KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Marcsi66

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -

Megnézem

Shay & Blue Black Tulip

Shay & Blue Black Tulip
2018. július 18.

Atyaisten majdnem megvettem,,,,próba nélkül semmiképp,az ára ellenére sem.én azt hittem h majd az édes szerelmemet agyon üti (Mancera Aoud Orchid) meg sem közelíti sajnos.Egy sokkal karakteresebb,és érdemben is többet vártam.a gyorsan levetett holmik közé tenném,Cukrászda illat,ami virágokkal még vonzóbb és kívánatosabb lehet.,finomra hangolást hogy felejthették el????? ezért nem tetszik,az illatával nincs problémám,
nem leszek szigorú,és közepes

Clinique Happy

Clinique Happy
2018. július 14.

Nehezebb fűszeresebb parfümökben szeretem inkább a narancsot magamon,könnyedebb kiadásban pezsgőtabletta érzet gyakori.Szerencsére ő nagy ívben kikerüli a buktatót.Finomság szárnyai alá sorakoznék szívesen,sokkal több mint egy fanyar illat,Kedves és szép tisztaságát krémes virágok toldották.az abszolút a nőiesség felé .Mosoly ül az arcán,ilyesmi:)
tartóssága közepes

Amouage Journey Woman

Amouage Journey Woman
2018. július 13.

Rangja van ennek a márkának,sorozatban vonuljanak a győztesek,valami ilyesmit vettek a fejükbe,is sikerült!!!,Ő az egyik a sok közúl,nekem nem annyira a vörös selyem bolondériája,Inkább egy hatalmas virágkehely,olyan mint mikor az amarillisz kinyílik otthon-nálam,és engedi a gyönyört,féktelen csodálatot zsebel,akárhányszor is láttam már,mindig újra élem..Virág bizony itt is van,mézédes barackkal hívogató,olyan jó vele lenni,már az első körben,majd a dohány,szerecsendió,és nehéz bontogatni a jegyeit szétválasztani,nem is szabad! .Finom édes ,bársonyos a bőre,ha ölel,nyugtat és boldogít
Szép,benne van az imádat