KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

matrjoska

Regisztráció dátuma: 2012. január 11.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. január 11.
Bőrprobléma: -

Yves Rocher Plaisirs Nature Mandarin Testápoló

Yves Rocher Plaisirs Nature Mandarin Testápoló
2012. december 9.

Pont ilyen testápolót vettem a múlt héten Moszkvában, csodálkoztam is, mert úgy tudtam, hogy ez limitált. A testápoló maga fantasztikus, nagyon erős és kellemes illata van, sokáig érzem a bőrömön. Sajnálom használni.

Nivea Sun Light Feeling Naptej Ff50

Nivea Sun Light Feeling Naptej Ff50
2012. július 25.

Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam annak, mint az előző kommentelő, de talán csak azért, mert az előző naptejemet _tényleg_ nehezen lehetett felvinni, eloszlatni a bőrön. Ennek a krémnek kellemes az illata, szerintem gyorsan és nyomtalanul felszívódik és ennek köszönhetően arcra is kenhető. Egy egész hetes fesztivált bírt ki velem és a párommal. Kettőnk közül csak én nem égtem le, ugyanis én már reggel (!) bekentem magam, és ezt ismételgettem szinte óránként késő délutánig. Néha sikerült a ruhámra is kenni belőle, nem okozott gondot.

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító

Lush Angels On Bare Skin Friss Arctisztító
2012. július 25.

Az egyik legjobb arctisztítóm. Akkora próbaadagot kaptam belőle az egyik üzletben, hogy már egy hónapja szinte minden reggel ezzel mosok arcot. Az arca való felvitele kicsit macerás, kicsit indokolatlannak tartom benne a virágdarabokat és fura az illata - ez minden rossz, amit tudok róla mondani. (Bárki más, akinek megmutattam ezt a lemosót, elborzadt a látványtól-illattól.) Azért ezt a mintát kaptam, mert kiütéses volt az arcom a kozmetikumoktól és a fénytől, ebben pedig nagyon jó összetevők vannak. Lemosás után friss és puha az arcom, lassan zsírosodik vissza. Szerencsére azok a manduladarabkák nem túl erősek, ezért minden nap használhatom.