Masnuci

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

J. Fenzi Gossi Red Women EDP

J. Fenzi Gossi Red Women EDP
2018. augusztus 7.

Az igazság az, hogy nem próbáltam még az eredetijét, csak egy másik, itt még ismeretlen cég hasonmás verzióját, Az tetszett, gondoltam az eredeti beszerzése előtt teszek még egy próbát. A két illat (mármint a másik hasonmás és ez) szinte teljesen ugyanaz, ez is tetszik és biztosan el fogom használni, bár kissé édes nekem ez a vonal, így az eredetibe nem fektetek be nagyobb összeget, esetleg egy fújósnyi mennyiséget beszerzek, hogy mégis legyen valós összehasonlítási alapom. Addig viszont megy a max csillag.

Blue Up Accent Femme EDP

Blue Up Accent Femme EDP
2018. augusztus 7.

Imádom a Chanel Allure parfümjét! Ez a hasonmás pedig kitűnőre sikeredett. Az illatélmény ugyanaz, a tartóssága picit kisebb, de ki bánja, ennyiért akárhányszor utánafújhatom. De ne gondold, hogy pár perc alatt elillan, bizony ez is órákig bírja a bőrömön. Sose hittem volna! Azt hiszem ideje félretennem az ódzkodásomat a hasonmás parfümöktől, amíg ilyen kiváló minőségű illatokat készítenek nem fogok 10-20 ezreket költeni az eredetire. Ha valaki tud esetleg Chanel Coco hasonmást, kérem ossza meg velem!

Lancôme Magnifique

Lancôme Magnifique
2018. augusztus 1.

Ez az a parfüm, amit már legalább ötször megpróbáltam itt jellemezni, de sosem jutottam el a második mondatig. Most is csak azért, mert mellébeszéléssel kezdtem :o) Na szóval nem tudom "kibontani" az illatot, nem tudom egyesével kiemelni az illatjegyeit és azt sem tudom megmondani, hogy rajtam melyik dominál. Ha magamra fújom olyan érzésem lesz, mintha eggyé válna a bőrömmel. Mintha nem is lenne rajtam parfüm, csak én magam lennék ez az illat, teljesen magába szippant, már nem én vagyok Én, hanem Ő vagyok. Ő az aurám, együtt mozgok, lélegzem és lüktetek vele. Elképesztően pazar érzés! A tartóssága pedig mindent visz. Reggel munkába induláskor egy pisszenés, fél óra séta, aztán 8 óra munka és még mindig egyek vagyunk. Minden cseppje aranyat ér! Sajnos már nem sok van az üvegben, de ezt a keveset jobban őrzöm mint a bölcsek kövét.