KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Masnuci

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Oriflame Eclat Mon Parfum

Oriflame Eclat Mon Parfum
2018. november 10.

Nem különösebben szeretem az Avon és az Oriflame illatokat, most mégis azt kell mondjam, az Ori nagyot alkotott! Persze eddig is voltak időnként kiemelkedő illatai ( Enigma mindkét változata, Lady Avebury ) de most gyors egymásutánban kiadott két olyan parfümöt amit a legnagyobb parfümházak is megirigyelhetnének! A Sublime Nature Tonka Bean és ez az Eclat Mon igazán kivételesre sikerült. Amióta beszereztem nem is nagyon fújok mást, pedig van itthon vetélytárs bőven. Elegáns, kifinomult enyhén púderes puha édeskés illat. Nem tolakodó, de diszkréten körbeölelő extra nőies igazi minőségi kategória. Bevezető ára nagyon kedvező volt, de komolyan mondom simán megéri a 12000 Ft-os katalógusárat is.

J. Fenzi Gossi Red Women EDP

J. Fenzi Gossi Red Women EDP
2018. augusztus 7.

Az igazság az, hogy nem próbáltam még az eredetijét, csak egy másik, itt még ismeretlen cég hasonmás verzióját, Az tetszett, gondoltam az eredeti beszerzése előtt teszek még egy próbát. A két illat (mármint a másik hasonmás és ez) szinte teljesen ugyanaz, ez is tetszik és biztosan el fogom használni, bár kissé édes nekem ez a vonal, így az eredetibe nem fektetek be nagyobb összeget, esetleg egy fújósnyi mennyiséget beszerzek, hogy mégis legyen valós összehasonlítási alapom. Addig viszont megy a max csillag.

Blue Up Accent Femme EDP

Blue Up Accent Femme EDP
2018. augusztus 7.

Imádom a Chanel Allure parfümjét! Ez a hasonmás pedig kitűnőre sikeredett. Az illatélmény ugyanaz, a tartóssága picit kisebb, de ki bánja, ennyiért akárhányszor utánafújhatom. De ne gondold, hogy pár perc alatt elillan, bizony ez is órákig bírja a bőrömön. Sose hittem volna! Azt hiszem ideje félretennem az ódzkodásomat a hasonmás parfümöktől, amíg ilyen kiváló minőségű illatokat készítenek nem fogok 10-20 ezreket költeni az eredetire. Ha valaki tud esetleg Chanel Coco hasonmást, kérem ossza meg velem!