KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Makk Zsuzsó

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Soft & Gentle Alumíniummentes Izzadásgátló Spray Virágillattal

Soft & Gentle Alumíniummentes Izzadásgátló Spray Virágillattal
2017. május 20.

Nem valami visszafogott az illata, kicsit kellemesebbre számítottam, de mindegy, elhasználom. A hatása az alumentesség miatt max. erős közepes, ki lehet vele húzni egy nem túl aktív, otthon tevős-vevős napot.

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ Kímélő Krémtusfürdő

La Roche-Posay Lipikar Syndet AP+ Kímélő Krémtusfürdő
2017. május 20.

Arctisztításra használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ekcémára hajlamos, érzékeny, vízhiányos, kombinált bőröm van, egyáltalán nem bántja, nem irritál, alig szárít. Enyhébb fedésű alapozót, bb-t, színezett fényvédőt teljesen le tud szedni, utána alig marad valami a micellás vizes vattán. Spirált, komolyabb sminket nem próbáltam vele lemosni.
Reggeli arctisztításra is tökéletes. Tusfürdőnek sajnálnám elhasználni, így viszont rendkívül kiadós.

Babydream Öl-Lotions-Tücher

Babydream Öl-Lotions-Tücher
2017. május 20.

Úgy képzeltem, jó lehet esti sminkleszedéshez, lévén olajos kendő. Tényszerűen étolajjal van átitatva. Viszont sajnos erre a funkcióra alkalmatlan. Félreértés ne essék: ezt nem is ígéri, nem erre való, csak gondoltam, hátha.
Egyéb testrészekre teljesen oké, és tényleg jó ez az olajos ötlet, mert nem szárad ki utána a bőr.
Nem rossz termék, olcsó is, de sajnos nem multifunkciós.

13 ÖSSZETEVŐ

Geranyl Acetate i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott