KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

mercibalint99

Regisztráció dátuma: 2018. június 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo

Rexona Maximum Protection Everyday Fresh Krém Deo
2018. július 3.

Nagyon jó izzadásgátló hatása van, évekig csak ezt tudtam használni, annyira izzadós vagyok. Viszont nagyon durva szőrtüszőgyulladásaim lettek a honaljamon, amíg használtam és a fekete felsőimet mindig megfogta. Szerencsére találtam mást, ami hat és nincsenek hátrányos mellékhatásai. Viszont ez a Rexona is hű társam volt, 3 csillagot megérdemel.

Magic Hair Magic Bright Hajvégápoló

Magic Hair Magic Bright Hajvégápoló
2018. július 3.

Hajfestés után használtam először és nagyon meglepett. Olyankor mindig csontszáraz a hajam és napok kellenek, mire helyrejön valamennyire. Ettől a hajvégápolótól viszont rögtön fényes és élettel teli lett a hajam. Imádom.

2018. július 3.

Ez volt az első éjszakai krém, amit használtam. Nagyon bevállt, tökéletesen hidratált, de nyárra kicsit sok, télen viszont vissza fogok térni hozzá. Könnyen felvihető, viszont én jobban szeretem a tubusos kivitelű termékeket, mert műkörömmel nehéz megküzdeni a tégelyben lévő krémmel, hogy ne a körmöm alá menjen az összes. Sokáig, kb. 2 hónapig tudtam használni, mert kevés krémet is könnyen el lehet oszlatni az arcon és a nyakon.