KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Makk Zsuzsó

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Balea Outdoor Protect Ajakápoló Balzsam

Balea Outdoor Protect Ajakápoló Balzsam
2016. november 27.

Különösebben nem tett rám nagy benyomást ez az ajakápoló. Otthon elkenegetem, mert nem stiftes kialakítású. Az állaga hígabb, mint amire számítottam, korrektül képes hidratálni, enyhíteni a szárazságon, de azért a tényleg nagyon száraz, cserepes ajkakkal nem tesz csodát. Ennyi pénzért viszont szerintem bőven megéri. Rúzs alá is remekül működik.

Diptyque Eau Rose

Diptyque Eau Rose
2016. november 24.

A Dyptyque eddig a szívem csücske volt, marad is, de nem az Eau Rose miatt, az biztos. Kedves, szelíd, üde illat, bár nincs benne annyi ötlet és játékosság, mit a Philosykosban, vagy a L'ombre dans l'eau-ben, elég egydimenziós, karakter nélküli. A tartóssága katasztrofális, egy órát sem bír ki, utána már semmi nem emlékeztet, hogy rajtam volt, még a ruhámon sem marad meg belőle semmi. Inkább kislánykölninek tudom elképzelni.

Juliette Has a Gun Not A Perfume

Juliette Has a Gun Not A Perfume
2016. november 24.

Ez nekem olyasmi, mint az ultrahang, amit csak a denevér észlel, ember nem. Szinte semmit sem érzek belőle sajnos, pedig nem gyengébb a szaglásom az átlagosnál. Biztos lehet vele játszadozni, más parfüm alá fújni, de én nem vagyok meggyőződve arról, hogy feltétlenül érdemes.
Nem vonom kétségbe Romano Ricci nagyságát, de ez most inkább tűnik trollkodásnak, aminek az eredménye számomra csak egy szimpla blöff. Vagy ez lenne az első placeboparfüm?

13 ÖSSZETEVŐ

Geranyl Acetate i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott