KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Makk Zsuzsó

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Yves Saint Laurent Black Opium

Yves Saint Laurent Black Opium
2015. március 3.

Parfümökkel ismerkedő tinilányoknak jó. Gyakorlóparfüm, belépőszint azoknak, akiknek azért ciki a donaldrágóillat, de még nem mernek nagyot álmodni. YSL Opiumot nyomokban sem tartalmaz.

Nivea Creme

Nivea Creme
2015. március 1.

Én ezt a krémet csak azért tartom, hogy hajfestés előtt bekenjem vele az arcom szélét körbe, és a fülem, hogy ne fogja be a festék. A művelet után azonnal letörlöm egy vattával. Különben fogalmam sincs, mire lehetne még használni.

Babé Omega Tusfürdő

Babé Omega Tusfürdő
2015. március 1.

Ezt sokáig használtam, bőrgyógyász ajánlására, amikor kijött az ekcémám (általában télen), és imádtam. Nem szárít, sőt, alig kell utána testápoló. Semmi irritáció, pedig tényleg nagyon csúnya volt a bőröm: piros, hámló, gyulladt, viszkető foltok a hátamon, felkaromon, kézfejemen, nyakamon. Napról napra tüntette el az ekcémát, puhává tette a bőröm. Még a hydrophil-kenőcs sem tett annyit, mint ez a tusfürdő. Ajánlom, mert tényleg nagyon-nagyon jó. Ez a szer nekem szó szerint meggyógyította az ekcémám, nem csak annyi, hogy "legalább nem rontott rajta". Mert sajnos van, amikor a legsemlegesebb, "mindenmentes" babafürdető sem elég. Csillagos ötös!

11 ÖSSZETEVŐ

Geranyl Acetate i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott