Marcsi66

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: -

Megnézem

Lancôme Trésor

Lancôme Trésor
2018. szeptember 19.

Soha nem venném meg,,,,hát csak azért mert Oriflame Volare,abból meg 2 üveggel használtam el,úgy szerettem,koppintás átka sajnos az igazit sújtja!!!

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2018. szeptember 17.

Több mint tíz éve nem festem itthon a hajamat,nagyon sok vastag szálú,,,,itt nézegettem az oldalon hajfestékeket,ezt dicsérték a legtöbben,így őt vettem 8031) árnyalat,Most egy kicsit enyhült is az idegbajom,mert tegnap megcsináltam,fodrász által sárgás szőkeségemet eltüntettem,Jól sikerült,szép természetes szín,bár nem ilyen szoktam lenni,de jó lett Nagyon könnyen lehet dolgozni vele,annyira egyszerű és kényelmes,a balzsama meg. tényleg szuper.ja igen vannak már ősz hajszálaim,és befogta rendesen.1-2 árnyalattal sötétebbnek érzem a kapott eredményt,erre tényleg oda kell figyelni,Hajamat nem károsította,nem lett szálkás,hurrá!.Tartóssága ha rendben lesz,akkor megadom az 5 csillagot.

Nesti Dante Romantica Orgona és Lila Akác Natúrszappan

Nesti Dante Romantica Orgona és Lila Akác Natúrszappan
2018. szeptember 15.

Már vettem ajándékba is,magamnak viszont ezt néztem ki,,,nagyon szeretem használni,Szép illattal tisztulni egy kis plusz a mindennapokra, ,Hát a kiszerelés az nagy,szokni kell,szárítani nem tudom h milyen mértékben,én fürdés után sose hagyom ki a testápolót.,
Intim mosakodásra viszont azt tapasztaltam,h nem jó,