KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Makk Zsuzsó

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Uriage Baba Krémfürdető

Uriage Baba Krémfürdető
2016. június 24.

Nem vagyok elájulva tőle. Nem rossz, de az árát nem éri meg.
Főbb problémáim vele:
1. DMDM Hydantoin, ami bár lehet, hogy kis mennyiségben nem áralmas, de azért ez mégiscsak egy babafürdető!
2. Nagyon illatos és nem a kellemes fajtából. Nemhogy nem enyhe, babaillata van, ha már nem illatmentes, hanem inkább mosóporillat, legalábbis engem arra emlékeztet.
3. Brutálerős a kupakra forrasztott műanyagfólia csomagolás, amit sem kisollóval, sem késsel, hanem azzal a kábelvágó késsel tudtam csak lebűvészkedni róla, ami minden barkácsműhelyben szokott lenni.
Viszont nem szárít és lehet vele hajat is mosni. Arra egész jónak tűnik, nem lesz tőle sprőd, mint a többi babáknak való all in 1 cucctól.

Tindigo Siker Anti Aging Szérum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Siker Anti Aging Szérum 15% C-Vitaminnal
2016. június 23.

Most értem az első üveg végére. Egyértelműen megérte beruházni rá, mert nagyon sokat hozzátett a rutinomhoz. Általában szérumba keverve (PC világos- és sötétkék) használom, de van hogy csak magában. Féltem, hogy csípni fog, de az csak nagyon ritkán fordul elő. A hatása meggyőzött: valaki írta, hogy olyan, mintha összekapná a bőrét, na én is ezt érzem. Tömörebb, rugalmasabb, egészségesebb színű lett tőle. Nekem nem nagyon vannak pigmentfoltjaim, pattanáshegeim sincsenek igazán, de mintha még ilyen téren is homogénebb lenne most az arcom. Szóval ami volt, azt is halványította.
Egyedül a fémes szaga zavar, amit én sajnos érzek a bőrömön.

Sensibio DS Foaming Gel

Sensibio DS Foaming Gel
2016. június 23.

Tusfürdőnek használtam és nagyon jól kezelte a bőrbroblémát, amire való. Egyáltalán nem szárít, kellemesen habzik, jól tisztít és hamar elmúltak a seborrheás foltjaim.

12 ÖSSZETEVŐ