KrémMánia profil: Makk Zsuzsó

• Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
  • Bőrtípus: Kombinált
  • Bőrprobléma: Túlérzékenység
  • Korcsoport: 25-34
  • Krémek Krémje 6350 pont
Krémmániás vevő: 4 vétel

3 eladó krém

310 Vélemény

• Neostrata Sheer Hydration Spf 15

Egy mintát használtam belőle, ami négy alkalomra volt elég. Nagyszerű krém ez is, mint a legtöbb Neostrata. Puha, sima, kellemes tapintású lett tőle az arcom, a fényvédő hatása is ideális (Balatonnál használtam, és szépen, egyenletesen, minimális bőrpír nélkül barnult az arcom). Viszont kicsit lassan szívódik be, sokáig fénylik a bőr, nem vészesen, de matt sajnos nem lesz. A pigmentfoltokat kordában tartja, jópárat (ami nem szeplő), el is tüntetett. Aknéra szerintem nem ez a krém a legtutibb megoldás, mindenesetre nem lett több pattanásom tőle. Az anti-ageing hatásról nem tudok nyilatkozni.

• Clinians Hydra-T Hidratáló,

Én csak egy minta erejéig teszteltem. A zsírosodást, kifényesedést nem sokáig gátolta az ígéretek ellenére. Viszont kellemes krém, jól hidratál, nem irritál, nincs benne alkohol, nem kukacosodik miután beszívódott, szóval jó.

• NeoStrata Firming Collagen Booster

Folyékony, átlátszó szérum, erősen hidratálja, szinte feltölti a bőröm. Mintát próbálgatok pár napja, eddig ennyi a tapasztalatom, egyelőre elégedett vagyok. Az is jó, hogy nem pirosodik ki a bőröm, pedig van benne alkohol, ez érdekes.

134 Krém

2 Márka