KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mjölnira

Regisztráció dátuma: 2014. október 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2018. március 24.

Eszembe nem jutott volna, hogy nem lesz mindegy nekem, milyen vattakorongot használok, de elkezdtem ezt használni, és az eddigiekhez képest ég és föld. Nem esik szét, egybemarad, sok van egy csomagban és maga a csomagolása is jó. Én alul ki szoktam nyitni, így mindig könnyen ki tudom venni a következőt, nem kell fenntről kivadászni.

Miss Sporty Just Clear Szempillaspirál

Miss Sporty Just Clear Szempillaspirál
2018. március 24.

Én a szemöldököm formázására használom, nagyon jól teszi a dolgát. Másra nem tudom milyen, de erre 5*.

Cien Micellar Water Sensitive

Cien Micellar Water Sensitive
2018. március 24.

Úgy voltam vele, adok neki egy esélyt, nagyon kis olcsó és még hasonló összetételűnek is tünt, mint a Garnier vize. Amiért lepontozom, az sajnos a csomagolás. Először örültem, milyen jópofa adagolója van, most már a pokolba kívánnám. Van hogy állok és vagy 1-2 percig szuszakolom, mire hajlandó megindulni, már eléggé unom, úgyhogy várom az elfogyását. Plusz le kell törni egy kis kupakot, hogy használni lehessen, na ez úgy tört le, hogy beleakad a vattakorong és szétszedi....Akinek van hozzá türelme, annak biztos jó termék ez is. Elvileg parfümmentes, de valami enyhe illatot érzek a használatakor.