KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mamamacica

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Nivea Urban Skin Defence Antioxidáns Nappali Arckrém

Nivea Urban Skin Defence Antioxidáns Nappali Arckrém
2018. június 5.

Sajnálom, hogy az összetevők elején szerepel az alkohol... Zsíros bőröm van, ez a krém semmit nem használ, sőt csak árt, még zsírosabb lesz tőle a bőröm. Az illata az nagyon jó, az állagával is ki vagyok békülve, de szó szerint pénzkidobás.

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2018. június 5.

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2018. május 31.

Nekem egy lip kit verzió van meg, By My Baby névre hallgat, amit 3.000 Ft-ért vásároltam. A doboz tartalmazott egy folyékony rúzst és egy szájkontúrceruzát. A ceruza szerintem túl puha, ezért nehéz vele dolgozni, borzasztó könnyen törik és hagy maga után valamiféle ragacsos érzetet, amit nem igazán kedvelek. A folyékony rúzsnak nagyon szép színe van, de picit nehezebb szépen eldolgozni, mert csíkosan lehet felvinni. Az applikátor kicsit furcsa, elég festéket visz fel, szépen ki lehet vele alakítani az ajkak vonalát. Szerintem nem szárad különösen gyorsabban, mint egy átlagos folyékony rúzs. Sajnos nekem nagyon beült a ráncaimba és ott, csak ott le is kopott. Ne kérdezzétek, nem tudom hogyan történt... :D Ajánlatos előtte jó alaposan hidratálni, mert nagyon szárít. Tényleg bírja az evést, ivást, piszi-puszit, mindent amit ígér. Még adok neki egy esélyt, hogy összeszedje magát.