KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Marcsi66

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -

Megnézem

Al Haramain L'aventure Blanche

Al Haramain L'aventure Blanche
2018. november 13.

Női parfüm a besorolás,de szerintem a többségnek ez uniszex,Nekem nem jelent semmit a hasonlat Creed Silver Mountain Waterhez,ugyanis,ismeretlen a márka,majd csak ezután.Van citrusos-levendulás parfümöm MFK Petit Matin imádat,hozzá viszonyítani nem etikus,árban a sokszorosa,,, A maximumot fogom mégis adni,ár-érték arány kitűnő,és ez a friss szépség bizony" nagyon odateszi magát" minőségben illatban egyaránt.Nem annyira éles a nyitás,levendula és a bergamott érződik,majd a gyümölcsös-virágosság,ez elég diszkrét,de kivehető,és a vége a szantálé, Tetszik ,hordanám jól ápoltság és ízlés+ vagányságot adtak hozzá,

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2018. november 12.

Több mint tíz éve nem festem itthon a hajamat,nagyon sok vastag szálú,,,,itt nézegettem az oldalon hajfestékeket,ezt dicsérték a legtöbben,így őt vettem 8031) árnyalat,Most egy kicsit enyhült is az idegbajom,mert tegnap megcsináltam,fodrász által sárgás szőkeségemet eltüntettem,Jól sikerült,szép természetes szín,bár nem ilyen szoktam lenni,de jó lett Nagyon könnyen lehet dolgozni vele,annyira egyszerű és kényelmes,a balzsama meg. tényleg szuper.ja igen vannak már ősz hajszálaim,és befogta rendesen.1-2 árnyalattal sötétebbnek érzem a kapott eredményt,erre tényleg oda kell figyelni,Hajamat nem károsította,nem lett szálkás,hurrá!.Tartóssága ha rendben lesz,akkor megadom az 5 csillagot.

up,.Csillagok hullanak de kár,olyan lelkes voltam szuper eredmény,Kétszeri próbálkozás,de ez is csak azért,mert 2 dobozzal vettem ,és nem akartam kidobni,A kapott szín tetszett,de 2 hajmosás után már nem jó,az enyém ledobja,a tartóssága mivel ammóniamentes, valószínű ezért nem működik,ezt fodrásztól hallottam,Ősz hajra, abból is akad nálam,festés után szép,de innen úgy tűnik el mint a kámfor....

Cartier Le Baiser du Dragon EDP

Cartier Le Baiser du Dragon EDP
2018. november 7.

Kizártnak tartom a vakrendelést,ha nem is döbbenet okozója,de azért meglepett rendesen,Őszintén,mondom komodói sárkány képét látom,juj nagyon ijesztő,még akkor is ha képernyőn keresztül mutogatják.,De vicc nélkül a véleményem, hasonló ,,Vaslady írta h körtepálinka,ilyesmit érzek én is első kőrben,v erjedt gyümölcs illat,és azután elég szárazzá válik,majd kesernyés mandulás,minimális édességgel,Egészen biztos h a kémia befolyásolja,rajtam nem szép,nem is tudnám viselni,rosszul esik konkrétan,minőség az nagyon rendben van,,,régebbi kiadásnak tűnt (2003-as)