KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Makkancs

Regisztráció dátuma: 2013. március 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

NYX Eyebrow Marker Szemöldök Filc

NYX Eyebrow Marker Szemöldök Filc
2015. április 24.

Hiányzó szálak berajzolásához vettem, de a színe sajnos nem jó. Megint nem gondoltak a hamvas hajszínűekre (miééééért???? hát mi vagyunk többen...), és ez is teljesen vöröses. Egyébként tartós, a hegye nagyon szép vékony, és könnyedén jön a festék belőle. Tusvonalra fogom elhasználni, bár ahhoz kicsit vékony. Nem pontoznám le, mert a színprobléma egyéni nyűg... Tud valaki sötét hamvas barna filcet, szép vékony heggyel?

NYX Eyebrow Cake Powder

NYX Eyebrow Cake Powder
2015. április 24.

Kettő is van belőle. Az elsővel szemöldökügyileg mellélőttem. Ez a brunette, amit csak vöröses hajúaknak ajánlok. Az én hamvas, közép barna hajamtól nagyon elüt, de szemfestéknek nagyon szép, ezért el fog fogyni. Ami viszont tökéletes, az a blonde doboz sötétebbik barnája. Egy nagyon szép világos hamvas barna szín, könnyű vele dolgozni. A másik szín pedig a szemhéjamon nagyon szép. A wax nekem sem jó, a kis ferde ecset pedig valóban kriminális, ezért egy pont mínusz. Még szívesen kipróbálnám a Taupe/ash árnyalatokat is.

NYX Powder Pirosító

NYX Powder Pirosító
2015. április 24.

Taupe! Végre!!!! Valami eszméletlenül jó :) Mintha nem is lenne rajtam bronzosító, csak egy nagyon természetes, finoman ragyogó, laza nyári barnaság. Életre kel az arcom tőle. Az összes többi narancssárga vackot most dobom a kukába csont nélkül... (bár szívem szerint levonnék egy pontot amiért ilyen nehéz beszerezni)

2 MÁRKA