KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Masnuci

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Nina Ricci L’Air du Temps EDT

Nina Ricci L’Air du Temps EDT
2017. augusztus 7.

Nem vagyunk egyformák. Szerencsére :o) Már nagyon régóta szeretem ezt az illatot, volt belőle külföldről kapott krémparfümöm, volt a hagyományos galambos kupakos, most is van a fehér műanyag hengeres és van az aranykupakos vintage üvegesem, amin a galambok mint domborművek kidomborodnak. Nekem mindegyik nagyon-nagyon tetszik. Egy igazi virágos-szegfűs alkalmi illat. Klasszikus vonásokkal, nem a mai trendbe illeszkedő, de hát ez természetes is, hisz 1948-as születésű. Rajtam kellemesen beédesedik, krémessé, puhává válik az aldehides indítás után. Egyike azon illatoknak, amiket nem lehet másokhoz hasonlítani, mert annyira különleges, egyedi illatok. Számomra egyenrangú társa az YSL Ópiumnak, a Chanel Coco-nak, a Lauder Youth Dew-nak még pár igazi klasszikusnak.

Jean Charles Brosseau Ombre Rose l'Original

Jean Charles Brosseau Ombre Rose l'Original
2017. augusztus 6.

Ma kaptam ebből a parfümből egy kis kóstolót egy kedves KM-es cserepartnertől. Ezúton is köszönöm! Általában több próbát teszek egy-egy illattal mielőtt véleményezem, de most nem így lesz. Erről MOST kell írnom. Nem szoktam szeretni a rózsás parfümöket, de úgy látom változtatnom kell az alapból elutasító hozzáállásomon, mert ez már nem az első rózsás illat ami tetszik. Igazat adok az előttem szólóknak, ez egy igazi rózsás-púderes illat, kis szappanos beütéssel. Nem is tudom mire emlékeztet, de az biztos, hogy éreztem már valahol. Puha és nőies, egyszerű és elegáns. Olyan mint egy selyemruha, egy finoman simuló, lágy esésű könnyed selyemruha. Hmm.

Agent Provocateur L'agent

Agent Provocateur L'agent
2017. július 28.

Meg vagyok véve kilóra :o) Tömjén és tömjén és még egy kis tömjén és ehhez füst és igen mikkamakka75 vadság és harcos Xena meg minden. Hát ez kell nekem kérem, ez a megfékezhetetlen és megzabolázhatatlan elemi erő, ami ebből a parfümből jön. Az se baj, ha ő győz és én maradok alul de ez nekem akkor is kell!