HIRDETÉS

KrémMánia profil: Makk Zsuzsó

• Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
  • Bőrtípus: Kombinált
Krémmániás vevő: 4 vétel

4 eladó krém

325 Vélemény

• Paula's Choice Skin Perfecting 2%

Szinte ugyanaz a tapasztalatom, mint az előttem szólónak: semmi pozitív hatása nem volt a bőrömre. A mitesszerek köszönik megvannak, pattanás sokkal több (előtte szinte alig), reggelre zsíros arcbőr. Sőt, úgy érzem, mióta használom, dehidratáltabb a bőröm. Nem vagyok kezdő hámlasztó, tudom, hogy reagál a bőröm. De szerintem az nem normális, hogy 1 hónap folyamatos használat után tiszta ragya vagyok, sokkal egyenetlenebb az arcbőröm. Ennek semmi köze a tisztuláshoz. Lehet, hogy csak ez a formula nem megfelelő nekem, talán még teszek egy próbát a Daily Resist-tel, mert tudom, hogy a szalicilsav egy ősrégi, jól bevált anyag a bőrgyógyászatban, szóval elképzelhető, hogy csak ez a konkrét termék nem működik nálam.

• Diptyque Paris Philosykos

Egyértelműen az egyik legfantasztikusabb nyári parfüm. Az előttem szólók már jól kielemezték. Csak kár, hogy nem olyan tartós, mint a L'Ombre dans l'eau, vagy az Ofrésia.

• Diptyque Philosykos EDP

Sokkal krémesebb, lekerekítettebb, mint az EDT, a friss, zöld jegyek abban intenzívebbek. Viszont így is tökéletes lenne, ha tartósabb lenne. Sajnos botrányosan hamar elillan.

135 Krém

2 Márka