KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mjölnira

Regisztráció dátuma: 2014. október 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. február 25.

Sokáig kerülgettem a micellás arclemosókat, úgy gondoltam, hogy megint eladnak az embereknek egy olyan terméket, ami attól lesz vonzó, mert egy sokak számára ismeretlen szakszó van a nevében, és így milyen extrán jónak hangzik. Aztán mégis csak eljutottam arra a pontra, hogy kipróbálom, és nem csalódtam. Extrás név, ide vagy oda, a termék jól dolgozik, szép összetételű, és nagyon más érzetet hagy a bőrömön, mint egy lemosó tej, ez után frissnek érzem a bőröm. És nem csípi a szemem.

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2017. január 11.

Nagyon jó kis gél, pattanásokra vettem. Nem gondoltam, hogy ilyen hatásos lesz, de már az első használat után látható volt, hogy gyulladáscsökkentő, hámosító hatása van számomra. Az ára is nagyon kedvező.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2016. december 18.

Egész tinikoromban az izzadástól szenvedtem, bár hamarabb ráleltem volna erre a szerre. Eleinte, amikor használtam csípett piszkosul, meg teljesen megszüntette az izzadást, mostmár, a sokadik üvegcse után csak enyhíti azt, ami szerintem nem hátrány, nem gondolom, hogy túl egészséges megszüntetni teljesen az izzadságot. Nem tudnám kihagyni az életemből, komoly komfortérzet javító és még pénztárcabarát is. :)