KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

minaya

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 13.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Avon Summer White Sunset EDT

Avon Summer White Sunset EDT
2016. december 9.

Avontól kevésbé megszokott illat - hála az égnek nem az a tucat virágos és/vagy gyümölcsös, amit 5-ből minimum 4 alkalommal elkövetnek az új parfümjeiknél... Kellemesen virágos, picit fűszeres-orientális felhangokkal, de nem túl erősen, édeskés, de nem vattacukor-szerűen, és az egésznek van egy finom "meleg" érzetű alapja, ami sokáig megmarad. Nem túl tolakodó, de azért a kevés fújás is érezhető pár óráig. Tehát a tartóssága egész jó más Avonoshoz képest, illetve ahhoz képest, hogy csak egy kölni, nem pedig EDP. De azért még nem az igazi - persze 2.000 Ft alatti árához képest kiváló az ár-érték aránya, és szerintem simán ver néhány drágább Avonos és drogériás parfümöt is.
Ha valaki a színe alapján is választja/kategorizálja az illatokat, akkor szerintem ne tévessze meg a narancssárga üvege. :) [Ha velem anno látatlanban megszagoltatják, akkor biztosan nem ilyen színű üveget párosítottam volna hozzá. :) ]
Kicsit elegánsabb üvegben is simán piacra dobhatták volna, és úgy magasabbra pozicionálható lett volna [bocsi, szakmai ártalom ;) ].

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa
2016. december 5.

Szerencsére nincs semmilyen bőrproblémám, ami miatt speciális termékeket kéne használnom a testemre, ezért nem várok sokat egy tusfürdőtől sem - ez is teszi a dolgát, amit kell. Tisztít és jól habzik. A bőröm nem száraz, így nekem elegendő a hidratálása is. A színezék miatt eleinte aggódtam kicsit, de a hab is fehér, így nem festi meg a bőrt sem.
De az illatát egyszerűen imádom! :) Szeretek mindig új illatokat kipróbálni, így kevés tusfürdő van, amihez újra és újra visszatérek, de ez ilyen.

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
2016. október 13.

Nekem a Clinique-es lányok a zsíros bőrömre is nyugodt szívvel ajánlották, és tényleg bevált. Nem sok a bőrömnek és elégedett vagyok vele, pedig nagyon kényes vagyok a bőrtípusomnak maximálisan megfelelő hidratálókra. Az őszi-téli tesztje még csak most fog következni, de szerintem elég lesz a bőrömnek. Majd jön az update hozzá.
Ha elfogy újraveszem (ez nálam ritka), így megy neki az 5 csillag! :)