Mildi

Regisztráció dátuma: 2012. május 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Hajápoló Olaj

Isana Hajápoló Olaj
2018. szeptember 18.

Kiváló ár-érték arányú hajápoló olaj. Nedvesen ki se tudnám fésülni a hajam nélküle. Félhátig érő hosszú hajam van, simán ráteszek 10 pumpálásnyit és bátran kenem a tövekig. Száraz hajon is működik, kevésbé száll tőle a hajam, és fényesebb is lesz, de szárazon csínján kell bánni a mennyiséggel, elég 1 pumpálás. Mivel nagyon kedvező az ára, lehet, hogy újra veszem, de nem pipálja le az Aussie-t, ami számomra a legjobb hajápoló olaj.

Miss Rose Kétvégű Szájceruza és Rúzs

Miss Rose Kétvégű Szájceruza és Rúzs
2018. szeptember 14.

Az ebay-ről rendeltem, mert megtetszettek a színei, és mert praktikusnak tűnt. A ceruzája túl kemény és nem elég hegyes, ezért nem túl nagy élmény használni, és nem is lehet vele szép, pontos ívet húzni. A rúzs jó minőségűnek és megfelelően pigmentáltnak tűnik, és elég vékony is hogy szépen lehessen felkenni, azonban az a szín, amit én rendeltem, Ruby Lush, egyáltalán nem olyan az életben, mint a képen volt. A képen élénk mélyvörösnek tűnik, a valóságban inkább ciklámen, ami egyáltalán nem áll jól nekem. Sajnos kénytelen voltam elajándékozni.

Paula'a Choice Shine Stopper Instant Matte Finish With Microsponge® Technology

Paula'a Choice Shine Stopper Instant Matte Finish With Microsponge® Technology
2018. szeptember 5.

Ez bizony nekem semmit se használ. Pedig nem extrém zsíros a bőröm, de mintha kifejezetten fénylőbb lenne, ha ezt a krémet használom. Oké, felkenve tényleg szép, primer jellegű finish-t produkál, de ennyiben ki is merülnek az erényei. Kár érte, nagy reményeket fűztem a Paula's Choice márkához, de rögtön az első kipróbált termékben csalódnom kellett...

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ