KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Masnuci

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Toujours Moi

Toujours Moi
2017. június 27.

Már jó ideje birtoklok egy üveggel belőle, próbáltam már hidegben-melegben, nappalra vagy esti programhoz és bizony bárhol megállja a helyét. Nem is értem, hogy nem jutott még eszembe íni róla. Én az ilyen jellegű illatokat hívom mély és telt illatnak. De ebben van valami más is. Valami megfoghatatlan, züllött, szivarfüstös bár hangulat. Olvasom alább a véleményeket Dorotea gordonkás hasonlata nagyon találó. Valóban olyan mélyről jövő és hosszan zengő, de ugyanakkor simogató, mert lágy és puha. És most, hogy van szerencsém birtokolni egy Habanita-t már nekem is feltűnt a hasonlóság. Lehet nem véletlen, hisz mindkét illat 1921-ben született.

Dolce&Gabbana Pour Femme EDP

Dolce&Gabbana Pour Femme EDP
2017. június 22.

Mi a csudát dugtak az én orrom alá a parfümériában??? Olvasom a leírásokat, véleményeket a parfümről, de nekem se cukorkabolt, se mályvacukor, se púder, se vanília, se puhaság, se semmi azok közül amiket leírtatok. Semmi mást nem éreztem csak azt a fajta szúrós rózsaillatot amit nagyon nem szeretek. De könyörgöm ebben nincs is rózsa! Sajnos nekem nagyon nem tetszik. Viszont a lányom megszaglászta a papírcsíkot és csak annyit mondott "hú, ez nagyon jó" Na szóval valami bibi lehet a szaglószervemmel, de nem adom fel, még visszatérek és teszek egy újabb próbát. Addig is figyelembe véve a lányom reakcióját kap négy csillagocskát.

Emporio Armani Because It's You EDP

Emporio Armani Because It's You EDP
2017. június 22.

Leánykámra várva engedtem a csábításnak és különben is odakint tombolt a kánikula, bent a parfümériában kellemes hűvös fuvallat, na nem szaporítva a szót betértem az M betűs bűnbarlangba és górcső alá vettem néhány illatot. Többek között ezt is. Az első pillanatban kiderült, hogy nem egy könnyed légies illatról van szó. Amit először megidézett bennem az a Lancome Tresor La Nuit erőteljes édes felhője ami mindent beterít körülöttem. Őszintén szólva nem igazán vágytam most erre a tömény füstös-vaníliás gyümölcsszirupos édességre. Nem mondom, hogy rossz, de mindenképp hideg idős illat. Szerencsére csak papírcsíkra fújtam, így könnyen meg tudtam szabadulni tőle. Télen teszek még egy próbát vele, de köszönöm, most nem.