KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Makk Zsuzsó

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Kallos LAB35 Szulfátmentes Sampon

Kallos LAB35 Szulfátmentes Sampon
2016. május 3.

Tulajdonképpen én még nem nagyon érzem a különbséget a szulfátosság és a szulfátmentesség között. Azaz de, viszont csak annyiban, hogy érzetre más vele hajat mosni, kicsit más tapintású az egész. A hatása ennek a samponnak teljesen korrekt, mondhatni semmi extra. Bár festett a hajam, általában nem használok direkt festett hajra való termékeket, ezért most erre is kíváncsi leszek, mit tud ilyen téren. Egyelőre jónak tűnik, de a szagát azért tudnám hanyagolni.

Upd.: Sajnos mégsem jó, mert a hajam szárítja, a fejbőröm pedig elkezdett korpásodni.

Paula's Choice Resist Anti-Aging Eye Cream

Paula's Choice Resist Anti-Aging Eye Cream
2016. május 2.

Azok közé tarozom, aki nagyon várta a PC-s szemkrém megjelenését.
Szóval eleinte engem is meglepett, hogy milyen sűrű, szinte vajszerű az állaga, nehezebb elkenni, de azért nem ördöngősség. Az biztos, hogy emiatt többet nyomok ki, és gyorsan fogy. Viszont a hatásával meg vagyok elégedve. Télen csodát tett, a hidegben nekem nagyon kellett ez a zsírosság, amikor a könnyzéstől képes kimaródni a szemzug. Ez most lehet, hogy vadul hangzik, de biztos nem vagyok egyedül vele.
Most már csak éjszakára használom, reggelre pont beszívódik. Ránctalanítást nem várok tőle, legfeljebb késleltetést, most úgy látom, hozzátesz a rutinomhoz. Puffadtság, karikák sosem voltak, úgyhogy amire nekem kell (erős hidratálás, táplálás), arra tökéletes. Télen biztos újraveszem.

Biola Testápoló & Kézkrém Hárssal

Biola Testápoló & Kézkrém Hárssal
2016. május 1.

Nagyon kellemes csalódás volt ez a testápoló. Először azt hittem, sűrű lesz és nehezen kenhető, az INCI élén alkohollal, ahogy a natúroknál szokás, de ez nem ilyen! Könnyed állagú, hamar felszívódik, nagyon klasszul hidratál és az illata is bejött, tényleg hársfaillata van, amiért amúgy is odavagyok. Egyedül a kupakjával nem vagyok kibékülve, mert valahogy nem akar bekattanni, amikor visszazárom, nem csukódik rendesen. Már nem ilyen a flakonja, mint itt a képen, más a csomagolása.

12 ÖSSZETEVŐ