KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Makk Zsuzsó

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Alterra Olíva Növényi Szappan

Alterra Olíva Növényi Szappan
2017. szeptember 19.

Elképesztően finom illata van, klasszikus szappanillat. Teljesen rendben van amúgy, krémes a habja, nem is szárít túlságosan. Megéri az árát.

La Roche-Posay Anthelios XL SPF50+ Színezett Mattító Hatású Gél-Krém

La Roche-Posay Anthelios XL SPF50+ Színezett Mattító Hatású Gél-Krém
2017. szeptember 11.

Update: Na, azért csak megpróbáltam magában is, szilikonos tuning nélkül, hát... igen masszív anyag, tényleg maszkhatású és ragad is, mint a légypapír. Nem valami kellemes viselet. Próbáljátok ki, amit írtam, az a megoldás! (A legjobb a Clinique (bármelyik) primere vagy a L'Oréal Magic blur!)

Mintákat hoztam el a patikából és nagyon bejött. Nekem elég kreolos a bőröm, szóval nem gond a színe. Én ezt a dry touch hatást nem szoktam a véletlenre bízni, egy fél borsónyi szilikonos primert azért hozzákeverek, biztos, ami biztos. Ezáltal azonnal megválozik a krém állaga, nem fog ragadni, csillogni, szuper púderes érzetet ad rögtön. Nem kell félni, ettől nem csorbul a fényvédő képessége. (Minél "szárazabb" a primer, annál jobb!) Gyönyörű bőrképet ad így, kellemes viselni, én semmi maszkhatást nem tapasztaltam. Tetszik, lehet, hogy jövőre beruházok egy teljes kiszerelésre.

Sebamed Plus Korpásodás Elleni Sampon

Sebamed Plus Korpásodás Elleni Sampon
2017. szeptember 11.

Update: anyukámnak teljesen megszüntette az elég durva korpáját, rendbe tette a sebes fejbőrét, ezért fel kell pontoznom. Csak ez vált be neki, semmilyen más korpásodás elleni sampon nem.

Érdekes, elvileg ez erősebb, mint a sima korpa elleni változat, mégsem érzem olyan hatékonynak. És jobban szárít is.

13 ÖSSZETEVŐ

Geranyl Acetate i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott