KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mjölnira

Regisztráció dátuma: 2014. október 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Kallos Placenta Hajpakoló Krém Növényi Kivonattal

Kallos Placenta Hajpakoló Krém Növényi Kivonattal
2017. április 26.

Jó ár, nagy kiszerelés, de... Amíg ezt használtam, azt hittem a hajam vége menthetetlenül száraz és töredezett. De nemrég váltottam egy drágább termékre, és megérte. Ha ezt használtam, kezelés utáni nap még sima volt a hajam, de következő nap már, mintha nem csináltam volna semmit. Pedig hinni szerettem volna benne, a sok pozitív vélemény alapján.

Oriflame HairX Ultimate Repair Regeneráló Hajmaszk

Oriflame HairX Ultimate Repair Regeneráló Hajmaszk
2017. április 26.

a hajam vége nagyon száraz és töredezett, ami miatt gyakran már fakónak is találtam. Korábban egy Kallos hajpakolással próbálkoztam, nagy kiszerelés nevetségesen alacsony áron, emiatt hezitáltam is, hogy ezt megvegyem-e. Az ára ugyanannyi, de jóval kisebb kiszerelés. Gondoltam egye fene, megveszem. Hát és nagyon jól tettem. Sokkal hatásosabb a korábbi hajpakoláshoz képest, míg azzal kb egy napig volt sima a kezelés után a hajam, ennek a hatását 1 héten át érzem és közbe még hajat is mosok. Hetente ismétlem a kezelést, így nem tudom meddig bírná amúgy a hajam, de lehet, még tovább is.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. február 25.

Sokáig kerülgettem a micellás arclemosókat, úgy gondoltam, hogy megint eladnak az embereknek egy olyan terméket, ami attól lesz vonzó, mert egy sokak számára ismeretlen szakszó van a nevében, és így milyen extrán jónak hangzik. Aztán mégis csak eljutottam arra a pontra, hogy kipróbálom, és nem csalódtam. Extrás név, ide vagy oda, a termék jól dolgozik, szép összetételű, és nagyon más érzetet hagy a bőrömön, mint egy lemosó tej, ez után frissnek érzem a bőröm. És nem csípi a szemem.