem deformálódik és nem töri meg a hajat. Ez meg igen. Amúgy tart, de csak annyira, mint egy sima jobbfajta hajgumi. Megnézem, milyen az eredeti, addig közepes.

Alverde Perfekter Teint Gel-To-Milk Reinigungsgel

Alverde Perfekter Teint Gel-To-Milk Reinigungsgel
2018. január 20.

Kíváncsiságból vettem meg, mert érdekelt, mit tud ez a változó állagú lemosó, van-e egyáltalán bármi értelme. Nos, nem kertelek: nincs.
Mikor kinyomom a flakonból, sűrű, áttetsző, mint a méz. Ám amint vizes bőrre kerül (ha a kezem volt előtte nedves, akkor már a kezemben), azonnal elfolyósodik. És valóban tej állagú lesz, de nem a kozmetikai értelemben használt "milk" (= hígabb krém), hanem ami a hűtőben van és megisszuk. Próbáltam nedves arcbőrre, próbáltam száraz arcbőrre úgy, hogy enyhén nedves kézzel masszíroztam, mindkét esetben az lett a végeredmény, hogy szanaszét csöpögött le azonnal, a könyökömön is folyt a lé, mint mikor egy jó érett őszibarackot eszik az ember.
Ja, és nem szed le semmit. Előszöt lemostam a sminket az Yves Rocher sensitiv lemosókrémjével, aztán ez, aztán a micellásvizes vatta. A vattán bizony volt alapozó. Teljesen hasznavehetetlen, se füle, se farka dolog ez az átalakulósdi, mert amivé átalakul, az gyakorlatilag nem alkalmas semmire.
Még csak nem is kiadós, mivel több pumpálásnyi kell egy sima, reggeli arcmosáshoz is, ahhoz pedig én drágállom. Viszont az illata tényleg jó.

14 ÖSSZETEVŐ