Marcsi66

19745 pont

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

19745 pont

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -

Megnézem

Hermès Kelly Caléche EDT

Hermès Kelly Caléche EDT
2019. február 22.

Jó h egyszerre tudtam tesztelni az EDP-vel,,,érezhető a hasonlóság,de nekem csak az egyik lett kívánatos,igazán az EDP az ütős, ő nagyon tetszik,
Ez is szép,de ahogy szagolgattam Chanel Poudre járt a fejemben,biztos a zöld vonal miatt,,,bevallom sok zöld parfümöt képes "lenyomni" ez az ismeretség.
Zőld-mohás illat,van egy kis gyógynövényes jelleg,olyan hűvös komfort,jóformán semmi édesség ,vszínű ezért nem lettünk barátok,az én ízlésem kért volna ebből egy csipetnyit.Annak viszont örúlök,h kamillának semmi nyoma rajtam,,,A közepesnél jóval több,akkor 4 csillag korrekt,
közepesen tartós,tavasz és a nyár az ő ideje

Carner Barcelona Palo Santo

Carner Barcelona Palo Santo
2019. február 3.

Majd ha a szíved kettétörik,akkor is legyen veled "valaki" a testedet nem ölelheti át,de a lelkedet IGEN,,,nekem is van egy a kollekcióban,akire ez a feladat hárult,az életem legszörnyűbb történését csak Dior Dune illat,,,hetekig csak ő, Ez a parfüm szintén erre hivatott,,,melegség és oltalom száll rám,csodálatos..Füstös-fás,valóban olyan mintha egy fadarabkát égetnének el az orrunk előtt,majd krémes-tejes jegyek rummal,karamellel keverednek,Különlegesnek érzem ,édes ez a nyugalom számomra,,,Vakon csak a bátraknak ajánlanám!

The Different Company Kâshân Rose EDT

The Different Company Kâshân Rose EDT
2019. január 31.

Hagyok belőle a melegebb napokra is,hátha másképp lesz,,,,most az én bőröm ezt pillanatok alatt felfalta,1 óra és nem több,és nagyon sajnálom,mert valóban szép.Keleties ez igaz,de egész más mint általában ezek az illatok, Rózsaszínű rózsák frissek -üdék,gyümölccsel azt hiszem licsi ,majd jól befűszerezve,Nem lesz tőle nehéz,inkább élénk ,aztán örömbe folyik az érzék,Tavasz-nyár szellője ,Tartóssága miatt 4 csillag