KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

mivett

Regisztráció dátuma: 2014. november 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás
Megnézem

Manna Coco Szappan Sheavajjal és Kakaóvajjal

Manna Coco Szappan Sheavajjal és Kakaóvajjal
2018. április 24.

Pár éve nagy Manna-rajongó voltam, aztán valahogy rájuk untam. Most kezdtem el érdeklődni a koreai rétegzős bőrápolás után. Mivel nincs lehetőségem egyszerre kb. 9 koreai termékre való beruházásra, olcsóbb itthoni alternatívákat kerestem 1-1 lépés helyettesítésére. Vele például a reggeli arclemosást szerettem volna kiváltani. Olyan terméket kerestem, ami az éjszaka rárakódott szennyeződést úgy távolítja el, hogy közben nem szárít, és nem tartalmaz illóolajat. Egy kevés hidratálás az arckrém előtt sem utolsó szempont. Mivel a Manna dm-es kínálata érdekelt elsősorban, így csak ő felelt meg a kritériumoknak :) Az én kombinált bőrömet sok más arclemosóval szemben nem szárítja, így örülök, hiszen különben rögtön adnám is tovább. Úgy tűnik, pár hónapig biztosan megfelelő lesz, amíg nem rendelem meg a kiszemelt Cosrx arclemosót. Addig is megelőlegezek neki 4 csillagot, egyelőre megfelelő :)

Garnier Skinactive Refreshing Aloe Extract Gel Wash

Garnier Skinactive Refreshing Aloe Extract Gel Wash
2018. április 15.

Én sajnos le fogom húzni ezt a terméket. Kombinált, vízhiányos bőrömre kutattam olyan arctisztítót, ami nem szárít tovább. Nem nyert. Tisztít, de utána a bőröm azonnal fehéredik, kiált a hidratálóért. Elhasználom, de újra nem veszem.

Isana Hydro Booster 24h Creme-Gel

Isana Hydro Booster 24h Creme-Gel
2018. március 9.

Reggel-este használom a kombinált, vízhiányos bőrömre. A kapszulás társával együtt szép lassan rendbeteszi a bőröm :)