KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mara

Makeup Universe
Regisztráció dátuma: 2011. február 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Makeup Universe
Regisztráció dátuma: 2011. február 27.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Desert Essence Kókuszos Hajbalzsam

Desert Essence Kókuszos Hajbalzsam
2016. május 28.

Az utazó változatot rendeltem kipróbálásra. Nagyon könnyen fésülhető lett a hajam, nem nehezedett el, de a samponja szerintem magában is olyan jó értelemben olajos, hogyha valakinek nem nagyon száraz a haja, akkor lehet balzsam nem is kell. Szuper!

Nivea for Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre

Nivea for Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre
2016. február 4.

Nekem ez a termék csalódás primerként. Ha az a szempont az, hogy a glicerinhez jobban hozzátapad a smink, akkor azt kell mondanom ennél sokkal szebb INCI-jű termék is van.

Hittem a nagy youtube guruknak és elhittem hogy az illata elillan. Rajtam 4 óra múlva is érezhető volt, legalábbis én éreztem és ez pont elég szörnyű. Négy napig próbálkoztam vele: a sminkem állapotán nem javított - lehet túl csodálatos és tökéletes vagyok hozzá.. :D Sőt úgy éreztem szárítja a bőröm, nem lett szebb a bőröm vagy másmilyen, a sminkem is bírja kopás nélkül egy egész napig, de ugye ki kellett próbálnom.

Sibu Beauty Sea Buckthorn Cleansing Face and Body Bar

Sibu Beauty Sea Buckthorn Cleansing Face and Body Bar
2015. június 8.

Ebben a szappanban az zavar a leginkább, hogy szappan. A tenyeremben felhabosítottam, majd a habjával mostam arcot, mert egy idő után rengeteg dudor jelent meg rajta. Napi kétszeri használatnál nem szárított, de többnél már igen, habár nekem száraz a bőröm alapvetően. Problémát nem okozott, utána szupertisztának éreztem az arcom és olyan szép, "nyugodt" volt. A blogon 2,5-öt adtam rá, de eddig mindenre jobbat adtam itt, mert nem lehet fél csillagokat, ezért hármat kap.

Itt írtam róla bővebben: http://www.makeupuniverse.net/2015/05/sibu-beauty-sea-buckthorn-face-body-bar.html

20 ÖSSZETEVŐ

Nem hivatalos INCI név. Jelentése: terészetes eredetű szinezékek.