KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

minaya

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 13.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Avon Attraction Rush for Her

Avon Attraction Rush for Her
2018. február 10.

2 napja fújkodom és szaglászgatom, de nem jutunk dűlőre. Kifújáskor nagyon erősen alkoholos és kifejezetten férfias illata van. Elsőre meg is ijedtem, hogy mi lesz ebből, de kb. negyed óra után visszafinomodik egy édeskés, gyenge illattá. És ennyi! Én nem érzek ki belőle semmit, pedig máskor ez nem szokott problémát okozni. Talán egy icipicit érzem a csokiillatot (praliné), de az is lehet, hogy már csak bemagyarázom magamnak. :) Nem tudom, lehet, hogy az én bőrömmel egyszerűen nem kompatibilis ez a parfüm, mert a csuklómhoz nyomva az orrom se, igazán érzek az égvilágon semmit, csak egy nagyon gyene édeskés-virágos illatot. Olyan, mint más parfüm esetében a sokórás maradvány a bőrön.
Nem akarom nagyon lehúzni, mert az Avon bizonyos illatait kifejezetten szeretem. A nagytesóját egyenesen imádom, az egy nagyon jól eltalált illat szerintem. Sőt, az összetevők alapján ezt is imádnom kéne. :) A fentiek miatt a tartóssága (rajtam!) kb. semmi. Az a pici, amit érzek, az nem rossz, szóval büdösnek semmiképp sem mondanám, de rajtam valahogy nem működik. Egy semleges 3-ast adok neki, de később jövök még egy update-el, és megszaglásztatom magam valakivel, hogy ő érzi-e rajtam. :) :)

Avon Summer White Sunset EDT

Avon Summer White Sunset EDT
2016. december 9.

Avontól kevésbé megszokott illat - hála az égnek nem az a tucat virágos és/vagy gyümölcsös, amit 5-ből minimum 4 alkalommal elkövetnek az új parfümjeiknél... Kellemesen virágos, picit fűszeres-orientális felhangokkal, de nem túl erősen, édeskés, de nem vattacukor-szerűen, és az egésznek van egy finom "meleg" érzetű alapja, ami sokáig megmarad. Nem túl tolakodó, de azért a kevés fújás is érezhető pár óráig. Tehát a tartóssága egész jó más Avonoshoz képest, illetve ahhoz képest, hogy csak egy kölni, nem pedig EDP. De azért még nem az igazi - persze 2.000 Ft alatti árához képest kiváló az ár-érték aránya, és szerintem simán ver néhány drágább Avonos és drogériás parfümöt is.
Ha valaki a színe alapján is választja/kategorizálja az illatokat, akkor szerintem ne tévessze meg a narancssárga üvege. :) [Ha velem anno látatlanban megszagoltatják, akkor biztosan nem ilyen színű üveget párosítottam volna hozzá. :) ]
Kicsit elegánsabb üvegben is simán piacra dobhatták volna, és úgy magasabbra pozicionálható lett volna [bocsi, szakmai ártalom ;) ].

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa
2016. december 5.

Szerencsére nincs semmilyen bőrproblémám, ami miatt speciális termékeket kéne használnom a testemre, ezért nem várok sokat egy tusfürdőtől sem - ez is teszi a dolgát, amit kell. Tisztít és jól habzik. A bőröm nem száraz, így nekem elegendő a hidratálása is. A színezék miatt eleinte aggódtam kicsit, de a hab is fehér, így nem festi meg a bőrt sem.
De az illatát egyszerűen imádom! :) Szeretek mindig új illatokat kipróbálni, így kevés tusfürdő van, amihez újra és újra visszatérek, de ez ilyen.

13 ÖSSZETEVŐ

Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Fruit Extract EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott