KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mandel

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Narciso Rodriguez For Her EDP

Narciso Rodriguez For Her EDP
2018. március 19.

Alapvetoen kellemes tavaszi virágos illatnak tartom, talán nyárra már kicsit "sok" is.
Rajtam elsősorban a rózsa dominál, amit harmonikus formában tompít a pézsma.
Nekem tetszik, bár mindennap nem tudnám viselni. Amikor a sálamra is kerül belőle, több nap után is érzem az illatát és egyáltalán nem bánom.
Nem való mindenkinek, egy irodában dolgozó, elegáns megjelenésű, 40 feletti hölgy jut eszembe az illatról.

Lenmag Zselé

Lenmag Zselé
2018. március 9.

En már régóta eszem lenmagot, de ideje volt, hogy a hajamon is kipróbáljam.
Nem tudom miert nem tettem meg eddig. Talán mert egyszerűbb volt olívaolajjal átkenni a hajam hajmosas előtt. Van jó minőségű olivám, az is jó tett a vékonyszálú, sérülékeny hajamnak, amit igenybevesz a meleg hajformázó ès a hajlakk.
De a lenmag, én azt mondom "varázs-szer"!

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray
2017. március 22.

Kis fenntartással megvettem ezt a hajtószínezőt, mivel éppen le volt árazva a Rossmannban. Először por állagút szerettem volna, hogy a fejbőrömet lehetőség szerint ne érje, de nem találtam hajszínemnek megfelelőt.
Tapasztalatom ezzel a concealer spary-vel: gesztenyebarna hajam van, így szépen csillognak az ősz hajszálak, amikor már látszik a festés utáni lenövés.
Kis távolságban közvetlenül a hajtőre fújok, fejbőrömet nem fogta meg, a hajszálaimat kb. 70-80 % mértékben befedi a színező, tehát nem csillog-villog, mint előtte. Összességében elégedett vagyok vele, mert nagyon kellemetlenül éreztem magam mindig, amikor elkezdett látszódni a levnövés, de mégsem festethetem a hajam túl gyakran. Ez a termék két hajfestés között tökéletes, 75 ml flakon, úgy gondolom akár több hétig is ki lehet tolni vele a hajfestést.