KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Makk Zsuzsó

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Paula's Choice Resist Daily Pore-Refining Treatment With 2% BHA

Paula's Choice Resist Daily Pore-Refining Treatment With 2% BHA
2016. szeptember 22.

Ha csak egy PC-terméket lehetne választani (mondjuk arra a bizonyos lakatlan szigetre), ez lenne az. Mitesszerek ellen kétségkívül ez a laghatékonyabb fegyver. Nem, nem fogja eltüntetni őket és nem fogja teljesen megakadályozni, hogy újratermelődjenek, de az eltávolításukat lényegesen megkönnyíti, sokkal könnyebben kinyomhatók. Ritkábban is kell már tisztítanom, mert mérsékli és lassítja a termelődést. Huzamosan és rendszeresen használva (minimum fél év) kisebbek lettek a pórusaim, és valamennyire meg is ritkultak. És mivel gyengén hámlaszt is, összességében sokkal tisztábbnak és üdébbnek néz ki az arcbőröm. Az érzékeny, hisztis bőröm nem irritálja. Újravevős, must-have, stb, stb.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon Száraz, Nagyon Száraz, Durva Hajra

2016. szeptember 21.

Egynek jó. Az tény, hogy nem szárít, de eléggé elnehezítette a hajam. A balzsamjával együtt használtam, na az viszont szörnyű.
Újravenni nem fogom, még akciósan sem.

Upd.: Ez egyre rosszabb. A "6 különleges virág olaja" úgy beletapad a hajamba, mintha mézzel kenegettem volna. Ez akkor nem érződik még, amikor habos, akkor sem nagyon, amikor kiöblítem, hanem utána, de főleg szárítás után. Amit a balzsamhoz írtam, az vonatkozik erre is. Ugyanazt csinálja önmagában is, a balzsamja nélkül, összetapaszt, elnehezít, stb. Csak azért nem 1 pont, mert tényleg nem szárít, amit nem bánok, de a többi... :(

X-Epil Használatra Kész Gyantacsík Bikini+Hónaljra

X-Epil Használatra Kész Gyantacsík Bikini+Hónaljra
2016. szeptember 18.

Ez valami borzalom. Semmit nem ér. Nem is ragad rá a bőrre. Egy tucat papírfecni.

13 ÖSSZETEVŐ

Geranyl Acetate i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott