HIRDETÉS

KrémMánia profil: Makk Zsuzsó

• Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
  • Bőrtípus: Kombinált
  • Bőrprobléma: Túlérzékenység
  • Korcsoport: 25-34
  • Krémek Krémje 6520 pont
Krémmániás vevő: 4 vétel

3 eladó krém

317 Vélemény

• Lancaster Sun Care Tanning Lotion

Odavagyok az illatáért, annyira jellegzetes és decens naptejillat! Amint ki tudom próbálni, referálok.
    Más terméküket használtam már, és meggyőzött, hogy ez a márka nem véletlenül no.1 a luxus fényvédő-kategóriában.

Nos igen, végigcsináltam vele, és a 15-össel a nyarat. A világ legjobb napteje, és kész. Az állaga mesés, nem ragad, nem csillog, a bőröm még este is hidratált, nem egy merő pergamen, isteni az illata, sokáig érződik, a ruhámban is bennmarad (ez legyen a legkevesebb), és a legfontosabb: véd, miközben gyönyörűen barnít, egyenletes, mélybarna színem lett, soha semmi pír. És bizony újrakenés nélkül sem volt soha gond. Ha tehetem, ennél maradok egy életen át.

• Estée Lauder Idealist Pore

Jó pár mintám van belőle, azokat használgatom, de önmagában csak annyit ér, mint egy bármilyen töményszilikon primer. Össze szoktam keverni a reggeli hidratálómmal, hogy mattabb, simább legyen a végeredmény, és kb. ennyi.
    Egy garast nem adnék érte.

• L'Occitane Angelica Glowing Cream

Van ennek egy fényvédős változata is, én nappalra azt használtam, éjszakára pedig ezt. Szuperül hidratál, pihepuha tőle a bőröm, irritációt, aknét nem okozott. Most direkt megnéztem magam, csak a szokásos szeplőmennyiség van, amennyi máskor is, amikor nem ezt a két krémet használtam. Szóval részemről ötös, bár nagyon drága.

134 Krém

2 Márka