KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mandel

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 12.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray
2017. március 22.

Kis fenntartással megvettem ezt a hajtószínezőt, mivel éppen le volt árazva a Rossmannban. Először por állagút szerettem volna, hogy a fejbőrömet lehetőség szerint ne érje, de nem találtam hajszínemnek megfelelőt.
Tapasztalatom ezzel a concealer spary-vel: gesztenyebarna hajam van, így szépen csillognak az ősz hajszálak, amikor már látszik a festés utáni lenövés.
Kis távolságban közvetlenül a hajtőre fújok, fejbőrömet nem fogta meg, a hajszálaimat kb. 70-80 % mértékben befedi a színező, tehát nem csillog-villog, mint előtte. Összességében elégedett vagyok vele, mert nagyon kellemetlenül éreztem magam mindig, amikor elkezdett látszódni a levnövés, de mégsem festethetem a hajam túl gyakran. Ez a termék két hajfestés között tökéletes, 75 ml flakon, úgy gondolom akár több hétig is ki lehet tolni vele a hajfestést.

Tom Ford Black Orchid EDP

Tom Ford Black Orchid EDP
2017. március 20.

Megvettem, drága volt. De miért éppen most, amikor jön a tavasz és a nyár(?) Meghirdette valaki és csak úgy ösztönből rácsaptam. No nem csak ösztönből, mert már többször is fújtam belőle parfümériákban és emlékszem, hogy utána az orrom folyamatosan rátapadt a csuklómra :D...... na szóval emiatt nem tétováztam.A másik pedig a minőségi étcsoki rajongásom..... szóval ez az út vezetett ahhoz, hogy megszülessen a gondolat a fejemben: Ő kell nekem!

Narciso Rodriguez Essence

Narciso Rodriguez Essence
2017. január 12.

Sokáig vaciláltam a vételen, amikor valaki hirdette itt a krémmánián, sajnos közben pár nap elteltével el is kelt. Bár akkor még csak megérzésből gondoltam, hogy kellhet ez nekem:). Azóta már biztos vagyok benne, csodálatos, megnyugtató, tisztaság illat.
Irja meg valaki nekem legyen szíves hol lehet ilyet kapni, vagy ha van üveges maradék, az is nagyon érdekel!