KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Makk Zsuzsó

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Paula's Choice Clinical Ultra-Rich Soothing Body Butter

Paula's Choice Clinical Ultra-Rich Soothing Body Butter
2017. január 22.

Nem annyira szilikonos, mint az arcra való változata (a lila), nekem mégis ez vált be jobban. Téli éjszakai krémnek (+szemkörnyékápolónak) szerintem tökéletes, sokkal jobb, mint pl. a Skin recovery maszk. Rendesen hidratál, nyugtatja a bőrt, nem csíp, mint a Skin R. Nem okoz aknét, és seborrheás, ekcémás bőrre is szuper. Több, mint valószínű, hogy megveszem a teljes kiszerelést. Ez az egyetlen zsírosabb PC-hidratáló, amit megszerettem. A többi felejtős.
Viszont kicsit büdös, de annyi baj legyen!

Estée Lauder Sensuous Noir EDP

Estée Lauder Sensuous Noir EDP
2017. január 22.

Klasszikusnak ható illat, pedig csak pár éve van a piacon, anyukám a 80-as években használt valami megdöbbentően hasonlót. Mély, füstös, erőteljes, de egy kicsit mégis rejtőzködő illat. Jóval arrébb van komplexitását tekintve, mint az anyaillat, a nude-ról nem is beszélve.
Az EL-szaküzletekben biztos lehet kapni ezután is, megkérdeztem: nem tudnak semmiféle megszűnésről.

Alverde Hófehérke Testvaja

Alverde Hófehérke Testvaja
2017. január 22.

Hát ennek a csomagolásnak nem lehet ellenállni! Bevallom, csak emiatt vettem meg, nem mintha nem bíznék az Alverde testvajakban. Pedig nincs semmi gondom velük, általában szeretni szokta a bőröm, engem nem zavar a szokásos savanykás alapillat sem. Ez is hozza a megszokott szintet, fincsi illatú, kézkrémnek, lábkrémnek teljesen megfelel.

13 ÖSSZETEVŐ

Geranyl Acetate i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott