KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Masnuci

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires

Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires
2018. június 15.

Sokadik E.T. illatom ez, nagyjából tudtam, mire számíthatok. De ez felülmúlta minden előzetes elvárásomat! Csodaszép illat, eddig ez a legfinomabb számomra Taylor asszonytól. Gyöngyvirág és barack a kezdés, de ne a tolakodó "légfrissítős" gyöngyvirágra számíts, hanem egy krémesen édes, lágy, harmatos tavaszi virágra, amit a lédús, fincsi őszibarack csak még inkább kívánatossá tesz. És bármilyen fura érzem benne a napraforgó illatát, ezt sosem gondoltam volna, hogy bármiben is észrevenném. Aztán pici rózsa, talán csöppnyi jázmin, könnyed virágosság, nőies elegancia, az egész olyan harmóniában, mintha mindig is együvé tartoztak volna. Nagyon el van találva!

Oriflame Women's Collection Innocent White Lilac EDT

Oriflame Women's Collection Innocent White Lilac EDT
2018. június 15.

Igazad van Kedves Ada992! Tömény orgona, sem több sem kevesebb. Nem is kell tőle többet várni, amit ígért azt hozza is. Igazi májusi orgonakavalkád! Én nagyon szeretem, a kedvenc virágom. Viszont senkinek sem ajánlom, hogy csak a kupakból, vagy a fújókáról illatolja, mert úgy nagyon nem olyan. Ki kell fújni a bőrre és úgy kipróbálni, úgy adja ki az igazi illatát. Ismét egy jól sikerült illat az Oriflame-től.

Luxure Michelle EDP

Luxure Michelle EDP
2018. május 11.

Ennek a parfümnek az eredetijét nagyon szeretem. Nem a hagyományos Chanel vonalat képviseli, inkább egy fiatalosabb illat, és bár én az ütős régi nagyágyúk híve vagyok, ez a vonal mégis tetszik. Miután az ára meglehetősen húzós, próbálok valami olcsóbb alternatívát keresni, így érkeztem el ehhez a másolathoz. A Luxure kiváló másolatokat készít, ez is jól sikerült. Engem csak a kifújás utáni pár másodperc zavar picit. Az eredeti nem nyit ennyire erőteljesen, bár az se kutya. onnantól viszont egész szépen alakul. Természetesen a tartóssága kissé elmarad, na de kit zavar ez, 100 ml -ből bőven lehet újrafújni ha kell.