KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Masnuci

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. február 23.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Dolce&Gabbana Pour Femme EDP

Dolce&Gabbana Pour Femme EDP
2017. október 18.

Mi a csudát dugtak az én orrom alá a parfümériában??? Olvasom a leírásokat, véleményeket a parfümről, de nekem se cukorkabolt, se mályvacukor, se púder, se vanília, se puhaság, se semmi azok közül amiket leírtatok. Semmi mást nem éreztem csak azt a fajta szúrós rózsaillatot amit nagyon nem szeretek, pedig a leírás szerint ebben nincs is rózsa! Sajnos nekem nagyon nem tetszik.

Ulric de Varens Jacques Saint Pres Ciel EDP

Ulric de Varens Jacques Saint Pres Ciel EDP
2017. szeptember 27.

Ma érkezett meg belőle fújósom, amit ezúton is köszönök! Sejtettem a leírtak alapján, hogy tetszeni fog, már alig vártam, hogy kipróbálhassam. Valóban nagyon finom, púderes, íriszes illat. Én a vaníliát kevésbé érzem, rajtam inkább az írisz és az ibolya jön elő. Igazi komfort illat, kellemes és simogató. Viszont való igaz, hogy nem annyira tartós, így a fújósom biztosan hamar elfogy majd. Összességében árához mérten megérdemli az öt csillagot.

Oriflame The One Illuskin Sminkalap

Oriflame The One Illuskin Sminkalap
2017. szeptember 18.

Nekem nagyon bevált a termék, szép egységes tónusú a bőröm a használatával. Alapozó alá használom a bőrömön így sokkal szebben és egyenletesebben el tudom oszlatni az alapozót. A korommal együtt járó kissé kitágult pórusokat szépen fedi, egyenletessé teszi a bőrfelszínt. Most is akciós a katalógusban, már meg is rendeltem a következő adagot.