KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Makk Zsuzsó

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Contractubex Gél

2015. január 27.

A hasamról leszedtek egy anyajegyet, és cserébe lett egy dupla akkora kidudorodó hegem. Mondta a kiváló sebész, hogy kenjem ezzel. Kentem is, amellett, hogy semmit sem ért, még iszonyúan viszkető, pici szúnyogcsípésszerű piros kiütéseket is okozott a hegen és körülötte az ép bőrön.
Egyébként az ilyen keloidos hegeket szteroidinjekcióval is le lehet lohasztani, valószínűleg azt fogom megcsináltatni.

Balea Family Duschgel

2015. január 21.

Olcsó és jó minimáltusfürdő, az illatáért is odavagyok. Ezek a Balea tusfürdők amúgy is úgy jók, ahogy vannak (legalábbis amiket eddig próbáltam). Nagyon mellélőni nem lehet velük.

Ma láttam a DM-ben, hogy megújult az illata. Hát ha valami miatt szerettem ezt a tusfürdőt, akkor az a visszafogott, üde tisztaságillata volt. Erre mit csinálnak? Ezt is megszüntetik. Pont olyan savanyúszaga van, mint a Pur mosogatószernek, a citromosnak. Köszi Dm, ezt sem veszem már többet!
(Az 5 csillag természetesen a réginek szól.)

Gliss Kur Oil Nutritive Express Hajregeneráló Balzsam

2015. január 21.

Annyira nem vagyok elragadtatva tőle. Én egy ilyen (hajkondicionáló) terméktől azt várom, hogy könnyebben ki tudjam fésülni a hajam és ne legyen sprőd, fénytelen, kellemetlen tapintású. Abszolut közepes, sokat kell fújnom a hajamra, hogy legyen valami foganatja, ergo gyorsan fogy. Viszont fini barackillata van.

10 ÖSSZETEVŐ

Acetyl Hydroxyproline EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott